Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 23 minutami je Bini napisal:

Pozanimaj se do kdaj cepijo, tudi če malo zamudiš 17to uro ne bo hudega. 👍

Boš pa kakšno uro dle odporen na kovid 19.....:bravo:

Še dobro, da me niso  cepili do sobote. Pol bi pa rekli, da goljufam, ker imam čipiranega... Mozak namreč, ne avta. 😬

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je LabiGT napisal:

Evo cepljen. Bliza se konec nenehnega testiranja in raznih kombinacij na mejah

Super. Mene to čaka v soboto. Kaj si dobil? Opel astro ali kaj drugega? 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je LabiGT napisal:

Astro GSI 🤣

Mene bodo cepili z (baby) johnsonom. Upam, da ne bodo falili in mi dali ampulo z šamponom namesto cepiva. 

Baje, da je stranski učinek ponovna rast las. 🤔

 

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Alex napisal:

Mene bodo cepili z (baby) johnsonom. Upam, da ne bodo falili in mi dali ampulo z šamponom namesto cepiva. 

Baje, da je stranski učinek ponovna rast las. 🤔

 

 

Ja sej na obali sta Johnson & Johnson zahtevala Gašpar Gašpar pa Klemen Klemen. Zate pa vem, da ti je všeč ker je kratica JJ. :hudicek:

 

  • Haha 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Boss napisal:

 

Ja sej na obali sta Johnson & Johnson zahtevala Gašpar Gašpar pa Klemen Klemen. Zate pa vem, da ti je všeč ker je kratica JJ. :hudicek:

 

Dejansko se cepiš samo enkrat in je bolj učinkovito cepivo kot opel astra, kjer se moraš cepit dvakrat. In potem... svoboda. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Bini napisal:

@Alex kako je kaj cepljenje ratalo? Kateri čip si fasal? 😂😂😂

Johnson & Johnson nitro roberts. V bistvu ni nobenih stranskih učinkov. Edino mi ni  jasno, kako sem prišel domov prej kot žena z avtom. Pa nič zadihan nisem bil. Edino tega se bojim, da bom dobil domov položnico, ker imamo stacionarni radar v Kp  in je omejitev 40.🤔

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Johnson & Johnson nitro roberts. V bistvu ni nobenih stranskih učinkov. Edino mi ni  jasno, kako sem prišel domov prej kot žena z avtom. Pa nič zadihan nisem bil. Edino tega se bojim, da bom dobil domov položnico, ker imamo stacionarni radar v Kp  in je omejitev 40.🤔

Kaj ti ni jasno,žena ti je nižala porabo na avtu,de nebi bila čez 7 lit. :prstgor:

Samo,da si ok...😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Bini napisal:

Kaj ti ni jasno,žena ti je nižala porabo na avtu,de nebi bila čez 7 lit. :prstgor:

Samo,da si ok...😊

Čisto super se počutim, nobene vročine, bolečin, nič. 

V bistvu se počutim odlično, bolje kot ponavadi, tako, da razmišljam, da bi se še enkrat prijavil za cepljenje. Nikoli ni preveč.🤗

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Čisto super se počutim, nobene vročine, bolečin, nič. 

V bistvu se počutim odlično, bolje kot ponavadi, tako, da razmišljam, da bi se še enkrat prijavil za cepljenje. Nikoli ni preveč.🤗

 

Sej se lahko... pri njihovih evidencah to lahko delaš skoraj v nedogled.

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

 

Sej se lahko... pri njihovih evidencah to lahko delaš skoraj v nedogled.

Toliko so strašili s temi stranskimi učinki a nič od tega. Dobro, najbrž ima kdo kakega ampak v večini primerov ne. 🤗

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Alex napisal:

Toliko so strašili s temi stranskimi učinki a nič od tega. Dobro, najbrž ima kdo kakega ampak v večini primerov ne. 🤗

 

To moraš probat Astro iz Zenice ta baje dobr rukne. Ti si probal Radlerja z 0,0 in pričakuješ, da bo kej efekta, ne moreš to primerjat z dvojnim viskijem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.