Skoči na vsebino

NOVA MAZDA 3 (2019)


koroska18

Priporočeno sporočilo

Precej zihr, izpuh je sicer bil pri prej?nji 3 sebring, ?e se ne motim. Ne vem kako je pri novi, nisem pa se ulegel pod tuj avto. :) Morda ne onlone kak?na informacija ve?.

Pa to imajo vse 3-ke tako ali specialne? Bomo jutri z gelipterjem pogledala, ?e jo dobimo na probo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nice, dobro sedejo ti dodatni podalj?ki. Na oni je verjetno kak drug izpuh glede na rore.

Sem pa prej?nji? videl to novo trojko v ?ivo in mi zgleda ?e bolj?e kot na slikah, z temi podalj?ki pa je top?it, edino ?koda da ?e ni MPSke ali vsaj kakega mo?nje?ega motorja, glede na strupen izgled.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale novi hatchback men ze tko ni pretirano vsec, mi je sedan veliko boljsi k pr prejsnji je obratno. Pol sm pa zadnjic vidu hatchbacka v machine grey barvi, mi je pa to pomoje edini model ki mu ta barva nikakor ne pase

 

 

Jih pa drugace med potjo na/iz sluzbe srecam ene 2/3 na dan, tanove ze

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nice, dobro sedejo ti dodatni podalj?ki. Na oni je verjetno kak drug izpuh glede na rore.

Sem pa prej?nji? videl to novo trojko v ?ivo in mi zgleda ?e bolj?e kot na slikah, z temi podalj?ki pa je top?it, edino ?koda da ?e ni MPSke ali vsaj kakega mo?nje?ega motorja, glede na strupen izgled.

 

Na hitro sem pogledal pod avto, lonec je izgledal rostfrei, ve? ?al ne vem (firma).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dober test nove 2019

https://www.auto.cz/mazda-3-2-0-skyactiv-g-90-kw-skvela-ale-ne-pro-kazdeho-128860

dajte si google translate na english

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po specifikacijah vidim,da pi?e najve?ja mo? pri 6000 rpm,medtem ko jo je prej?nja dosegla pri 4000 pa potem konstantno do 6000.Verjetno je zato manj posko?na kot prej?nja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po specifikacijah vidim,da pi?e najve?ja mo? pri 6000 rpm,medtem ko jo je prej?nja dosegla pri 4000 pa potem konstantno do 6000.Verjetno je zato manj posko?na kot prej?nja...

Mo? so mi?ljeni konji pri 6000,navor pa je pri 4000 kot pri stari. Misim da je malo te?ja in ima mogo?e tudi isti menjalnik kot prej?nja G165 to je kraj?i menjalik ki gre v drugi 95 in ko prestavi? v tretjo zgubi? tisto sekundo. O tem se je tako ?e pisalo na forumu. L.jutro!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje so tega dobil? Pocukran do kraja..... Alex in company so naredili super test in tudi bolj real in ne reklamn kot ta kekec,vsaka vam ?ast! Zoom zoom

Hvala...naj povem, da smo vabljeni na test, ko bodo dobili na avto plusu, nekje avgusta prvo 3-ko skyactiv x.Tudi takrat bomo poizkusili realno podati ob?utke in videnja.:)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je..ko dobijo novo 3 z x motorjem ..gremo spet testirat mi 3-je ..res me zanima ..

Samo ne si mislit da te bo prileplo na sede? ko ga stesne?..bo ?lo..ker kompresor deluje samo ko rabi..in itd..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je..ko dobijo novo 3 z x motorjem ..gremo spet testirat mi 3-je ..res me zanima ..

Samo ne si mislit da te bo prileplo na sede? ko ga stesne?..bo ?lo..ker kompresor deluje samo ko rabi..in itd..lp

Mislim, da bo veliko bolj?e in da bo "?us". Ker itak, ko ?tarta?, gre na obrate in tam bo pri?el do izraza kompresor. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem jo prvi? videl v ?ivo, bele barve...avto je fantasti?en  :notworth: , ?isto druga?e kot pa na slikah deluje zadnji stebri?ek, sploh ni tako masiven...na ?alost ni bila odprta tako, da sem samo po?pegal noter in je res TOP, bi kar mojo zamenjal s to novo :zvizga: ...no, ko bo facelift jo pa verjetno bom  :lol:. Vsi ostali avti, sploh pa kaki VW (golf, tudi novi bo zgleda ?e na za?etku outdated, ker ne zgleda veliko druga?e, po prvih slikah sode? :ne vem: ) , ?KODE (octavia), SEAT (leon) zgledajo outdated in nikakvo proti tej lepotici  :jupiii: , res so naredili lep avto...ko bom imel pa servis ?ez kak?en mesec ali dva jo bom pa ?e od znotraj pre?ekiral.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No?em si prevelikih lu?t delat,ker bom ?e svojo imel nekaj ?asa :). Mogo?e se bom pa res dogovoril za kak?en krog ali dva :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi 1.7 je dražje kot je pri nas. Kolko šimfate Ptiča, imamo zelo ugodno gorivo.   Ne tankam na avtocestah, ne v Italiji, ne v Sloveniji. Sem v Srbiji, ker so cene ble iste.   Jaz v Italiji vedno iščem self service ročke. Ne bi dal 10-20c več, da mi stric tanka.   To te pač izkušnje naučijo, pred tem sploh nisem vedel, da ti še kje kdo tanka, ampak izgleda so italjančki pripravljeni plačat, da si rok ne umažejo.
    • Saj pravim, da se da tudi dokaj poceni tankat. Nazadnje sem tankal konec aprila po 1,7€/liter v okolici Milana. Sem naletel na eno malo Shell črpalko, sicer si moraš sam tankat, a vseeno. Pa še poraba mi je do Kopra padla. Ne vem, mogoče je pa shell gorivo kaj boljše?  Drugače pa ja, na avtocestah je okoli 2€ ali tudi več. Zato sam nikoli ne tankam na, avtocestah. Ja, se ustavimo na odličnih rogljičkih in še boljšem kapučinu. 
    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.