Skoči na vsebino

Nezemeljsko življenje


ignacij

Priporočeno sporočilo

Ker mi je trenutno dolgčas sem odprl novo temo, da vidim ali je tukaj kaj istomislečih kot sem sam. Vglavnem, zelo rad spremljam vse kar se tiče vesolja in s tem povezanimi raziskavami in skrivnostmi. Eden najboljših kanalov na to temo je YT kanal BalkanUFO.

 

Za tiste, ki zadeve ne spremljate naj vam pojasnim, da je zadeva trenutno zelo aktualna saj morata Pentagon in ameriške obveščevalne agencije do do konca junija objaviti uradno javno poročilo o tem, kaj vse ameriška vlada ve o fenomenu neznanih letečih predmetov. Do sedaj so priznali obstoj dveh njihovih videov na katerih je NLP, za katerega nimajo pojasnila.

 

Osebno menim da tuje življenje obstaja in so nas in nas še vedno obiskujejo, zakaj, kdo, kako, ne vem... predvidevam pa da bo ameriška vlada zadevo zavila v smislu, da dejansko obstajajo neznani leteči predmeti, za katere nimajo pojasnila, samega uradnega priznanja o tujem življenju pa še ne bo. Mogoče bodo počasi navrgli kakšen kamenček v smislu, da so odkrili kakšno bakterijo, organizem...

 

Kakšno je vaše mnenje o teh zadevah?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je ignacij napisal:

Ker mi je trenutno dolgčas sem odprl novo temo, da vidim ali je tukaj kaj istomislečih kot sem sam. Vglavnem, zelo rad spremljam vse kar se tiče vesolja in s tem povezanimi raziskavami in skrivnostmi. Eden najboljših kanalov na to temo je YT kanal BalkanUFO.

 

Za tiste, ki zadeve ne spremljate naj vam pojasnim, da je zadeva trenutno zelo aktualna saj morata Pentagon in ameriške obveščevalne agencije do do konca junija objaviti uradno javno poročilo o tem, kaj vse ameriška vlada ve o fenomenu neznanih letečih predmetov. Do sedaj so priznali obstoj dveh njihovih videov na katerih je NLP, za katerega nimajo pojasnila.

 

Osebno menim da tuje življenje obstaja in so nas in nas še vedno obiskujejo, zakaj, kdo, kako, ne vem... predvidevam pa da bo ameriška vlada zadevo zavila v smislu, da dejansko obstajajo neznani leteči predmeti, za katere nimajo pojasnila, samega uradnega priznanja o tujem življenju pa še ne bo. Mogoče bodo počasi navrgli kakšen kamenček v smislu, da so odkrili kakšno bakterijo, organizem...

 

Kakšno je vaše mnenje o teh zadevah?

Jaz bom ostal pri temi "kava" :) nimam mnenja.. 

  • Všeč 2
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem zasledil, da bo v oddaji preverjeno govora o tej temi. Zna bit zanimivo. Tudi sam sem mnenja, da najbrž kje v vesolju obstaja življenje, nisem pa prepričan, da so našli prav pritlikavo zemljo, da bi nas obiskovali. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mislim, da je gotovo se kje kaksna oblika zivljenja… lahko tudi v taksni obliki, ki si je niti ne znamo predstavljati… Zakaj bi ravno Zemlja bila taka izjema, da se je njej razvila civilizacija… Vesolje je prakticno neskoncno… oz. si sploh ne znamo predstavljati, kako je veliko… 

  • Všeč 5
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V vednost, matematična formula za izračun možnosti zunajzemeljskega razvitega življenja obstaja že od leta 1960, imenuje se Drakova enacba.

 

Ob upostevanju stevilnih parametrov so takrat izracunali da je moznost inteligentne civilizacije samo v nasi galaksiji najmanj 20 civilizacij in najvec 1.000.000 civilizacij. Cez leta se je natancnost meritev spremenila in sedaj je ta stevilka najmanj 2 civilizaciji in najvec 280.000.000.

 

Torej gre za izracun samo v nasi galaksiji. Glede na to, da ze seda vemo da obstaja več kot 100 bilijonov galaksij... je stevilka moznosti zunajzemeljske inteligence ogromna in zatiskanje oci nekaterih ne bo spremenilo dejstev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5 hours ago, ignacij said:

Ker mi je trenutno dolgčas sem odprl novo temo, da vidim ali je tukaj kaj istomislečih kot sem sam. Vglavnem, zelo rad spremljam vse kar se tiče vesolja in s tem povezanimi raziskavami in skrivnostmi. Eden najboljših kanalov na to temo je YT kanal BalkanUFO.

 

Za tiste, ki zadeve ne spremljate naj vam pojasnim, da je zadeva trenutno zelo aktualna saj morata Pentagon in ameriške obveščevalne agencije do do konca junija objaviti uradno javno poročilo o tem, kaj vse ameriška vlada ve o fenomenu neznanih letečih predmetov. Do sedaj so priznali obstoj dveh njihovih videov na katerih je NLP, za katerega nimajo pojasnila.

 

Osebno menim da tuje življenje obstaja in so nas in nas še vedno obiskujejo, zakaj, kdo, kako, ne vem... predvidevam pa da bo ameriška vlada zadevo zavila v smislu, da dejansko obstajajo neznani leteči predmeti, za katere nimajo pojasnila, samega uradnega priznanja o tujem življenju pa še ne bo. Mogoče bodo počasi navrgli kakšen kamenček v smislu, da so odkrili kakšno bakterijo, organizem...

 

Kakšno je vaše mnenje o teh zadevah?

 

Zakaj bi Pentagon in ameriška obveščevalna agencija morali kaj storiti? Verjetno molčijo že glede n drugih stvari, ki so manj "problematične"...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vesoljci so definitivno med nami:bravo:

 

Tudi jaz rad že od otroštva prebiram razne članke o tem. Me je vedno zanimalo.

Sem tudi videl nekaj v tem smislu enkrat (skupaj z kolegom ubistvu) in od takrat sem prepričan, da nismo sami.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je ostalo nekaj živo v spominu, ko sem bil še majhen. 

Sicer ne vem, ali so bili vesoljci a je bilo čudno. Spomnim se, da se je naenkrat močno pooblačilo. Začelo je močno bliskati in  grmeti.  Naenkrat se je med nami mulci znašla svetleča krogla v velikosti med teniško žogico in rokometno  žogo. Kar žarela je. Nato je z veliko hitrostjo izginila. Vsi se še dan danes spomnimo na ta čuden dohodek. Ko je za ta dohodek kolega povedal očetu, ki je bil takrat udbovec, so nas naslednji dan obiskali miličniki v spremstvu nekega gospoda. Zatrjevali so nam, da je bil to le naravni pojav -namreč  strela v obliki ognjene krogle. 🤔

Niso nas niti popisali niti nič drugega. Nekateri so se nam smejali, drugi nam niso verjeli. 

 

 

  • Všeč 1
  • Začuden 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Alex napisal:

Meni je ostalo nekaj živo v spominu, ko sem bil še majhen. 

Sicer ne vem, ali so bili vesoljci a je bilo čudno. Spomnim se, da se je naenkrat močno pooblačilo. Začelo je močno bliskati in  grmeti.  Naenkrat se je med nami mulci znašla svetleča krogla v velikosti med teniško žogico in rokometno  žogo. Kar žarela je. Nato je z veliko hitrostjo izginila. Vsi se še dan danes spomnimo na ta čuden dohodek. Ko je za ta dohodek kolega povedal očetu, ki je bil takrat udbovec, so nas naslednji dan obiskali miličniki v spremstvu nekega gospoda. Zatrjevali so nam, da je bil to le naravni pojav -namreč  strela v obliki ognjene krogle. 🤔

Niso nas niti popisali niti nič drugega. Nekateri so se nam smejali, drugi nam niso verjeli. 

 

 

Ma pomojem ste videli okroglo strelo. To itak obstaja, čeprav jaz jo nisem še videl. Nona mi je enih 30 let nazaj govorila, da v nevihti lahko pride krogla celo v hišo in leti po prostorih.

Alpa kej drugega🤷‍♂️😬.

 

Ponavadi ostali pravijo, dokler ne res vidiš/doživiš to ne obstaja.

 

Sem pa mnenja, da v tej galaksiji nismo sami........

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Meni je ostalo nekaj živo v spominu, ko sem bil še majhen. 

Sicer ne vem, ali so bili vesoljci a je bilo čudno. Spomnim se, da se je naenkrat močno pooblačilo. Začelo je močno bliskati in  grmeti.  Naenkrat se je med nami mulci znašla svetleča krogla v velikosti med teniško žogico in rokometno  žogo. Kar žarela je. Nato je z veliko hitrostjo izginila. Vsi se še dan danes spomnimo na ta čuden dohodek. Ko je za ta dohodek kolega povedal očetu, ki je bil takrat udbovec, so nas naslednji dan obiskali miličniki v spremstvu nekega gospoda. Zatrjevali so nam, da je bil to le naravni pojav -namreč  strela v obliki ognjene krogle. 🤔

Niso nas niti popisali niti nič drugega. Nekateri so se nam smejali, drugi nam niso verjeli.

 

In ti še danes ne verjameš, da je to naraven pojav, čeprav zelo redek? Preveč si med udbovci živel. :nevem:

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je ignacij napisal:

V vednost, matematična formula za izračun možnosti zunajzemeljskega razvitega življenja obstaja že od leta 1960, imenuje se Drakova enacba.

 

Ob upostevanju stevilnih parametrov so takrat izracunali da je moznost inteligentne civilizacije samo v nasi galaksiji najmanj 20 civilizacij in najvec 1.000.000 civilizacij. Cez leta se je natancnost meritev spremenila in sedaj je ta stevilka najmanj 2 civilizaciji in najvec 280.000.000.

 

Torej gre za izracun samo v nasi galaksiji. Glede na to, da ze seda vemo da obstaja več kot 100 bilijonov galaksij... je stevilka moznosti zunajzemeljske inteligence ogromna in zatiskanje oci nekaterih ne bo spremenilo dejstev.

 

Ocenjeno je, da ima samo naša galaksija 100-400 milijard zvezd. Možnost civilizacij je relativno velika in verjetno nekje v rangu milijarde civilizacij. Se pa drastično zmanjšuje ta številka, koliko so razvite civilizacije, ki so sposobne medzvezdnega potovanja a da se niso prej samouničile.

 

Če se ne da fizike prinest naokoli je možnost, da se te civilizacije sploh srečajo strašno majhna (to pač ni Star Trek). Veliko večja verjetnost je da smo mogoče celo mi nezemljani in smo se tukaj naselili oziroma so nas naselili kot del eksperimenta. Ampak to je pač špekulacija.

 

Verjetno pa tudi nismo dovolj zanimivi za civilizacije, da bi nas hodile gledat in preučevat, razen če se mogoče motimo in vesolje vrvi od življenja in visoko razvitih civilizacij, ki upam, da so raziskovalno naravnane in ne iščejo kolonij ter sužnjev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Boss napisal:

 

In ti še danes ne verjameš, da je to naraven pojav, čeprav zelo redek? Preveč si med udbovci živel. :nevem:

 

 

Ne, da ne verjamem. Se nisem poglabljal v to, kaj je tisto bilo. Res je bil oče udbovec, to je bilo sigurno, kolega je pa moral hočeš, nočeš v Tacen za policaja. No, nikoli ni postal policaj. 🤗 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

Če se ne da fizike prinest naokoli je možnost, da se te civilizacije sploh srečajo strašno majhna

To drži, že potovanje s svetlobno hitrostjo ni dovolj za kakšne resne vesoljske podvige, tako da je skrivnost povezana s poznavanjem prostora in časa. Na nivoju kvantne fizike, torej na atomski ravni, je vse skupaj praktično ena velika praznina, tako je tudi vesolje in vse kar vidimo ena sama frekvenca. 

 

Glede na to da je splošno znano, da je vse nastalo iz velikega poka, kjer naj bi slo za eksplozijo energije v velikosti graha iz katere je nastalo vesolje je jasno, da je vse v vesolju nastalo iz iste energije, sile, inteligence, kakor jo kdo poimenuje. Znanstveno je npr. dokazano, da delca fotona, ki ga razdelis na dva dela, ostaneta zavedno povezana ne glede na to kje se nahajata in koliksna je njuna oddaljenost. Iz poizkusov izhaja, da smo vsi in vse medsebojno povezani, kljub temu da se tega sploh ne zavedamo.

No tukaj se najde tudi odgovor na @Bossovo dilemo, ki se sprašuje ali so nezemljani raziskovalci ali zavojevalci. Po vsem kar sem jaz prebral (poleg lahkih znanstvenih knjig na te teme, YT oddaj, sem bral tudi knjige na temo duhovnost-filozofija-duša, pa o tem ne bom preveč na široko, da ne bo imel kdo izkrivljeno mnenje) je moj trenutni zaključek, da je vse v vesolju v vsakem trenutku povezano in da vsako dejanje vpliva tako na nas kot na druge, povezani pa smo z energijo, silo, inteligenco...ki je ustvarila vse. Tiste civilizacije ki so dovolj razvite, da so sposobne medzvezdnega potovanja se tega dejstva dobro zavedajo, saj drugače ne bi bile na tej stopnji razvoja ker jim vesolje to ne bi omogocilo, zato nam ne bodo nikoli škodile, ker je to dejanje v nasprotju z zakoni vesolja. Če bi nas kdorkoli želel zasužnjiti, uničiti, bi bilo to že storjeno, kar dodatno podpira mojo teorijo. 

 

Kot zanimivost naj še dodam teorijo h kateri se nagibam tudi sam, in tudi polovica svetovne znanosti, in sicer vse zadnje raziskave lažejo na to, da dejansko živimo v neki simulaciji, hologramu, lahko rečemo tudi programu, ki pa ga še zelo slabo razumemo. Če je ta postavka pravilna, potem se mi manipulacija s prostorom-časom ne zdi nemogoča. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Tudi slovenci smo imeli možakarja, ki se je kar aktivno ukvarjal s tem vprašanjem. Ime mu je pa bilo Ivan Mohorič, živel je pa v okolici Idrije.

 

107424_ufosalem1952_show.jpg
RADIOPRVI.RTVSLO.SI

Smo v vesolju zares sami? Domneve o svetovih, naseljenih z inteligentnimi bitji, so stare tako rekoč toliko kot začetki človeške civilizacije. V stari Grčiji sta […]

 

Zanimiv intervju, pa tudi muska umes je dobra 😎

Popravljeno od Freak
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Je zanimiva tema in sem prepričan, da nismo sami v galaksiji, kaj šele v vesolju. Razen, če nam zemeljski reptili prikazujejo nekakšno projekcijo vesolja in je v bistvu zemlja ravna, kot pravijo.😄

 

Lahko, da so ta videnja v zadnjem času resnična, lahko so dobro narejen CGI ali pa kakšna advanced tehnologija na katero človeštvo še ni pripravljeno. Who knows... Vsekakor so v lajfu bolj resni problemi in mislim, da vesoljci lahko še malo počakajo. 😅

 

Sem pa nazadnje tole zasledil - lepo narejeno, ni kaj:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 10 mesecev kasneje...
  • 11 mesecev kasneje...

Nadaljevanje teme.

 

Vglavnem trenutno je zelo aktualna tematika žvižgača, bivšega pripadnika ameriške vojske, ki je v ameriškem kongresu pod prisego izjavil, da ima ZDA skrivni NLP program, ki vključuje več plovil nezemeljskega izvora in tudi zunajzemelsjkih bitij. Vse to naj bi bilo kongresnikom podkrepljeno z dokazi, ki pa javnosti še niso znani. Kongresniki so v ta namen sprejeli zakonodajo, da se žvižgačev uradno ne da kazensko preganjati z namenom, da le ti pričnejo predstavljati dokaze. Med predstavljenimi dokazi naj bi bil tudi videomaterialsrečanj z zunajzemljskimi bitji... V ZDA več medijskih hiš budno spremlja zadevo in poroča o dogajanju. Pri nas v novicah tega nisem zasledil.

 

Kogar zanima prilagam link.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.