Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

pred 21 minutami je TBA napisal:

Sam sem v petek dobil Toyo Proxes Comfort 215/45 r18 93w xl fsl. cca 103€/kos. Sam sem že imel Toyo drug model in drugih dimenzij na Toyoti pa niso bile slabe (zimske in letne). Je slučajno že kdo fural tote?

 

Na dveh mazdah imel TOYO. 

Meni so super. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 3 urami je TBA napisal:

Sam sem v petek dobil Toyo Proxes Comfort 215/45 r18 93w xl fsl. cca 103€/kos. Sam sem že imel Toyo drug model in drugih dimenzij na Toyoti pa niso bile slabe (zimske in letne). Je slučajno že kdo fural tote?

 

Se mi zdi,da je nekaj forumašev bilo tudi nezadovoljnih z njimi,toda na 16 colskih M3....:nevem:

Jaz sem imel na M3 (novi) Mišelinke  in so bile super,so pa več kot 50€ dražje od Toyo...👍

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Bini napisal:

Se mi zdi,da je nekaj forumašev bilo tudi nezadovoljnih z njimi,toda na 16 colskih M3....:nevem:

Jaz sem imel na M3 (novi) Mišelinke  in so bile super,so pa več kot 50€ dražje od Toyo...👍

 

Bom videl kak se bojo obnesle. Nisem nevam kak dirkač zato sem vzel 120ko namesto 165ke😉. Sem gledal ja pa sem se odlocil pol kr za Toyo gkede na ugodno ceno in po testih so bile slabse med najboljšimi.

Bolj me skrbi za zimske (16")ker se vsak dan vozim čez Podmejo na šiht. Kdor pozna cesto in se je v zimskih razmerah vozu tam ve da ni vedno spucan in je dostikrat žurka na cest😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je TBA napisal:

Bom videl kak se bojo obnesle. Nisem nevam kak dirkač zato sem vzel 120ko namesto 165ke😉. Sem gledal ja pa sem se odlocil pol kr za Toyo gkede na ugodno ceno in po testih so bile slabse med najboljšimi.

Bolj me skrbi za zimske (16")ker se vsak dan vozim čez Podmejo na šiht. Kdor pozna cesto in se je v zimskih razmerah vozu tam ve da ni vedno spucan in je dostikrat žurka na cest😂

1. G120 ali G165, praktično isti motor do 4.000 obratov

2. imamo na enaki M3 pozimi 16" Dunlop Winter Sport 5 in so odlične

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Janez007 napisal:

1. G120 ali G165, praktično isti motor do 4.000 obratov

2. imamo na enaki M3 pozimi 16" Dunlop Winter Sport 5 in so odlične

To je to..... 👍👍👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...
pred 1 uro je Shrek napisal:

Čisto mimogrede. 

30.9. se zimske gume podražijo...neuradno za 30%...

Za letne ne vem. 

Sam sem naročil zimske DUNLOP...205 60 16

 

Podražijo se ker so 1.10. Že testi zuni.  Sm js tud že gledu kere gume kupit. Glede na lanske teste

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Shrek napisal:

Čisto mimogrede. 

30.9. se zimske gume podražijo...neuradno za 30%...

 

 

 

Kartelni dogovor?

 

Mislim, vsi davki in prispevki so nespremenjeni, na isti datum pa vsi proizvajalci hkrati dvignejo cene. Ali pa vsi trgovci hkrati... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, ker je že govora o gumah, s Gelipterjem bova danes naročila zimske gume za naše cx30. Res je, kar imajo na zalogi se splača kupit, ker ko bodo prišle nove zaloge, bo cena druga. 

Tako mi je prišepnil prodajalec. 😊

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Bini napisal:

In katere z.gume boste nabavli, @TBA, @Alex in @Gelipter🤔

Gledu sem dunlop winter sport 5 in hankook icept rs2. Sem pa odprte glave pa ze ene 2 tedna mal brskam kaj bi. Do sedaj sem mel falken, vredstain, toyo. In bil zadovoljen. Še zmer pršu kam sem se namenu v enem kosu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Bini napisal:

In katere z.gume boste nabavli, @TBA, @Alex in @Gelipter🤔

Po tuhtanju, dobavljivosti in testih sva se odločila na koncu za zimske HANKOOK Winter i*cept evo3 W330. 

Bomo videli, kako se bodo obnese. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je TBA napisal:

Gledu sem dunlop winter sport 5 in hankook icept rs2. Sem pa odprte glave pa ze ene 2 tedna mal brskam kaj bi. Do sedaj sem mel falken, vredstain, toyo. In bil zadovoljen. Še zmer pršu kam sem se namenu v enem kosu

Zakaj bi potem menjal firmo, če si bil z obstoječimi zadovoljen :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je dvorjan napisal:

Moj glas za zimske gume gre Dunlop ali pa Michelin, s temi res ne moreš zgrešiti. Ostalo je že malo večja loterija in odvisno od serije, letnika ...

Dunlop niso več to, kar so bile včasih. 

Michelin je pa za cca 55€ dražji po gum in stane tako preko 200€. Toliko pa  niso vredne. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je TBA napisal:

Gledu sem dunlop winter sport 5 in hankook icept rs2. Sem pa odprte glave pa ze ene 2 tedna mal brskam kaj bi. Do sedaj sem mel falken, vredstain, toyo. In bil zadovoljen. Še zmer pršu kam sem se namenu v enem kosu

Tudi jaz sem imel Falken,vrhunska guma za ugodno ceno,vsaj takrat👌

 Za CX30 sem pa vzel Kleberce, vrhunsko ocenjene na vseh lanskih testih in za ugodno ceno 103€😉 Vožnja z njimi je pa celo tišja kot z letnimi Bridgestonkami.....😉👍 Vglavnem grejo vredi pri  vseh zimskih razmerah in sem zelo zadovoljen.....:bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Po tuhtanju, dobavljivosti in testih sva se odločila na koncu za zimske HANKOOK Winter i*cept evo3 W330. 

Bomo videli, kako se bodo obnese. 

Tudi jaz naročil te zimske gume HANKOOK ..👍👍👍👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni vsaka guma v vseh dimenzijah... žal.

 

gledal sem 205/60 R16 92H. za hitrostni razred V ni bilo nič pametnega al je blo pa mal dražje :)

malo gledam cene.

Dunlop winter sport 5 = ~103€ 

Hankook i*cept evo2 W320 =~ 90€ (približno ista cena so Kleber krisalp HP3

pred 44 minutami je Gelipter napisal:

Tudi jaz naročil te zimske gume HANKOOK ..👍👍👍👍

pa se vi dejansko kaj vozte po snegu al se samo šminkirate :) (hec) 

pred 53 minutami je Alex napisal:

Na podlagi starih izkušenj bi jih kupil, a so na žalost zaostali za konkurenco. 😉

sej če zdele kupuješ je najbol tko lanske teste gledat pa brat priporočila uporabnikov. 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.