Skoči na vsebino

Chat is back ...


dvorjan

Priporočeno sporočilo

Da ni Slivki strehe odneslo? 24 ur com sem bral da Lokovec, kjer živi družina s petimi otroki, da je odneslo streho. :(

  • Zmeden 1
  • Žalosten 5

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imamo v stanovanju stara vhodna vrata in vse prepiha skozi. Zanima me kje kupiti oz. kako bi vi to rešili s tesnili... vrata imajo staro gumijasto črno tesnilo, ki se zatakne v okvir.  Zgleda so starši kasneje še na krilo vrat nalimali obično tesnilo.

 

Pomoje bi prvo bilo zamenjat gumijasto tesnilo v okviru vrat? Iščem neko začasno rešitev, ker bom počasi šel v mejavo vrat(trenutna so še iz jugoslavije 😆)

 

 

Prilagam še nekaj slik:

20231103_163018.jpg

 

20231103_163042.jpg

 

20231103_163050.jpg

 

20231103_163947.jpg

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Sem malo prečekiral po netu in vidim, da je tam v Čepovanu in Lokavcu pogosto neurje.... 😔😟🫣

Lokavec in Lokovec nista ista vas!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

Ejej, jeba 🥺

Ojebentiš @Slivka, vidu zdaj na TV. Ena vremenska postaja v Čepovanu je zabeležila sunke 66km/h. Pol je zmanjkalo elektrike. Sigurno so bli sunki veliko višji...

Ni lepo, da ti odkrije streho...

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slaba stran plehnate strehe je to, kar se je zgodilo. 

Kolega krovec je že večkrat rekel, da ni problem sama kritina, ampak nepravilna montaža le te. 

Upam, da čimprej pokrijete.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 3. 11. 2023 ob 17:20 je FuManchu napisal:

Vzemi od Tese tesnila. Jaz imam neke rjave. Tesni odlično. Res pa, da je vse novo. 

Katere pa imaš v milsih, jaz sem vzel rjave pravokotne, na koncu se mi pa vrata niso zapirala. Sem imel v mislih, kje bi dobil kaj od gumijastih, da vtaknem notri v utor in gre okoli po okvirju okoli lepo.

dne 3. 11. 2023 ob 16:38 je Tilen5 napisal:

Imamo v stanovanju stara vhodna vrata in vse prepiha skozi. Zanima me kje kupiti oz. kako bi vi to rešili s tesnili... vrata imajo staro gumijasto črno tesnilo, ki se zatakne v okvir.  Zgleda so starši kasneje še na krilo vrat nalimali obično tesnilo.

 

Pomoje bi prvo bilo zamenjat gumijasto tesnilo v okviru vrat? Iščem neko začasno rešitev, ker bom počasi šel v mejavo vrat(trenutna so še iz jugoslavije 😆)

 

 

Prilagam še nekaj slik:

20231103_163018.jpg

 

20231103_163042.jpg

 

20231103_163050.jpg

 

20231103_163947.jpg

WWW.TEHMAX.SI

Silikonsko tesnilo za okna in vrata

Mogoče bi s tem poizkusil.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Tilen5 napisal:

Katere pa imaš v milsih, jaz sem vzel rjave pravokotne, na koncu se mi pa vrata niso zapirala. Sem imel v mislih, kje bi dobil kaj od gumijastih, da vtaknem notri v utor in gre okoli po okvirju okoli lepo.

WWW.TEHMAX.SI

Silikonsko tesnilo za okna in vrata

Mogoče bi s tem poizkusil.

Meni jih je mizar prinesel, ko je štoke montiral. Jaz sem jih pa sam v utore tlačil. Niso taki.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 11. 2023 ob 14:18 je MazdaBoy napisal:

A to je pa zdej nova moda pa to? 😁 A je to un voditelj iz oddaje Volan?

 

IMG_3312.jpeg

 

Fak, tut ta je šel v k*rac, zgleda...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ima kdo izkušnje z variabilnim delom pri plači? Je to normalno, da ti delodajalec ponudi variabilni del ob aneksu, ki je potem izplačan šele na koncu leta oz. do februarja prihodnje leto za preteklo? Pa še to je omejen z "kapico" oz zgornjo mejo, ki je pa ob mojem tempu dela presežena po polovici leta...

Me je to kr neki...in ne mislim tega BS podpisovat.

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.