Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Cepljeni, a ste opazili, da ko vas je več skupaj na kupu, telefon lovi ful dobro 5G?

Zdaj ne vem, ali je to zgolj slučaj ali pa so nam res vgradili čip. 🤔 

Sem pa zasledil, da naj bi zbirali tisti njegovi sektaši podpise in peticijo, da bi predlagali g. Potrčkota za predsednika, vlade. 🤣🤣

To bo pa bile res smešnice. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Boss napisal:

Počaki še ti dobre pol leta pa se boš moral spet.

Najbrž res. Samo, da pa ni bilo pri meni  nobene reakcije, kako cepivo je to? Za dojenčke? Nimam problemov glede tega, da bi se moral cepiti čez pol leta zopet. Samo, da bomo normalni. Pa med občinami bom lahko šel brez omejitev. 😉

Baje, da se z 15.10. baraka zopet zapira. Pa zopet vse znova. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo treba se pocakat 14 dni po drugem odmerku :D ... Ta informacija je bila objavljena 2.6. ... tako, da se zna zgoditi, da je ze zastarela :D :D :P

 

1679585021_Na_Hrvasko_ze_z_enim_odmerkom_cepiva__Katera_dokazila_veljajo__-_24ur_com.png.9ba1eca21d0c30d93206c1d501c1918b.png

  • Všeč 1
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:

Bo treba se pocakat 14 dni po drugem odmerku :D ... Ta informacija je bila objavljena 2.6. ... tako, da se zna zgoditi, da je ze zastarela :D :D :P

 

1679585021_Na_Hrvasko_ze_z_enim_odmerkom_cepiva__Katera_dokazila_veljajo__-_24ur_com.png.9ba1eca21d0c30d93206c1d501c1918b.png

To je staro, cro sedaj 1.odmerek in 22.dni in si free to go😉😄, ne glede na cepivo....they need money😉😄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak tale čredni nagon je pa hud... nobenga ne žalim, sej politiki in mediji ves čas govorijo o čredni imunosti. To ni na mojem zelniku zraslo. 😜

 

 

 

Breaking news: vlada že razmišlja, kako bi prebivalce nagradila, da se grejo cepit. Mogoče pa če še mal počakamo bomo pa še zaslužili.

 

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Boss napisal:

Ampak tale čredni nagon je pa hud... nobenga ne žalim, sej politiki in mediji ves čas govorijo o čredni imunosti. To ni na mojem zelniku zraslo. 😜

 

 

 

Breaking news: vlada že razmišlja, kako bi prebivalce nagradila, da se grejo cepit. Mogoče pa če še mal počakamo bomo pa še zaslužili.

 

Ponavadi je čreda tista, ki pametno razmišlja, se poveže in preživi, posamezne čredice in posamezne živalce  se pa razkropijo in ker so bolj ranljive, jih zveri hitro pokončajo. 

Pri nas v firmi je v orkestru cepljenih že 65% ljudi, kar nas  veseli a tudi ostali solo izvajalci si že premišljajo, kako bi se pridružili orkestru. 

Ali povedano v "kulturnem jeziku" antiwaksarjev, cepljenih ovc nas je že 65%, črnih ovc pa 20 %.Ostalih 15% je prebolelo covid. Nekatere sodelavke  in en sodelavec se tudi po več mesecih še vedno nisi vrnili na delo, ker imajo še vedno kake  zdravstvene  težave. 

 

  • Všeč 2
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je sportman333 napisal:

To je staro, cro sedaj 1.odmerek in 22.dni in si free to go😉😄, ne glede na cepivo....they need money😉😄


 

Saj tako tudi pise tam… ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da malo porocam za Johnson & Johnson:

Cepljen sem bil okrog 7.30 uri zjutraj, tekom dneva nism opazu nobenih reakcij, kasneje proti veceru, me je zacelo zebst (kot da bi gol stal na -15 stopinjah), pogost obcutek zeje, bolecina v glavi, bolecina v sklepih. Ponoci sm se pogosto zbujal, blo mi je full vroce, opazu sm tut, da sm mal bolj pogosto hodu na malo potrebo. Zjutraj sem se zbudil kot cunja, se vedno bolecina v glavi in sklepih. Tam do kake 10h danes sem bil pa ze 🔝 edino bolecina v sklepoh je se mal prisotna. 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je ignacij napisal:

Ženo je tud Johnson napiču pa ji ni bilo nič

 

Pa si bil kej ljubosumen? 😂

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Deeyan napisal:

Da malo porocam za Johnson & Johnson:

Cepljen sem bil okrog 7.30 uri zjutraj, tekom dneva nism opazu nobenih reakcij, kasneje proti veceru, me je zacelo zebst (kot da bi gol stal na -15 stopinjah), pogost obcutek zeje, bolecina v glavi, bolecina v sklepih. Ponoci sm se pogosto zbujal, blo mi je full vroce, opazu sm tut, da sm mal bolj pogosto hodu na malo potrebo. Zjutraj sem se zbudil kot cunja, se vedno bolecina v glavi in sklepih. Tam do kake 10h danes sem bil pa ze 🔝 edino bolecina v sklepoh je se mal prisotna. 

 

Zanimivo, se pravi isti simptomi kot pri zbolelosti za Covidom.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

 

Zanimivo, se pravi isti simptomi kot pri zbolelosti za Covidom.

Ampak, kaj so pa meni vbrizgali, da mi ni bilo nič? 🤔

Ali pa  imajo dva pripravka jensena, v enem je cepivo v drugem pa ojačan virus covida. In tako v bistvu podaljšujejo pandemijo. 

Ti lumpi, ti.🙂

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Ampak, kaj so pa meni vbrizgali, da mi ni bilo nič? 🤔

Ali pa  imajo dva pripravka jensena, v enem je cepivo v drugem pa ojačan virus covida. In tako v bistvu podaljšujejo pandemijo. 

Ti lumpi, ti.🙂

 

Vsak je drugacen in vsako telo ocitno drugace reagira

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Alex napisal:

Ampak, kaj so pa meni vbrizgali, da mi ni bilo nič? 🤔

Ali pa  imajo dva pripravka jensena, v enem je cepivo v drugem pa ojačan virus covida. In tako v bistvu podaljšujejo pandemijo. 

Ti lumpi, ti.🙂

 

Ti se hecaš, ampak če pogledaš kako se testirajo cepiva in zdravila. V 3. fazi se testirana na testni skupini, kjer polovica dobi cepivo druga pa placebo. To si nisem izmislil to je uradno potreben protokol za odobravanje cepiv.

 

No zdej pa miselni oreh zate - vsi proizvajalci cepiv so dobili pogojno odobritev uporabe in čisto vsi se nahajajo v 3. fazi testiranja, ki jim bo omogočila, da dobijo končno varnostno odobritev. Tretjo fazo testiranja bodo zaključevali konec 2022 in v letu 2023.

 

Nič ne trdim, samo dajem v razmislek. Tako kot ne vem jaz za ziher tudi ti ne veš kaj so ti vbrizgali. Videl si le injekcijo s tekočino, ki je nato izginala v tvoji rami. Še 1x nič ne trdim, samo povem kakšni so postopki in vse to kar sem zdajle napisal si lahko tudi sami preverite na uradnih straneh zdravstvenih organizacij, who, nijz ipd. Nikar pa to iskat na FB, twitterju in podobnih greznicah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Boss napisal:

 

Ti se hecaš, ampak če pogledaš kako se testirajo cepiva in zdravila. V 3. fazi se testirana na testni skupini, kjer polovica dobi cepivo druga pa placebo. To si nisem izmislil to je uradno potreben protokol za odobravanje cepiv.

 

No zdej pa miselni oreh zate - vsi proizvajalci cepiv so dobili pogojno odobritev uporabe in čisto vsi se nahajajo v 3. fazi testiranja, ki jim bo omogočila, da dobijo končno varnostno odobritev. Tretjo fazo testiranja bodo zaključevali konec 2022 in v letu 2023.

 

Nič ne trdim, samo dajem v razmislek. Tako kot ne vem jaz za ziher tudi ti ne veš kaj so ti vbrizgali. Videl si le injekcijo s tekočino, ki je nato izginala v tvoji rami. Še 1x nič ne trdim, samo povem kakšni so postopki in vse to kar sem zdajle napisal si lahko tudi sami preverite na uradnih straneh zdravstvenih organizacij, who, nijz ipd. Nikar pa to iskat na FB, twitterju in podobnih greznicah.

Vse je možno, ne rečem. Resno me čudi, da imajo eni takšno hudo reakcijo(tudi sodelavec je bil dva dni na bolniški, ko je prejel jensena) eni pa totalno nič. Ena možnost je, da pri teh, ki jim ni nič, cepivo ne deluje oziroma telo sploh ne reagira. Druga možnost je ta, da je mogoče vzet ok za to določena krvna skupina. Ravno včeraj sem na italijanski tv gledal članek na to temo. Najmanj okuženih in umrlih naj bi bilo med ljudmi z krvni skupino AB-. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Alex napisal:

Vse je možno, ne rečem. Resno me čudi, da imajo eni takšno hudo reakcijo(tudi sodelavec je bil dva dni na bolniški, ko je prejel jensena) eni pa totalno nič. Ena možnost je, da pri teh, ki jim ni nič, cepivo ne deluje oziroma telo sploh ne reagira. Druga možnost je ta, da je mogoče vzet ok za to določena krvna skupina. Ravno včeraj sem na italijanski tv gledal članek na to temo. Najmanj okuženih in umrlih naj bi bilo med ljudmi z krvni skupino AB-. 

 

Telesa razlicno reagirajo, enako kot pa tut na sam Covid, eni so mel full hude simptome, drugi pa nic

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.