Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

pred 7 minutami je Boss napisal:

 

Ni res, Alex ma boljše 😜

Ni res po podatkih v excelu in kalkulaciji na serverju smo z izračunom gumskega koeficienta prišli do zaključka da so naše gume najboljše. Če se s tem ne strinjate mi lahko po pošti pošljete pritožbo na katero bomo v 14dneh odgovorili.

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 23 urami je Alex napisal:

Gume so danes prispele. Na prvi vtis izgledajo dobre, narejene julija 2022.

Ventilčke in feltne imam, tako, da me čaka samo še montaža. In potem sneg...😊IMG_20220908_145526.jpg

 

Alex, dej please zmeri globino profila. Tole men ne zgleda 9 mm kot majo recimo Dunlop al pa GY. Tole bo prej 8mm al pa se na sliki čudno vidi. Sej ne da je to zlo pomembno, samo kilometrov je pa za vsak mm cca 10.000.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

Fuldo imam na službenem dizlu in vam povem, da je obraba nulta, ker je guma trda kot hudič in je primerna samo za suho cesto, v mokrem pa drsi in drsi in je po domače povedano za 1 kurc.... 🥴😟😤

To gumo še @Slivka-i nebi priporočal čeprav ima super stroj..... 😁😉🙈

(hec) 😊 No ja, sam povem, da jih slučajno z lopato ne dobim.... 😀

Te tvoje gume pa so bile sigurno  v kleti leto in pol,dam roko v.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Boss napisal:

 

Alex, dej please zmeri globino profila. Tole men ne zgleda 9 mm kot majo recimo Dunlop al pa GY. Tole bo prej 8mm al pa se na sliki čudno vidi. Sej ne da je to zlo pomembno, samo kilometrov je pa za vsak mm cca 10.000.

12 mm ima 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Brane napisal:

Te tvoje gume pa so bile sigurno  v kleti leto in pol,dam roko v.....

A nisi rekel sam, da ko kupiš nove gume, jih daš za leto dni na podstrešje, pozabiš na njih, da so gor in po par letih so "zrele" za montažo na feltne. In po pol leta vožnje so zrele za zamenjavo za nove. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Boss napisal:

 

Alex, dej please zmeri globino profila. Tole men ne zgleda 9 mm kot majo recimo Dunlop al pa GY. Tole bo prej 8mm al pa se na sliki čudno vidi. Sej ne da je to zlo pomembno, samo kilometrov je pa za vsak mm cca 10.000.

Evola, zmerjeno na sredini profila z najbolj natančnim digitalnim kljununastim merilom. Na "frišnih" gumah. 😉 Ja, imajo več kot 9 mm profila. Se pravi več kot Dunlop in GY. 😉

 

IMG_20220909_152800.jpg

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi (če prav razumem), povzetek; tudi če nekdo istočasno kupi identične nove pnevmatike kot Alex, bodo navidezno sicer identične, ampak VSEENO Alexove boljše? :)

  • Všeč 5
  • Haha 1
  • Zmeden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol se je pa samo čudno videlo... cool.🤞

 

 

 

 

pred 2 minutama je Z M A J napisal:

Se pravi (če prav razumem), povzetek; tudi če nekdo istočasno kupi identične nove pnevmatike kot Alex, bodo navidezno sicer identične, ampak VSEENO Alexove boljše? :)

 

Seveda, letnik je važen pa trgatev....

  • Haha 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Brane napisal:

Ti šublerji iz Lidla  lažejo , mora biti vsaj MITUTOYO  čez 4 mesece so bodo še skrčile in bo prišel profil na 7,5 mm

Imam tudi MITUTOYO, a je vedno v delavnici. Tale je eden izmed treh, ki sem jih kupil v Lidlu, da, sem našel kolikor toliko točnega, če ga primerjam z MITUTOYO. Par stotink je verjetno razlike. A še vedno je več profila kot na Dunlop in GY. 😉

pred 5 minutami je Janez007 napisal:

Upam, da jih nisi predrl. 😁

Ma kje pa. Že samo gumena zmes se mi zdi boljša kot pri kakih dunlop. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je Janez007 napisal:

Višji profil, manjša stabilnost.

 

 

Višji profil, več varno prevoženih kilometrov,si verjetno hotel napisati. 😊

Vem, vsak se kdaj zmoti. No, ne prav vsak. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je Alex napisal:

 😊

Vem, vsak se kdaj zmoti. No, ne prav vsak. 😉

 

Res je, ne prav vsak. Jaz, na primer. In tudi kregam se ne. Jaz samo razložim, zakaj imam prav. No, včasih si pri razlagi pomagam z lopato, ampak to je samo "tehnika razlage"...

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je Alex napisal:

Višji profil, več varno prevoženih kilometrov,si verjetno hotel napisati. 😊

Vem, vsak se kdaj zmoti. No, ne prav vsak. 😉

Ker večkrat omeniš Alex, da imaš kar težko nogo in ker smo že tudi večkrat ugotovili, da je dejansko stanje praviloma obratno od napisanega, bodo tudi gume z dobrimi 9 mm profila zate dovolj stabilne😃

 

Pri meni so dobro zapisane zimske Continental TS850/860 in Dunlop Wintersport 5. Vozil sem pa že Fulda, Semperit, Sava, Toyo, GY, in še kakšne. Naslednjič vem samo to, da GY zimskih ne bom več kupil - niso me prepričale, sploh pa glede na ceno in ime znamke. Površen odlitek lamel (nekatere lamele so sem in tja zlepljene) in po 4-ih letih guma izgleda krhka - jo asfat trga namesto brusi.  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Janez007 napisal:

Ker večkrat omeniš Alex, da imaš kar težko nogo in ker smo že tudi večkrat ugotovili, da je dejansko stanje praviloma obratno od napisanega, bodo tudi gume z dobrimi 9 mm profila zate dovolj stabilne😃

 

Pri meni so dobro zapisane zimske Continental TS850/860 in Dunlop Wintersport 5. Vozil sem pa že Fulda, Semperit, Sava, Toyo, GY, in še kakšne. Naslednjič vem samo to, da GY zimskih ne bom več kupil - niso me prepričale, sploh pa glede na ceno in ime znamke. Površen odlitek lamel (nekatere lamele so sem in tja zlepljene) in po 4-ih letih guma izgleda krhka - jo asfat trga namesto brusi.  

Za GY verjanem. Tudi meni so letne F1 assimetric 3 na stari 6-ki  nenormalno razpokale. 😬

Za zimske pa ne se sekirat, pozimi ne vozim hitro. 😉 Sem pa tudi v snegu med hitrejšim kljub temu, da sem Primorec. 

Pa tudi na splošno se z cx30 vozim lepo umirjeno. Je večji gušt. 😊

Je za občasno hitrejšo vožnjo rezervirana 6-ka. Pa ne, da cx30 ne potegne. Enostavno jo je škoda za divjanje. 😊

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Brane napisal:

To si me zamenjal z nekim, če bi jih imel na podstrešji bi sigurno pozabil na njih - v kleti pa sem 5 krat na dan vćasih pa  tudi prespim

Evo slike teh gum Fulda... 👍

Kot sem rekel idealno nove, ravno prav uležane in sedaj se lahko še eni naprej smejete..... 😉😊

Klump so in to je to..... 🥴😤😛

IMG_20220909_183835.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Bini napisal:

Evo slike teh gum Fulda... 👍

Kot sem rekel idealno nove, ravno prav uležane in sedaj se lahko še eni naprej smejete..... 😉😊

Klump so in to je to..... 🥴😤😛

IMG_20220909_183835.jpg

Preveč sveže. 😉 Niso vležane vsaj leto dni

Zato pa problemi. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.