Skoči na vsebino

Regulacija LED lu?i?


Priporočeno sporočilo

Pa kaj je s temi va?imi lu?mi? Jaz imam avto ?e leto dni, pa ?e nisem opazil, da vi delale kot light show-enkrat delajo, ko je sonce,drugi? ne gorijo, ko je vlaga v zraku, tretji? ne gorijo, ko ima? odprto okno...

Ali res tako random delajo?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je, sem sprobal. Tudi pri ro?nem menjalniku, ko "zategne?" ro?no vse lu?i ugasnejo in se ne pri?gejo tudi ?e ro?no potem spusti? ampak ?ele, ko za?ne? peljati.

Se pravi se razlikuje od letnikov,.. meni se pri?gejo takoj ko spustim ro?no

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res... zakaj?

Dobrih in?enirjev ni na pretek, zato so dragi, in posledi?no zni?ujejo profit avtomobilski firmi. Umetnikov je pa kolikor ho?e?. Boss, ?e ne?esa ne razume?, je to preprosto zato, ker je to umetni?ka in?talacija.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobrih in?enirjev ni na pretek, zato so dragi, in posledi?no zni?ujejo profit avtomobilski firmi. Umetnikov je pa kolikor ho?e?. Boss, ?e ne?esa ne razume?, je to preprosto zato, ker je to umetni?ka in?talacija.

ampak, kje je pa banana? :ne vem:

Prispara se na benzu pa na led ?arnicah...

zakaj pa pol pri dizlu? :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem iz kamere snel posnetek, kjer se lepo vidi, kako se adaptivni LED zarometi peilagajo situaciji... Ko je recimo pred mano drugo vozilo, se osvetlitev na tistih mestih zmanjsa, da ne blesci ... Kamera sicer ne prikaze cisto realnega stanja, vseeno pa se vidi bistvo ... 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velikorat ti dam prav... tokrat ne...

V eni ?estici imam avtomatsko zatemnitev vzvratnega ogledala...glej ga zlomka, tam se ni? ne ble??i...

V drugi pa nimam tega ogledala, se pa ble??i, ko se tak avto za mano pripelje...

Sam preklopim na kratke lu?i, preden sre?am avto, ko vidim snop svetlobe nasproti voze?ega, naj bo za ovinkom ali v daljavi...avtomatika tega ne naredi...oziroma naredi kasneje...

Na avtocestah pono?i so pa tak vsi pozabili na preklop...tisti z avtomatskimi - avtomatika ne zazna visok polo?aj voznika tovornjaka...da o ostalih ne govorim...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno zato sem dal posnetek, kjer se lepo vidi, da je za vozilom pred mano kar ?crna lunkja? ker se segmenti izklopijo in sveti enako, kot ce bi svetile kratke luci...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.