Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Nedavni dogodki so iz naftalina??? :vskalo:... Zbudi se ze... Pa ne pozabi na potrdilo, ce bos sel od doma :D  ...

  • Všeč 3
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bern, Švica.

 

Kdo bi si mislil, da bodo Švicarji protestirali. Obljubljena dežela za nas balkance, sedaj pa tole. C, c, c, tudi Švicarji niso več to, kar so bili...

 

Ajde, @Alex, spotakni se naj albansko zastavo, dej. :) 

 

 

  • Všeč 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je jures napisal:

Ne bom debatiral ker je ze politika vmes. Povem samo to da v Italiji nihce ni spustilnukrepov uradno kot ti pravis, se vedno so veljavni, samo folk ima po celem svetu dovolj.

He, He, ko vam kaj ne paše in vas najdemo na pokošenem, je pa to politika. 😄

V Italiji so nosili maske tudi zunaj, upoštevali so navodila verjetno bolj kot vsi ostali v Evropi, pred vhodi v trgovine so ponekod celo merili temperaturo. In predvsem niso dali nobenega pomena oziroma ni bilo podpore necepilcem in razno raznim FB doktorjem v medijih in televiziji. Tako so ostali tej posebneži v zelo zelo majhnem številu.po novem si bodo testiranje, ki bo pogoj za delo plačevali sami. Podob o je tudi v Nemčiji. Tako to delajo v pametnih državah. Rezultat je popolno odpiranje. 😊

pred 10 minutami je pob napisal:

Bern, Švica.

 

Kdo bi si mislil, da bodo Švicarji protestirali. Obljubljena dežela za nas balkance, sedaj pa tole. C, c, c, tudi Švicarji niso več to, kar so bili...

 

Ajde, @Alex, spotakni se naj albansko zastavo, dej. :) 

 

 

Švicarji? Ha, ha, ha... 🤣🤣 Tej so Švicarji kot  nihovi nogometaši. 😄

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Jezen 1
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Jest napisal:

Nedavni dogodki so iz naftalina??? :vskalo:... Zbudi se ze... Pa ne pozabi na potrdilo, ce bos sel od doma :D  ...

Ni problema. Samo telefon pokažem in je. 😄 In grem z lahkoto povsod. Kot gospod. Brez tlačenja palčk v nos in čakanja na dežju v vrsti. 😊

  • Všeč 1
  • Jezen 1
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Alex napisal:

V Italiji so nosili maske tudi zunaj

 

tega js nisem doživel ne lani in ne letos

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toliko o tem, kako zlagan je naš svet. Ne vidimo 5 cm dlje od našega nosu...

Ivermectin aka horse dewormer aka prepovedano zdravilo. Ravno čakam na svojo pakungo teh tablet, tako da vam bom lahko iz prve roke povedal, če je za kej...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Janez007 napisal:

Včeraj mi je slučajno sin poslal SMS, da mu je je znanec, ki je zdravnik na infekcijski kliniki rekel, "Ivermektin je nateg" ... samo povem, kaj sem slišal. :) 

 

Čisto razumem in me ne preseneča.

40 let na trgu, nobelova nagrada, poceni, nateg. Čedalje več držav zdravi ljudi s tem zdravilom, tako da bomo videli, drugega ne znam rečt. Jaz sem ga naročil v Zagrebu, tako da ga imam na zalogi, če bo karkoli preko zime. 

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takoj ko je v pogovoru levi, desni, je debata že drugje....nima nobene veze s samo korono ima pa veze z načrtnim deljenjem ljudi na dva pola. To nekaterim uspeva nadpovprečno. Tle se konča zame debata, vse kar sem napisal je bilo iz lastnih izkušenj, torej doživeto. Alex tvoj minister della Salute, je septembra obiskal lokacijo, takoj ko so fotografi šli je šla maska dol in po starem, rokovala (i) smo se vsi človeško. Speranza je faca, mlad pa zajebant.

  • Všeč 3
  • Začuden 1
  • Ni všeč 1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Janez007 napisal:

@pob, če si po izobrazbi farmacevt ali infektolog in imaš z ivermektinom izkušnje ter poznaš zadnje znanstvene izsledke s tega področja,  te še razumem. Sicer pa se bojim, da se spravljaš v nevarnost. Meni se zdi to popolna norost.

 

 

 

Vidiš, @Janez007, isto jaz pravim za vas, ki ste se šli cepit. Podajva si roke in ostaniva prijatelja. ;) 

Popravljeno od pob
  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Janez007 napisal:

Razlika je v tem, da sam nisem kupil neodobrenega cepiva na črnem trgu.

 

Glede drugega stavka pa ga seveda pozdravljam 👍 🙂

 

Kakšen črni trg? Zdravilo bom dobil iz hrvaške lekarne in to na recept. :) 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na HR dobiš 2/3 zdravil, krem itd v prosti prodaji, medtem ko so pri nas na recept, jaz vsakič ko grem dol prinesem kreme in tablete za svaka, ki jih drugače v slo dobi samo na recept. Seveda na HR plača. Zakaj je tako, me ne vprašat verjetno se ne gre za zdravila ampak za zavarovalnice..... 

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Janez007 napisal:

Kdo ti ga bo pa napisal, na osnovi česa? ?zmeden?

 

Gre za samoplačniški recept, ne me spraševat preveč, ker je to urejal sodelavec. Vem samo to, da je preko ene avstrijske zdravnice dobil recept za Zagreb. Lahko bi ga dobil za lekarno iz Salzburga, ampak bi tam dobil dejansko Ivermectin za živali, ki je v osnovi isto in ga ta zdravnica sama jemlje (lahko se jemlje preventivno) in je legit, vendar sva se odločila za Zagreb, ker tam pa izdajajo toisto zdravilo, ki je za ljudi in se nama zdi to boljše. Neb rad mel doma dejansko konjskih doz al karkol.

Sva pa hotela osebno do Zagreba prejšnji teden, ampak glede na čas in stroške, bo ceneje če to dobiva preko hitre pošte. Malo je pa tudi vreme krivo, da se nama ne da na dežju in mrazu piva pit sredi Zagreba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je pob napisal:

Toliko o tem, kako zlagan je naš svet. Ne vidimo 5 cm dlje od našega nosu...

Ivermectin aka horse dewormer aka prepovedano zdravilo. Ravno čakam na svojo pakungo teh tablet, tako da vam bom lahko iz prve roke povedal, če je za kej...

 

 

Itak. To ni problem požret, ko noben ne ve, kako deluje, se cepit kot ves normalen svet, to pa ne. 😄

  • Všeč 1
  • Jezen 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Janez007 napisal:

@pob, vso srečo. Takole na pamet (razmišljujoč s svojo glavo) se vsaj jaz z zdravili ne bi igral ....

 

Se strinjam in hvala. Smo dobili navodila, kako dozirati (tako preventivno kot tudi ob znakih okužbe), ampak jaz preventivno ne bom jemal, bo pa sodelavec. Tako da, če preživi, potem je vse ok. :)

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je pob napisal:

Še ena iz naftalina iz Rima:

 

 

Ja, to so tej skrajni desničarji, ki so napadli v Rimu sedež sindikata. Kaj je sindikat pri vsem tem kriv vedo samo oni. 

Kot sem že napisal, pri njih protestirajo in lomastijo po mestu skrajni desničarji, pri nas pa antifa in skrajni levičarji. In glej ga zlomka, oboji nimajo za maskoto dojenčka prepikanega z injekcijami. Zgolj slučaj? 🤔

Pa še nekaj da razjasnimo.

Kako anticepilci obračajo in prikazujejo stvari po svoje na raznih njihovih omrežjih. 

V Trstu so robokopi sneli čelade med protestom. Res je. Ampak zakaj? Ker so protestniki zavrteli italijansko himno in ob takih priložnostih policaji vedno to storijo. So si jih pa takoj nadeli nazaj gor, ko je proti njim pretekla steklenica. In so nadaljevali svoje delo, kar je pač njihova naloga, da ščitijo normalne ljudi in imovino pred pobesnelo anarhistično  drhaljo. 

 

  • Všeč 1
  • Ni všeč 4

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Alex napisal:

Itak. To ni problem požret, ko noben ne ve, kako deluje, se cepit kot ves normalen svet, to pa ne. 😄

Imam občutek, da cepivo nate vpliva... 

Včasih nisi bil tak... 

  • Všeč 4
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Shrek napisal:

Imam občutek, da cepivo nate vpliva... 

Včasih nisi bil tak... 

Kaj veš, mogoče so pa marsovci starega Alexa ugrabili? 

Dan danes je vse možno. 😉

... Moram vprašat modele na FB. 

Popravljeno od Alex
  • Haha 1
  • Jezen 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je Alex napisal:

Itak. To ni problem požret, ko noben ne ve, kako deluje, se cepit kot ves normalen svet, to pa ne. 😄

 

Ja, ker tableta je relativno nova, stara 40 let. Cepivo pa je relativno staro in preizkušeno. *clap* *clap*

 

Glede na to, da se na vse pretege borijo skenslat Ivermectin in ga očrniti, a po drugi strani nekatere države aktivno to uporabljajo in imajo dobre rezultate. Vsak, ki zna vsak malo kritično razmišljati, mu je jasno, da ni vse samo črno ali vse samo belo. Ampak ja, dejmo furat cepilsko agendo dalje! Do 100%!

Popravljeno od pob
  • Všeč 2
  • Jezen 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.