Skoči na vsebino

Mazda 6 nakup


UrosP1

Priporočeno sporočilo

?e lahko samo pripomnim, da je cena velikega servisa zdaj na uradnih servisih BISTVENO ugodnej?a. :aaaaa::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Nekaj ?asa je minilo od zadnjega posta:

 

pa me zanima ali obstaja kak prodajalec rabljenih mazd ki bi mu lahko zaupal?pa? tak da ni preve? pokvarjen...

koliko km pa vi mislite da se ?e spla?a vzeti za rabljeno mazdo?

 

gledal sem nekaj takega(uvo?ena) http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6726818&show=1

 

upam da sem naredil link ?e ne se pa ?e vnaprej opravi?ujem

 

hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj ?asa je minilo od zadnjega posta:

 

pa me zanima ali obstaja kak prodajalec rabljenih mazd ki bi mu lahko zaupal?pa? tak da ni preve? pokvarjen...

koliko km pa vi mislite da se ?e spla?a vzeti za rabljeno mazdo?

 

gledal sem nekaj takega(uvo?ena) http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6726818&show=1

 

upam da sem naredil link ?e ne se pa ?e vnaprej opravi?ujem

 

hvala

 

Sam sem bil prepri?an, da bom vzel tako, ki ima pod 100k km. Potem pa sem kupil tako z 140k km :D

 

Ne vem ?e lahko komu res zaupa?. Pa tudi ?e kermu zaupa? ni nujno, da on ve kaj je z avtom. Sam sem se zana?al na osebni ob?utek, ko sem prodajalca spoznal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Kako pa je z ceno velikega servisa pri 2.2 dizlu letnik 2010 ?

Verjetno je cena bolj normalna glede na to, da ni treba menjat jermena.

 

reden servis

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Pred mazdo sem vozil kar nekaj razli?nih proizvajalcev.

Ko sem se odlo?il za nakup mazde 6 let 2004, sem bil zelo skepti?en glede kvalitete opreme. Mazda ki sem jo kupil je imela vso mo?no opremo, torej stvari ki so jih do tedaj imeli samo dra?ji Nem?ki avti.

Moram re?i, da sem z tisto mazdo naredil 180.000 km. in razen rednih servisov in malo pozornosti, ki ti vzamejo uro ali dve na leto, je to avto ki si ga zaslu?i vsak.

Leta 2012 sem se odlo?il da si privo??im nov avto. Brez sekunde premisleka sem kupil ponovno MAZDO 6.

 

Mislim, da to samo po sebi pove vse.

 

Uro?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen

 

Izbiram med Mazda6 2.0i (107KW) Attraction karavan in peugeot 508 SW ALLURE 2.0 HDi (120KW) FAP

 

Zanimajo me predvsem va?e izku?nje z mazdo 6

 

Za odgovore se vam vnaprej zahvaljujem

 

Torej tukaj gre za izbiro med dizlom in bencom oziroma 日本 vs FR? Mazda 6 zmaga, Japonska zmaga, bencin zmaga. Enostavno. Sre?no. lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen

 

Izbiram med Mazda6 2.0i (107KW) Attraction karavan in peugeot 508 SW ALLURE 2.0 HDi (120KW) FAP

 

Zanimajo me predvsem va?e izku?nje z mazdo 6

 

Za odgovore se vam vnaprej zahvaljujem

 

Ko moram v Ljubljani parkirat ni fajn, res ne. :huh:

 

Druga?e pa B.P. 175 kkm.

 

Aja, pa malo rjavi. -> za??ita obvezna

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor razumem, mo?ak spra?uje po tak?ni Mazdi6 s Skyactiv tehnologijo in bencinskim motorjem;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=807379...ction-5%20let...

 

Tak?nih vozil pa imajo uporabniki tega foruma bolj malo oz. skoraj ni?, kar je v resnici dober podatek, saj se veilko voznikov na forum registrira ?ele, ko imajo kak?no te?avo s svojo Mazdo. :D

 

Ta bencinski motor v 6-ki je zelo zelo var?en (skoraj nepredstavljivo v primerjavi s prej?njimi generacijami bencincev), po drugi strani pa je Mazda ?e od nekdaj znana po zelo vzdr?ljivih motorjih. Kar se bencinskih agregatov ti?e, to potrjuje tudi moja (2003 2.3i), ki ima prevo?enih ?e preko 340.000, pa me je marsikdo ?udno gledal ko sem jo kupil pri 254.000km :cheers:

 

Pe?oja ne poznam preve? dobro, razen da lahko re?em, da je zelo lep avto?ek na prvi pogled, ?e je pa tudi kvaliteta na nivoju aktualne 6-ke, pa sem kar malce v dvomih. No bomo videli, pravijo da je ?as najbolj?i sodnik, isto?asno pa tudi, da ?as celi vse rane (?e bodo npr. nastale v denarnici zaradi napa?ne odlo?itve pri izbiri vozila). :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da ima tak?no Stroker in je zelo zadovoljen z porabo, saj je nekje pisal kako malo mu kuri.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@nino88, pod novicami v forumu si poglej, ker je linkanih nekaj testov nove mazde6 v raznih revijah. Druga?e pa ?e spra?uje? nas mazda?e, itak lahko pri?akuje? nekoliko pristransko mnenje.

 

Sam lahko dam le primerjavo na dalj?e proge s trenutnim modelom Passata. Mazda za tak tip ?loveka, kot sem sam, nudi malo ve? udobja med vo?njo, preglednej?e ima tudi podajanje informacij na armaturi.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako, zbiraj konkuren?ne ponudbe, a kar se cene ti?e ne pri?akuj nekih ve?jih razlik oz. kon?no ponudbo bo? dobil ?ele tik pred vpla?ilom vozila (tako so vsaj navajali kupci novih Mazd na www.avtomobilizem.com). :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pozdravljen

 

Izbiram med Mazda6 2.0i (107KW) Attraction karavan in peugeot 508 SW ALLURE 2.0 HDi (120KW) FAP

 

Zanimajo me predvsem va?e izku?nje z mazdo 6

 

Za odgovore se vam vnaprej zahvaljujem

 

Zdravo

Sem lastnik nove Mazda6 2.0i ?e eno leto, odli?en avto, povpre?na poraba poleti 5,6 in pozimi 6,2 l.

Nih?e mi ne verjame, ?e na servisu, ki sem ga opravil pred 1 tednom so bili presene?eni nad porabo.

Vo?nja je udobna, moti me le ker navigacija ni v slovenskem jeziku.

L.p. Pero

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo

Sem lastnik nove Mazda6 2.0i ?e eno leto, odli?en avto, povpre?na poraba poleti 5,6 in pozimi 6,2 l.

Nih?e mi ne verjame, ?e na servisu, ki sem ga opravil pred 1 tednom so bili presene?eni nad porabo.

Vo?nja je udobna, moti me le ker navigacija ni v slovenskem jeziku.

L.p. Pero

 

In potem te nekdo vpra?a, zakaj ne vzame? dizla. Ne vem zakaj bi!

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo

Sem lastnik nove Mazda6 2.0i ?e eno leto, odli?en avto, povpre?na poraba poleti 5,6 in pozimi 6,2 l.

Nih?e mi ne verjame, ?e na servisu, ki sem ga opravil pred 1 tednom so bili presene?eni nad porabo.

Vo?nja je udobna, moti me le ker navigacija ni v slovenskem jeziku.

L.p. Pero

 

Kapo dol ?e ima? tako porabo! ?e povej kako vozi? in kje?

Sicer sam imam mazdo 3 2.0 in vo?nja 110km/h po ac relacija vrhnika - dom?ale mi prinese porabo 7,8.

 

Druga?e pa,saj je vseeno samo da ti slu?i in si ti zadovoljen z vozilom. ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo

Sem lastnik nove Mazda6 2.0i ?e eno leto, odli?en avto, povpre?na poraba poleti 5,6 in pozimi 6,2 l.

Nih?e mi ne verjame, ?e na servisu, ki sem ga opravil pred 1 tednom so bili presene?eni nad porabo.

Vo?nja je udobna, moti me le ker navigacija ni v slovenskem jeziku.

L.p. Pero

 

Vabljen na poraba izziv 2014. Srecno se naprej :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo

Sem lastnik nove Mazda6 2.0i ?e eno leto, odli?en avto, povpre?na poraba poleti 5,6 in pozimi 6,2 l.

Nih?e mi ne verjame, ?e na servisu, ki sem ga opravil pred 1 tednom so bili presene?eni nad porabo.

Vo?nja je udobna, moti me le ker navigacija ni v slovenskem jeziku.

L.p. Pero

 

:bravo:

To jaz ?e lep ?as govorim, da je tale 2.0 Skyactiv bencinar ?ude?no ?paroven...

 

Navigacijo v slovenskem jeziku misli? glasovno upravljanje ali glavni meni?

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In potem te nekdo vpra?a, zakaj ne vzame? dizla. Ne vem zakaj bi!

 

Z dizlom bi imel pa ?e liter ni?jo ob istih pogojih uporabe. Res je lepo var?en novi Skyline benz motor, ?e ga uporablja? na relacijah oziroma na AC je ?ist mo?no narest take lepe cifre. ?e je meni ratalo narest pri hitrosti 90km/h s prvo ?estico dizel (121KM) iz Lj do Bre?ic 3,8 verjamem, da se da pri isti hitrosti spravit tudi bencinarja globoko pod 6 litrov. Ampak kakorkoli so to ekstremni pogoji in ne odra?ajo dejanskega stanja, kar tudi govorijo podatki iz recimo Spritmonitorja.

 

povpre?je

SkyActiv Dizel : SkyActiv Benz = 5,75 : 7,00

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O to pa sigurno, ?e jim je uspel naredit tako ekonomi?nega bencinarja, je potemtakem dizel ?e s precej ni?jo porabo...

Kar ho?em povedat je le, da so ?li v pravo smer pri Mazdi s to Skyactiv zasnovo in da deluje (ne pa kaj je bolje, bencinar ali dizel).

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.