Jump to content

Recommended Posts

• 3 months later...
  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mogu bi met dizla, da bi jo navor zabil v šipo čuj, pol bi pa mer dala     

@Alex kaj pa kak slušni aparat? bi pomagu? Sj veš, da mate glasbeniki kronične probleme z sluhom zaradi preglasnih koncertov

Lahko... prestavno rocico das v N in ugasnes z enkratnim pritiskom na tipko START... Potem pa lahko tudi das prestavno rocico tudi v P...

Posted Images

Meni pa je začelo "zabivati" desni sprednji zvočnik, torej pri glasbi ki ima base (torej vsa) mi trese - zanima me kam peljati pogledati, ker je ekstremno moteče...

Hvala

On 10/4/2020 at 12:16 PM, Hixxy said:

Ma ne vem, danes ni več butalo...ne razumem na kaj to vpliva res ne 😕

Ko boš avto prodajal, bo na testni vožnji spet začelo haha.

• Haha 2
pred 2 urama je Hixxy napisal:

Haha bom ugasnil radio da se bo slišalo avto :D

Boljše da ne, ker potem bojo pa črički svoje delo opravili pri prodaji... :nevem:

pred 38 minutami je Hixxy napisal:

Jp sredinska konzola škripa ku nvem kej, res avto mi je super in to sam kvaliteta izdelave ne vem no...

Plastika, ... tudi meni škripa roleta - plastika drsa ob plastiko.

To je fine tuning, ki ga lahko naredi vsak sam. Jbg, povsod je kakšn manjko, razen nad 100 jurji pomoje :D

Drgač pa če je notri v tapeti na vratih, je najbolje d ase da notri malo tiste obloge -izolacije, ki je samolepljiva in naredi to lahko vsak doma sam. Zvok je boljši, manj hrupa pride notri, manj vibracij je...sami plusi :D

• Like 2

Jaz pa (trkam po mizi) še nimam nobenih problemov s črički, samo tisto polico zadaj v prtljažniku bi najraši vrgu iz avta, 3krat povozu pa še zažgal. Lahko pod njo podložim od vate do gumic pa ne bo nehala skakat v luft .......

• Haha 1

V moji rdečki ni niti ene živalce še najmanj pa kakih čričkov. Vse je tiho, ko ni glasbe seveda, skoraj pretiho. Edino kako večjo luknjo"poberem" v kabino zaradi nizkopresečnih gum. 😏

• Like 1

Če hočeš kaj narediti prav, hitro in kvalitetno, naredi to sam...Če ne, pa plačaj.

pred 3 minutami je 50keda napisal:

@Alex kaj pa kak slušni aparat? bi pomagu? :D Sj veš, da mate glasbeniki kronične probleme z sluhom zaradi preglasnih koncertov ;):)

Tukaj si me pa našel na pokošenem terenu. Res je, nad 11K herz slišim za 20%manj.

• Haha 2

Če hočeš kaj narediti prav, hitro in kvalitetno, naredi to sam...Če ne, pa plačaj.

Kako ugasniti avto, da ostane kontakt in radio?
Mazda cx5 2019 at, diesel

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

33254_1.png 28251_1.png  

Mislim, da ne moreš... lahko pa nato brez sklopke ali v pritisnjene bremze pri avtomatiku daš kontakt s pritiskom na start/stop gumb.

• Like 1

33112_1.png

Lahko... prestavno rocico das v N in ugasnes z enkratnim pritiskom na tipko START... Potem pa lahko tudi das prestavno rocico tudi v P...

• Like 2

lp

Thomas

mazda CX-5 G194 AWD AT Revolution Top - 916281.png
moje_mazde.jpg