Skoči na vsebino

Nakup Mazde CX-5 SKY ACTIV-G 194 AT AWD

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
Pred eno uro je Bini napisal:

Tale bo pa lepa.... 🤗😉

 

Lepa je ja, sam kaj ,ko bo tudi cena lepa😁😁😁

Eno je pa res, glede na vse višje cene Mazd, vozimo res premium avte😍😍😍

  • Všeč 2
  • Haha 1
Napisano

Za ceno, mislim da na gor nimajo nekega manevrskega prostora. Mislim da mora biti občutno cenejša kot CX-60, vseeno je to manjši razred avtomobila + za ta razred so cene nekje do 50k (na nek prvi pogled)

Napisano

Meni CX-5 tako ne pride nič prav neglede kaka bo cena, ne rabim tako velikega avta :nevem:

Deluje pa bolj na CX-30 in upam, da bojo 30tko tako dobro porihtal... 🤔😉

Napisano
pred 25 minutami je Bini napisal:

Meni CX-5 tako ne pride nič prav neglede kaka bo cena, ne rabim tako velikega avta :nevem:

Deluje pa bolj na CX-30 in upam, da bojo 30tko tako dobro porihtal... 🤔😉

 

Zj k si to omenu, me pa začenja skrbet kakšne bojo plastike

Napisano
Pred eno uro je Bini napisal:

Meni CX-5 tako ne pride nič prav neglede kaka bo cena, ne rabim tako velikega avta :nevem:

Deluje pa bolj na CX-30 in upam, da bojo 30tko tako dobro porihtal... 🤔😉

Glede na črno plastiko deluje na cx-30 ja 🙂 

 

Screenshot 2024-03-11 at 14.14.28.png

 

 

Pred eno uro je Matick napisal:

 

Zj k si to omenu, me pa začenja skrbet kakšne bojo plastike

😂

 

 

Napisano
pred 18 urami je Boss napisal:

Ja nova s popustom je pa 44,5k€ pa če je še iz zaloge pa dodatno še jurčka dol. Lohk greš gledat Mazdin cenik.

 

Pa neki se je treba zavedat. Tist, ki  ma 40 jurjev denarja bo tudi napraskal še dodatnih 5, če bo treba in kupil novega z nič kilometri in ji bo skinil sam junfer. Zakaj to govorim? Kupcev, ki bi letali s 40 jurji naokoli in celo iskali rabljeno so redki pa še tisti iščejo nekaj drugega kot Mazdo. Prodajat Mazdo po enem letu za ugoden denar bo za popizdit neugodno, dolgotrajno ali pa celo nemogoče. Edino, če se poklopijo vse zvezde, ampak na to računat je nekako skoraj tako kot na šestico pri lotu.

 

Sicer pa veliko sreče pri prodaji - čeprav mi je kr malo škoda, da prodajaš skoraj nov avto. 😐

 

 

 

 

@Boss res je kar praviš 👍 Kakega jurja, dva več kot 35k, sem pa mislil, da bi pa mogu dobit ali pač ne? Ker je avto praktično nov, z malo kilometrov.

 

@Volume srečno pri prodaji.

 

 

Napisano

Dvomim, da dobis se kaksen dodaten popust… mogoce edino kaksne tepihe ali kaj podobnega… Oglasi pri novih vozilih so ponavadi kar gor, tudi ko se proda… 

 

Poleg tega je pa se spodaj napisano, da na to ceno moras pristeti se 650€ za kovinsko barvo in 150€ za pripravo vozila…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano (urejeno)
pred 28 minutami je Jest napisal:

Dvomim, da dobis se kaksen dodaten popust… mogoce edino kaksne tepihe ali kaj podobnega… Oglasi pri novih vozilih so ponavadi kar gor, tudi ko se proda… 

 

Poleg tega je pa se spodaj napisano, da na to ceno moras pristeti se 650€ za kovinsko barvo in 150€ za pripravo vozila…

Tako je, moja (prodana) CX-5 je bila še nekaj časa na prodaj 😁😁😁

 

Za te nizke akcijske cene je pa še zraven ponavadi napisan drobni tisk .

Ker pri akcijski ceni ni tistega jurčka zraven za barvo + transport ...

 

 

pred 1 uro je Matick napisal:

Na avtonetu so CX5ke iz zaloge po 43k, Homura oprema.

Pa verjetno bi jo znali še kaj spustit, ker se kar dolg že valjajo gor, naprimer tale, je že od decembra 

 

Mazda CX-5 G194 AT Homura COMB, letnik:2024,45990 EUR - prodam :: Avtonet :: www.Avto.net

 

evo drobni tisk....

 

Oprema in cena vozila je zgolj informativna saj lahko pride do napak pri vnosu, za napake ne odgovarjamo.

 

 

Popravljeno od Volume
Napisano
dne 11. 3. 2024 ob 9:32 je Bini napisal:

Tale bo pa lepa.... 🤗😉

 

Če prav vidim ("analiziram") so pravi obrisi prenovljene Mazde CX 5 na posnetku vidni do 11 sekunde in od 43 sekunde do 1 minute posnetka, ostalo je bolj photoshop, ali se pač motim.

Napisano

To samo vaše domneve (aka to so vse špekulacije youtuberjev in renderji), nove cx5 še ni na vidiku, še manj pa njena resnična podoba afaik.

Napisano
dne 6. 3. 2024 ob 11:46 je dejannnn napisal:

hvala vsem na odgovorih.. kupujem opremo: Mazda CX‑5 2023 5WGN 2.5L Skyactiv G 194hp 6AT EXCLUSIVE‑LINE, ki ima tudi matrične žaromete in bosse ozvočenje.

Jaz imam takšno Cx5, sam da je AWD. Sem zelo zadovoljen z njo po 9. mesecih vožnje. Povprečna poraba je 8 litrov. Zadnji mesec sem 2x na teden v Lj iz Koroške in nazaj in je poraba na tej relaciji 7 litrov.

Napisano
pred 8 urami je Senad napisal:

Jaz imam takšno Cx5, sam da je AWD. Sem zelo zadovoljen z njo po 9. mesecih vožnje. Povprečna poraba je 8 litrov. Zadnji mesec sem 2x na teden v Lj iz Koroške in nazaj in je poraba na tej relaciji 7 litrov.

Aha.. si kupil takrat....lepo,da si zadovoljen😃👍

Napisano
pred 2 urama je skritikrt napisal:

Aha.. si kupil takrat....lepo,da si zadovoljen😃👍

Ja lani junija smo jo vzeli pri Selmarju. 

Je kar razlika v primerjavi z prejšnjo diesel, samo smo se je že navadili na novi stil vožnje.

Napisano (urejeno)

Da še komu naaredim lušte na CX-5...sicer je 2021 letnik,a 2,5L in AWD😃👍

Lih kanal po mojem okusu😋...čudno,da mi ni že kdaj prej ponudilo tega kanala🙄 

 

 

Popravljeno od skritikrt
Napisano

Kar dobro poskoči. Pomislite kako bi bilo, če bi bila nadgradnja tega motorja s turbino. Bi bil kot vlakec smrti. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 5 urami je Boss napisal:

O fak, kaj pa to škripa pri topspeedu. ?zmeden?

Poglej komentarje...neka plastika pod vetrobranskim steklom....nad 200km/h...so kasneje popravili pri Mazdi...

Napisano
pred 5 urami je Z M A J napisal:

Kar dobro poskoči. Pomislite kako bi bilo, če bi bila nadgradnja tega motorja s turbino. Bi bil kot vlakec smrti. :)

V bistvu ne...sem enkrat že prilimal en link,k ima tip dva klasična in tretjega z turbo-jem.

Je povedal,da so brez turba v bistvu bolj poskočni-nenadnejši...kljub temu,da ima ameriška verzija nekaj konjičkov manj. .seveda pa kasneje turbo še za odtenek bolj potegne...a kasneje.

A z mesta-pr atmosfercu ni treba čakati,da turbo začne delati,v tem je fora.

Sicer pa tudi tako-turbo verzija ima nižjo kompresijo...nista čisto primerljiva.

Jaz bi rekel,da ima vsak svoje prednosti in slabosti.

 

To je ta...zelo zanimiv video.

Napisano
pred 1 minuto je skritikrt napisal:

V bistvu ne...sem enkrat že prilimal en link,k ima tip dva klasična in tretjega z turbo-jem.

Je povedal,da so brez turba v bistvu bolj poskočni-nenadnejši...kljub temu,da ima ameriška verzija nekaj konjičkov manj. .seveda pa kasneje turbo še za odtenek bolj potegne...a kasneje.

A z mesta-pr atmosfercu ni treba čakati,da turbo začne delati,v tem je fora.

Sicer pa tudi tako-turbo verzija ima nižjo kompresijo...nista čisto primerljiva.

Jaz bi rekel,da ima vsak svoje prednosti in slabosti.

 

Turbo ima navor skoraj  kot dizelca.Ni primerjave v vožnji. Kaj ti pomaga pospešek, ko bi  pa v daljših klancih ta turbo varianta švignila mimo, da je dinozaver niti videl ne bi. 😉

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

 

Napisano (urejeno)
pred 13 minutami je Alex napisal:

Turbo ima navor skoraj  kot dizelca.Ni primerjave v vožnji. Kaj ti pomaga pospešek, ko bi  pa v daljših klancih ta turbo varianta švignila mimo, da je dinozaver niti videl ne bi. 😉

Hmmm🤔...kje v Ljubljani imam jaz takšne klance🧐

Pa kaj ti misliš,da se eni skoz samo po vrhniškem klancu furajo...in zmeraj samo v eno smer-navkreber.

Daj nekaj že z tem sranjem pribijati.

Jaz bi v Lj. turba "ubil"-v bistvu še dobro,da ga pri nas ne ponujajo...skoz 10-15 min. in ga ugasnem...jaz bi ga sicer takoj vzel,samo bi se najbrž po tem več z servisi videval...to naj kupujejo tisti,k relacije vozijo.

Popravljeno od skritikrt
Napisano
pred 4 minutami je skritikrt napisal:

Hmmm🤔...kje v Ljubljani imam jaz takšne klance🧐

Pa kaj ti misliš,da se eni skoz samo po vrhniškem klancu furajo...in zmeraj samo v eno smer-navkreber.

Daj nekaj že z tem sranjem pribijati.

Jaz bi v Lj. turba "ubil"-v bistvu še dobro,da ga pri nas ne ponujajo...skoz 10-15 min. in ga ugasnem...jaz bi ga sicer takoj vzel,samo bi se najbrž po tem več z servisi videval...to naj kupujejo tisti,k relacije vozijo.

Dovolj, da te samo enkrat pusti na Vrhniškem klancu in nočne more do tu. 😉

 

 

Napisano

Mene na Vrhniskem klancu ni pustil se noben avto... tudi Fico ali Jugo ne :) ... 

  • Všeč 4
  • Haha 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pravkar končane zelo napete kvalifikacije, ki napovedujejo vročo dirko, pa ne zgolj po temperaturah v Avstrijij
    • Je prav luštno, vendar na obratnem bregu od propadajočega hotela, tam je tudi prijeten bar z dobro postrežbo in urejenimi wc-ji. Temperatura vode jezera je nekih 20, kar je meni čista IDILA  
    • A je za kopati v Predvoru, se hotel še ni podrl v jezero....še nekaj časa nazaj je bilo jezero bolj tako tako, ni bilo ravno na izgled mikavno za iti v vodo 😉
    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.