Skoči na vsebino

Financni trgi in investicije preko borze


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Tole ajdovsko podjetje poznam in lastnika, to je isto podjetje ki je pred leti imalo vdor in izgubo bitkonjev v miljonih. Sedaj ko je elektrika drazja od konjev se mi porajajo Boss teorije :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole ajdovsko podjetje poznam in lastnika, to je isto podjetje ki je pred leti imalo vdor in izgubo bitkonjev v miljonih. Sedaj ko je elektrika drazja od konjev se mi porajajo Boss teorije :)

Hehe, poznam razmi?ljanje takih "ti?ev" zato me niti ne presene?ajo ve?, da si spomnijo takih zadev.... ampak tako kot pravijo "follow the money"

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Var?evanje na banki je pa? zaradi nizkih obresti bolj namenjeno le temu, da je denar na varnem. Oplemenitil ga ne bo?. Nalo?ba je bolj?a je pa seveda notri vedno dolo?en procent tveganja - koliko, hmmm, baje je vedela samo Baba Vanga pa ?e ona je ?e kar nekaj ?asa pokojna. :rolleyes:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali se spla?a dati nekaj denarja v Triglav Top Brands namesto na var?evanje na banko?

Triglavu se spla?a ?e jim da? svoj dnar, tako da zanesljivo bo nekdo na profitu. Ali bo? ob tem tudi ti imel profit je pa kot je ?e napisal Boss.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Var?evanje na banki je pa? zaradi nizkih obresti bolj namenjeno le temu, da je denar na varnem. Oplemenitil ga ne bo?. Nalo?ba je bolj?a je pa seveda notri vedno dolo?en procent tveganja - koliko, hmmm, baje je vedela samo Baba Vanga pa ?e ona je ?e kar nekaj ?asa pokojna. :rolleyes:

 

Se cisto strinjam. Na primer, na sparkasse na varcevalnem racunu je letna obrestna mera toliko nizka, da niti inflacije ne izenaci, se pravi jaz dejansko izgubljam denar, je varcevanje tipa "denar v stumfu", ampak je malo bolj varno od stumfa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

haha, a tole so ?ele zdajle novinar?ki izvohali?
 

No ?e huj?e pa so scam piramidne sheme, ki pojem kriptodenar izkori??ajo za ustvarjanje klasi?nih ponzi shem kot je bilo v primeru One Coina pa ?e kar nekaj drugih. Vpra?anje koliko takih vakut, ki so namenjene samo scam-u se ?e valja naokoli...

Vsaj leto in pol prepozno, sam sem sodelavca "re?il" pred tem, ker je hotel vlo?iti. Mater sem mu moral na dolgo in ?iroko razlagat, da to ne delam iz nevo??ljivosti, ampak da ga opozorim, da gre za nateg. Pol je pa le popustil in mi je bil potem zelo hvale?en, ?eprav bi mogo?e bilo vseeno dobro, da ga enkrat ena taka stvar mo?no mahne po prstih.

 

Ampak, mu vseeno nisem ?elel privo??iti iste usode, kot pri drugem sodelavcu iz moje biv?e firme, ki me je poiskal pred dobrim desetletjem, povedal da je pustil ?iht in da ima izvrsten produkt imenovan Mat-projekt. Me je vabil, razlagal, kako je vse svoje sorodnike in tudi sorodnike od ?ene spravil notri in da jim sploh ne bo treba ve? delat. Hja, pred nekaj leti sem izvedel, da je v nori?nici, ker je bil Mat-projekt ?e ena v vrsti ponzi shem. Odpovedali so se ga vsi sorodniki, z ?eno sta ?la narazen, dolgovi, osebni ste?aj, brez slu?be... ma ni da ni.

 

Zanimivo, da mene je tudi nova?il, a ko sem pregledal njihove sheme in zaslu?ke ter predviden obseg mi je pa? alarm zazvonil. Sem mu takoj povedal na razgovoru, da gre za piramidno shemo in da takih dobi?kov s forex trgovanji prakti?no niti teoreti?no ne more? zagotoviti pa ?e gre vse idealno. Ampak se ni dal pa je trdil kolk mu izpla?ujejo ipd - sem rekel bodo bodo, dokler bo priliv novih vlagateljev... ko pa jih ni gre pa vse navzdol. Pa ni bilo treba ?akati dolgo. V enem letu je vse potonilo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker se pa glih danes o tem pogovarjamo sem se spomnil na eno staro epizodo South Parka, ki zelo dobro ponazori marsikaj v zvezi s trgovanjem.

 

 

 

pa ?e tole kot nadgradnja, ki je ?e posebej aktualna tudi danes

 

https://www.youtube.com/watch?v=F6SMmoqqSlU

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa ?akam na dvig vrednosti nekaterih kriptovalut, do takrat pa smatram kot da jih niti nisem kupil in zame ne obstajajo. Brez stresa varianta razmi?ljanja. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

annnd... it's gone! :hudicek:

 

Aja, je ?e konec hahahaha :)))) Ja, ?im enkrat nekdo na tak na?in nova?i in obljublja nebesa je to tako pol. Saj podobna zgodba je bila s firmo v ?en?urju,....upniki se seveda lahko obrisejo pod nosom, medtem ko akterji u?ivajo menda v Dubaju. Je pa res, da jebe? tak lajf, ko ima? na vesti toliko ?..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravijo, da ko se frizerke za?nejo zanimati za kako stvar (zlato, bitcoin,...), ?imprej prodaj kar ima? ;)

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahaha, ja kripto je kar je. Ampak, poznam pa nekaj ljudi, ki s forex-om oz. od Forexa ?ivijo. In to ne slabo. je pa res, da je treba imeti pravi mindset, ker 90% ljudi, ki trguje s tem, na koncu izgubi. Kruta realnost :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Kako se kaj dr?ite te dni s kriptom? :)

Jaz imam na hladnem, v smislu da pustim pri miru in naj gre v katerokoli smer ho?e. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja trenutno jw fino gledati grafe, ko vse gre gor. Bomo videli kako dale? bo ?lo...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Zanimivo spremljati rast BTC v teh dneh, kako si je opomogel in pri?el nazaj na 12.200?$. Tudi XRP po?asi leze gor, pa da vidimo do kam pride. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo spremljati rast BTC v teh dneh, kako si je opomogel in pri?el nazaj na 12.200?$. Tudi XRP po?asi leze gor, pa da vidimo do kam pride. :zvizga:

?e gre BTC gor, gre vse gor, ker je ve?inoma vse na nek na?in povezano z BTC-jem...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e gre BTC gor, gre vse gor, ker je ve?inoma vse na nek na?in povezano z BTC-jem...

Zanimivo mi je to, da ko je bil v prostem padu, so ga ze vsi pokopavali, ampak kdor je imel tedaj pirhe in ga danes proda. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.