Skoči na vsebino

Keramična zaščita in podobno

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
Pravkar je Liuch napisal:

Največji problem je ta, da se folk ne pozanima mal prej in samo na ceno gleda, kje ga bo prišlo najceneje. Namreč večina sliši samo ime keramika in misli, da je to to. Potem pa vidiš na fb video oglase za poceni nanos - tam pa tip kar z pištolo prešprica. 

Kvalitetna keramika ni poceni isto kot npr. šamponi - pa to ti itak še bolj poznaš. 

Prav imaš. Kvaliteta se plača pa, tudi verjamem, da dlje traja. Predvsem priprava je pomembna, da je vse lepo razmaščeno od prehodnih voskov, umazanije, slabih šamponov. Marsikdo ne ve, da naredi z nekvalitetnim  avto šamponom več škode laku kot koristi. Veliko ljudi misli tudi, da so zaščitni premazi na laku, ( naravni voski, sintetični, keramični premazi, nano premazi) le zaradi lepote in leska. Ne, to storimo zato, da zaščitimo avtolak pred "kislim" dežjem, nečistočami v zraku, soljo na cesti, kislimi ptičjimi  iztrebki itd. Vse skupaj gre dol izredno lahko, se ne zažre v lak. In ja, seveda je takšen avto tudi lepši na pogled. 😉

Tako, da sam vedno podpiram vse, ki kaj naredijo za zaščito avtolaka,raznih  plastik na avtu, gum... 

Vse te stvari  vam bodo  hvaležne še veliko let. 

 

 

 

  • 4 meseci kasneje...
Napisano

Teh keramik ej malo morje sem celo študijo naredil in potem zveš da kao 3 letne zdržijo manj od enega leta, da ne govorim enih forah vsako leto obnavlajt keramiko. Koji k... bompol plačal nekomu 500EUR potem pa še letno 100-200EUr za obnovo. A ni fora da jo daš gor in če je 3 letna da saj dve leti imam mir? Če bi jaz delal keramiko bi na primerih teh pacientov dal doživljensko garancijo na keramiko, če je moram vsako leto obnavlajt in prat z PH nevtralnimi šamponi. Jebeš to. Nej dela če že dam gor in plačam. 

 

Tole sem zasledil na youtube menda je top pa neke certifikate imajo, ali im kdo izkušnje z njo?

 

WWW.FACEBOOK.COM

2.546 views, 47 likes, 7 loves, 2 comments, 23 shares, Facebook Watch Videos from Nasiol: A quick review of Nasiol products by a true industry insider 🙌🎉 Thank you Cameron ❤️ @cameronchoulagh...

 

 

Ri nas sm jo našel na uradni strani www.nasiol.si  keramični premaz za avto

Napisano
pred 2 urama je SamurajLover napisal:

Teh keramik ej malo morje sem celo študijo naredil in potem zveš da kao 3 letne zdržijo manj od enega leta, da ne govorim enih forah vsako leto obnavlajt keramiko. Koji k... bompol plačal nekomu 500EUR potem pa še letno 100-200EUr za obnovo. A ni fora da jo daš gor in če je 3 letna da saj dve leti imam mir? Če bi jaz delal keramiko bi na primerih teh pacientov dal doživljensko garancijo na keramiko, če je moram vsako leto obnavlajt in prat z PH nevtralnimi šamponi. Jebeš to. Nej dela če že dam gor in plačam. 

 

Tole sem zasledil na youtube menda je top pa neke certifikate imajo, ali im kdo izkušnje z njo?

 

WWW.FACEBOOK.COM

2.546 views, 47 likes, 7 loves, 2 comments, 23 shares, Facebook Watch Videos from Nasiol: A quick review of Nasiol products by a true industry insider 🙌🎉 Thank you Cameron ❤️ @cameronchoulagh...

 

 

Ri nas sm jo našel na uradni strani www.nasiol.si  keramični premaz za avto

Sodelavec jo je dal gor na novi kii. Zdržala je pa točno dobro leto. Plačal je  350€.Sedaj se dajeta z tem modelom, ki mu je obljubil triletno zaščito, da mu ponovno nanese to na avto in to zastonj. Ne vem, če bo kaj dosegel. 

 

 

Napisano (urejeno)

Nevem kaj kompliciras. Kupi keramicno za 50e pa si sam naredi zascito. Ko bos pa moral avto 3 x oprati, s plastilinom scistiti, trikrat spolirati in sele potem zascititi s keramicno zascito potem pa nebos tako pametn, zakaj je tako drago.

Da ne govorim, da nimas ne sestavin, orodja in znanja da to naredis. 

Da operes avto tako, kot se zagre in samo spoliras bos zabil 6-8h. Kje je potem se vse ostalo.

Popravljeno od Scr3am
  • 1 mesec kasneje...
Napisano

Če bo mogoče koga zanimalo. 

Ta keramična zaščita res deluje. Z njo se lahko namaže praktično vse (od laka, luči, plastik (to pride v poštev za naše cx30 😄) do platišč in gum. 

Če premažemo avtomobilski  lak z njo naj bi zaščita delovala vse do enega leta. Seveda moramo nanesti dva sloja sredstva  v razmaku 24 ur (na opran avto, lahko tudi brez priprave - odstranitve rje, poliranja...). Če avto prej pripravimo bo rezultat seveda še boljši. 

Nanos sredstva je otroško lahek - pošpricaš in takoj obrišeš ter z čisto krpo spoliraš do visokega sijaja. 😊

To mi je predlagal en profesionalni detailer. To sicer naj ne bi bil profesionalni izdelek a za nas ostale je odličen. 

Da ne bo kdo pomislil, da dobim kaj od promocije. 😊 Nisem prodajalec. 😊IMG_20220901_131640__01.jpg

 

 

  • Všeč 2
  • Hvala 1

 

 

Napisano
pred 27 minutami je Alex napisal:

Če bo mogoče koga zanimalo. 

Ta keramična zaščita res deluje. Z njo se lahko namaže praktično vse (od laka, luči, plastik (to pride v poštev za naše cx30 😄) do platišč in gum. 

Če premažemo avtomobilski  lak z njo naj bi zaščita delovala vse do enega leta. Seveda moramo nanesti dva sloja sredstva  v razmaku 24 ur (na opran avto, lahko tudi brez priprave - odstranitve rje, poliranja...). Če avto prej pripravimo bo rezultat seveda še boljši. 

Nanos sredstva je otroško lahek - pošpricaš in takoj obrišeš ter z čisto krpo spoliraš do visokega sijaja. 😊

To mi je predlagal en profesionalni detailer. To sicer naj ne bi bil profesionalni izdelek a za nas ostale je odličen. 

Da ne bo kdo pomislil, da dobim kaj od promocije. 😊 Nisem prodajalec. 😊IMG_20220901_131640__01.jpg

 

 

To je od Turtle Wax?

 

Jaz imam njihov vosek za moker nanos, top shit zadeva.

Napisano
pred 19 minutami je NevLado napisal:

To je od Turtle Wax?

 

Jaz imam njihov vosek za moker nanos, top shit zadeva.

Ja, turtle wax. Imajo nekatere dobre zadeve. 👍

 

 

Napisano

Uporabljam že nekaj časa, samo ne to, ampak rdečo embalažo. Pa sem bil prej na Carpro, Shinygarage itd. Pa je ta čist super!

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 3 minutami je g.Wankel napisal:

Uporabljam že nekaj časa, samo ne to, ampak rdečo embalažo. Pa sem bil prej na Carpro, Shinygarage itd. Pa je ta čist super!

Ja, tudi rdeča plastenka je super. 

 

 

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Če bo mogoče koga zanimalo. 

Ta keramična zaščita res deluje. Z njo se lahko namaže praktično vse (od laka, luči, plastik (to pride v poštev za naše cx30 😄) do platišč in gum. 

Če premažemo avtomobilski  lak z njo naj bi zaščita delovala vse do enega leta. Seveda moramo nanesti dva sloja sredstva  v razmaku 24 ur (na opran avto, lahko tudi brez priprave - odstranitve rje, poliranja...). Če avto prej pripravimo bo rezultat seveda še boljši. 

Nanos sredstva je otroško lahek - pošpricaš in takoj obrišeš ter z čisto krpo spoliraš do visokega sijaja. 😊

To mi je predlagal en profesionalni detailer. To sicer naj ne bi bil profesionalni izdelek a za nas ostale je odličen. 

Da ne bo kdo pomislil, da dobim kaj od promocije. 😊 Nisem prodajalec. 😊IMG_20220901_131640__01.jpg

 

 

Ok...super..morem tudi to nabavit ta cx30 😁😁

Napisano
Pred eno uro je SpEkTr napisal:

Se pravi se to aplicira kot vosek v sprayu...me pa zanima, koliko boljše je to potem :)

V bistvu ga naneseš z mikro. krpo na tanko na lak in na ostalo in ga dobro spoliraš. Drugi dan vajo ponoviš. Na you tube je veliko videov, kjer ga perejo z šamponi, pa razmaščevalci, in zdrži do 25 takih agresivnih poskusov. Voda po tem še vedno lepo odteka dol. 

 

 

Napisano

Saj veste: kmet an s hribu doma...

 

Zakaj potem v tovarni ne posprejajo avta s tem, preden gre s tekočega traku? Ne pa da moraš ob nakupu plačati še 130 evrov, da ga operejo in pripravijo za prodajo (dajo notri brezplačne predpražnike)...

  • Všeč 1
  • Haha 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Zakaj celo podvozje ne naredijo iz pocinkanega pleha da ne rjavi? Ali pa podvozje ze serijsko zascitijo z raznimi spreji?

Napisano
Pred eno uro je Jaka32 napisal:

Ima kdo kakšno rešitev za mačje kremplje na havbi? Se mi zdi da so kar globoki risi, barva je šla dol...

Kupi retuširno barvo(na uradnem servisu). Nato z majhnim čopičem na tanko (večkrat) pobarvaš te "kremplje". 

 

 

Napisano
pred 4 urami je Scr3am napisal:

Zakaj celo podvozje ne naredijo iz pocinkanega pleha da ne rjavi? Ali pa podvozje ze serijsko zascitijo z raznimi spreji?

Ni ekonomske računice. Sploh za veliko serijske avte.

 

Nekateri proizvajalci avt voskajo votle dele podvozja tudi samo za severne države EU.

Za nas "jugoviče" pa naj prerjavi čimprej.

 

 

N7rRRL1.jpg

Napisano
Pred eno uro je FuManchu napisal:

Ni ekonomske računice. Sploh za veliko serijske avte.

 

Nekateri proizvajalci avt voskajo votle dele podvozja tudi samo za severne države EU.

Za nas "jugoviče" pa naj prerjavi čimprej.

 

 

Retorično vprašanje zahteva retoričen odgovor.

Napisano (urejeno)

Prvi nanos. Res je enostavno delo z njim in hitro opravljeno. Za cel avto (vključno z lučmi, plastiko , feltnami, sem porabil pribl. 20 min. Jutri drugi sloj. Je pa na dotik res zelo, zelo gladko. Krpa kar sama zdrsne s prednje havbe. 😊

IMG_20220902_084259-01.jpeg

 

IMG_20220902_084333.jpg

Popravljeno od Alex
  • Všeč 4
  • Ljubim 1

 

 

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Prvi nanos. Res je enostavno delo z njim in hitro opravljeno. Za cel avto (vključno z lučmi, plastiko , feltnami, sem porabil pribl. 20 min. Jutri drugi sloj. Je pa na dotik res zelo, zelo gladko. Krpa kar sama zdrsne s prednje havbe. 😊

IMG_20220902_084259-01.jpeg

 

IMG_20220902_084333.jpg

Lepooo...je izpadlo👍👍👐

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Zidar, vrtnar in električar se prepirajo katero delo je starejše. Reče zidar: - "Mi smo gradili že piramide!"  Izjavi vrtnar: - "Mi smo urejali rajski vrt!" Se oglasi električar: "To ni nič! Ko je Bog rekel naj bo luč, smo imeli mi že vse kable položene..."
    • Neka ženska vstopi v center za socialno delo, spremlja pa jo petnajst otrok. – »Ojoj, saj niso menda vsi vaši?!« – »Pa, so...«  – »No, prav. Vse vas moram vpisati v knjigo. Povejte mi njihova imena.« – »To je moj najstarejši sin; ime mu je Saša. In to je najstarejša hči, Saša. Naslednji hčerki je ime Saša, nato pa se je rodil sin, Saša...« – »Ali je vsem ostalim tudi ime Saša?« – »Seveda, pravzaprav je to zelo praktično. Na primer, ko jih kličem na kosilo, samo zavpijem Saša in vsi pritečejo. Ko želim ustaviti nekoga, ki hoče steči na cesto, zavpijem Saša in kdor koli že je, se takoj ustavi. To je bila verjetno moja najpametnejša odločitev – da sem jih vse poimenovala enako.« Socialna delavka malo razmisli o teh argumentih, nato pa previdno vpraša: – »To razumem, ampak kaj pa, če želite, da pride samo en, določen otrok, in ne vsi?« – »Aha, takrat jih pa pokličem po priimku...«
    • Kaj je še hujše od slona v trgovini s porcelanom?   Jež v tovarni kondomov...
    • Tri ženske so skupaj delale v isti pisarni in so imele žensko za šefico. Vsak dan je šefica odšla iz službe že precej pred iztekom delovnega časa. Punce so to opazovale kar dolgo in potem so sklenile, da bodo tudi one začele odhajati prej. Konec koncev, šefica ni nikoli poklicala nazaj v službo in le kako naj bi vedela, da jih ni tam? Črnolaska je odšla prva. Napotila se je naravnost domov in se lotila vrtnarjenja. Presadila je nekaj zelenjave in obrezala vrtnice, potem pa je prišla njena hčerka iz šole in ji je pomagala napraviti domačo nalogo. Potem je skuhala kosilo in zvečer je šla zgodaj spat. Rdečelaska je bila srečna, da je lahko odšla prej, kajti fant jo je povabil na večerjo in je imela tako dovolj časa, da se je lepo uredila in pripravila zanj. Šla je h kozmetičarki, potem sta šla na večerjo s svečami in potem k njemu in naravnost v posteljo. Blondinka je bila zelo vesela, da bo lahko prišla domov prej in presenetila svojega brezposelnega moža. Ampak, ko je prišla domov, ga ni bilo nikjer. Potem je iz spalnice zaslišala čudne glasove. Potiho se je prikradla do vrat spalnice in jih rahlo odprla. Imela je kaj videti... Njen mož je bil v postelji z njeno šefico. Ona je jahala na njem in iz grla so ji prihajali nerazločni zvoki. Prav potihoma je zaprla vrata in se kradoma izmuznila iz hiše. Naslednji dan, ob opoldanski kavi, sta črnolaska in rdečelaska objavili, da bosta spet odšli prej iz službe. Vprašali sta blondinko, če bo tudi ona odšla prej. Bjonda odgovori: - "Ni govora, včeraj bi me šefica skoraj dobila..."
    • Janez in Micka praznujeta trideseto obletnico poroke. Pa gresta na sprehod po domačem kraju in obujata spomine...  - "Micka, se spomniš - tukaj na tem placu, ko zdaj stoji hiša - tu je bila veselica in sva se midva spoznala!" - "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...". Pa gresta dalje. - "Micka, se spomniš - tukaj, ko je zdaj asfalt - tu je bilo grmovje in sva se midva prvič poljubila!" - "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...". Pa gresta dalje. - "Micka, se spomniš - tukaj na tem pašniku - tu se ni pa nič spremenilo. Se spomniš Micka, kaj sva tu prvič počela?" - "Seveda se spomnim Janez, le kako bi pozabila..." - "Micka - glej, nobenega ni v bližini - kaj ko bi midva še enkrat poskusila, da vidiva, če je še tako lepo kot pred tridesetimi leti. Si za to Micka moja...?" Micka je za to... - "Micka! Ti si pa ja veliko, veliko bolj živahna kot pred tridesetimi leti!!" Micka močno drgetajoč: - "Janeeez; prrrrred trrrrrrrrrridesetimi leeeeti tuu ššššeee ni bilooooo eeeelektričneeega passstirrrja....."
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.