Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ej...po dolgem premi?ljevanju bom tudi jaz naro?l zimske gume

Dunlop wintersport 5 .pri gumax.

Naj pohvalim na?ega Labija za strokovno pomo? in inf.nasveti za gume..hvala.in hvala tudi Robertos664 za inf in pomo?.

Je pa res da vsak vulkanizer in prodajalec gum hvali svoje gume

Pol je pa cela JEBA..ne ve? kaj kupit...he he zato rabimo take mojstre na forumu..da ti pravilno svetuje...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem bil z Contitentalom (zimske, TS850), zdaj je ?e nov model zunaj, izredno zadovoljen. Poleg dobrega oprijema na mokrem, sem bil presene?en nad majhno obrabo. Pa?, pol to odtehta ceno, ?e jih lahko brez te?av vozi? sezono dlje kot nekatero konkurenco (v mojem primeru Goodyear).

Aja so pa bile kar glasne, sploh ko si se vozil po mokri cesti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne pozabit o ceni PORO?AT!  :jupiii:

Ewo, bil v Klagenfurtu pr treh vilkanizerjih in noben ?e ni sli?al za te gume, a na nem?kih testih, ki jih vsi kopirajo, so vedno v TOP 5. O?itno so res v prodaji samo v Nem?iji. Kdo ve kaj ve? o tem?

 

In zdej vidim, da sem ?e enkrat odgovoril. Jao, demenca me daje.. sory

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

te nokian se obnesejo kako proti tem yokohamam?:

 

https://www.zaverski.eu/pnevmatike/R1630

mel sem sicer Nokian WR A3D in so bile super na Mazdi 6. Edin tretjo sezono so ble ?e mal trde in kdaj zdrsnile na mokrem.

Jst sem mel Conti TS830 in so bile top. Dunlop WS5 pa trenutno na 6ki in nimam kaj re?i, dobra guma, ampak Conti mi je bila bolj vodljiva po ob?utku.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sava Eskimo HP2 ni na voljo v XL, tako da odpade, pa ?e v mokrem o?itno res niso neki ok. I??emo naprej. Zgledam, da bo padel kak Conti al pa Dunlop za na Mazda5, nimam kej za ?parat na avtu, kjer se vozijo otroc notr pa mami...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sava Eskimo HP2 ni na voljo v XL, tako da odpade, pa ?e v mokrem o?itno res niso neki ok. I??emo naprej. Zgledam, da bo padel kak Conti al pa Dunlop za na Mazda5, nimam kej za ?parat na avtu, kjer se vozijo otroc notr pa mami...

Sem ziher, da z Conti ne bo? mimo pihnil. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se opravi?ujem ker bom malo zlorabil temo.

 

Zanima me ali gredo plati??a s sredinsko luknjo 67,04 brez te?av (in distan?nikov) na Mazdo 3, ki ima predpisano 67,1. Sicer je razlika res totalno majhna vendar pa me vseeno zanima ali je zanemarljiva in ali je lahko kaj narobe?

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je tako natan?no potem ne gredo gor ker je premajhna luknja. Je pa vse odvisno od toleranc, najbolje je pa probati.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pocasi bo zima.....moje 4 leta stare continental 830p pa nekako niso vec ok (profila je se dovolj, toda na mokrem ni NIC oprijema).

 

Nekako so me continental malo razocarale tako, da bi sedaj nekaj drugega. Razmislam o Goodyear Ultragrip 8 ali pa Dunlop Winter Sport 5. Bi jih pa ze kar sedaj narocil ker nekako pri letnih sem se nategnil in malo zamudil ter je cena skocila za 20eur/kom.

 

Aja dimenzije so pa 205/60R16

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo lih sem horu napisati glede Toyo, Proxes CF2, ki jih mam tudi sam od aprila.

 

Po mokrem niso najboljse, zacnejo drset (understeer) ce gres malo hitreje po ovinkih. Zaviranje medtem je odlicno.

Obcutek na volanu tudi dober, guma je trda, kar je tudi ok.

 

Ne bi jih pa spet kupil, ceprav so ble le 80 eur po kosu.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa rang TOYO, razmerje med kakovostjo in ceno?

?e i??em med 75 in 100?...kaj vzet?

Sedaj imel SAVA intensa...so TOYO bolj?e?

Intensa ti niso bile ok? Jaz imam intensa hp 185 /65 15, sedaj tretjo sezono, ?ele zdaj opazam na mokrem pri pretiravanju understeer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.