Skoči na vsebino

Mazda CX-60


Alex

Priporočeno sporočilo

Tale video pokaže več, ampak men zgleda čist preveč ameriško glomazna. Lahko bi mel malo več elementov, ki razbijajo ogromne ravne flehe kovine in naredijo bolj dinamično in športno vozilo. CX-5 je lepotica proti tej.

 

Kaj so pa delali z notranjim dizajnom? ?zmeden? Tista čipka iz blaga na armaturki in belo blago na vratih - pa to bo cela nočna mora za vzdrževat. Določene nesimetričnosti armaturke so tako majhne, da izgleda kot, da gre za napako in da niso narejene namenoma, gumbi za klimo so šli papa... volan je čuden, da ne rečem že kar grd. Ne vem no, če bo to prodajni hit ga menjam za mojo šestko.

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je 50keda napisal:

Odzivi na tole temo govorijo zase, totalno zgrešen model, hrkati pa hočjo to prodajat kot flagship model ... so jim je pa res zrolal :D

 

To je en XC60-90 zmešan z BMW zadkom z linijo pri lučeh ... bog nam  pomagaj :)

Vzel iz jezika.

 

samo še notr je Mazda…

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.AVTO-FOKUS.SI

CX-60 je športni terenec, ki očitno kaže premijski značaj  in predstavlja novo dobo za japonsko znamko. Sprva bo na voljo zmogljiv priključni hibrid, sledila bosta dizelski in bencinski...

 

 

WWW.RTVSLO.SI

Mazda nam je predstavila svoj povsem nov SUV model CX-60, s katerim posega v premijski razred vozil. Prinaša šestvaljne motorje, prvi priključni hibrid, pogon zadaj in tehnologije, ki so...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je dvorjan napisal:

Edino, kar mi je všeč pri temle CX-60, so motorji. 😃

 

 

A uni, ki sele pridejo v 2023 (diesel 3.0) oz. 2024 (bencinski 3.0 sestvaljnik)? :P 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj meni je tudi tehnika bolj vsec kot pa sama oblika.... Sem pac bolj tehnofreak ... in se nikoli nisem laka poliral, da bi bil bolj "blink blink šajni" ... Ampak ljudje smo si razlicni... Zaenkrat je sicer se bolj malo tapravih tetov, ker ga novinarji kot kaze sploh se niso smeli vozit... Samo v demo sobi so lahko posneli svoje vtise... Pocakajmo se nekaj casa, da pridejo kaksni primerki na ceste ... Kar me moti, je visoka cena... ampak to je vec ali manj pri vseh malo boljsih hibridih ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drugo leto bo cs za menjavo :) ... in je treba ze poiskati naslednjika ... Kot kaze, bo treba se malo pogledat kam drugam... ker se bojim, da mi bo tale CX-60 predraga ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Plug.in hibrida vseeno ne dobiš dosti ceneje kakor je mazda.

Bodo pa baje bencinarji R6 cenejši.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha ... najbolj sm se nasmejal tut jst, ko je pogledu pod haubo ... kak je še tam plac za 2 cilindra :D

 

Drugače pa zdej ko sem prespal, jo že lažje prebavljam, še zmeraj mi pa ne gre sprednji del. Zgleda taka ko bi se v zid zaletela, čist sploščena ... luči so pa tut ne vem, premajhne za tak glomazni avto?

 

Notranjost bo pa po mojem prav fino zgledala, ko bojo še ostale trime predstavl.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Jest napisal:

Drugo leto bo cs za menjavo :) ... in je treba ze poiskati naslednjika ... Kot kaze, bo treba se malo pogledat kam drugam... ker se bojim, da mi bo tale CX-60 predraga ... 

Kaj pa je narobe z njo, da boš menjal?

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nic ni narobe... ravno nasprotno :P ... Samo dosedaj sem ponavadi menjal na pet let ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

Nic ni narobe... ravno nasprotno :P ... Samo dosedaj sem ponavadi menjal na pet let ... 

Ej..saj je prišla CX5 prenovljena 2022😁 treba še malo počakat 😉😉😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je sportman333 napisal:

Premium avto/razred=premium cena😉😄....Za priključni hibrid, ki bo na voljo ob začetku prodaje, bo pri nas treba odšteti od 50.390 do 63.440 evrov.

 

Super. Zelo ugodna cena. Me zanima, koliko se jih bo vozilo po naših cestah. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Robert napisal:

Mene pa zanima zakaj ne dajo v prenovljeno-posodobljeno CX-5 nove motorje Skyactive X186 kot opcijo ?

Tudi mene to zanima 😉😁😁

Očitno je ta motor za cx30 in Mazdo 3 😉🚙😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.