Skoči na vsebino

Prodam Mazda 6 2017 2.2 CD150

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 4 minutami je Lena-rt napisal:

Evo bom tkole naredu

 

Za člane Mazda Foruma je cena 12000eur :)

 

pa de vidimo ce se bo kdo javil :)

Če ne bi imel enake, bi jo za tak denar kupil jaz. 

Barva je itak najlepša. 😊🤘

  • Haha 1
  • Hvala 1

 

 

Napisano
pred 17 minutami je dvorjan napisal:

Za malo "reality check-a".

null

image.png

To je zvožen avto.... 🫤

Napisano

Za 6.737 (z DDV) evrov pride dostavljena na naslov v Sloveniji.

 

Ja, je verjetno nekaj manj ohranjen (ker je italijanski), ampak to so danes cene 7 let starih Mazdinih dizlov. Sicer vem, da so nam vsem Mazde všeč, ampak moramo tudi biti malo bolj realni glede cen. Se pa na dražbah zelo nazorno vidi, da bencinske Mazde veliko bolje držijo ceno od dizelskih.

Napisano
pred 2 minutama je dvorjan napisal:

Za 6.737 (z DDV) evrov pride dostavljena na naslov v Sloveniji.

 

Ja, je verjetno nekaj manj ohranjen (ker je italijanski), ampak to so danes cene 7 let starih Mazdinih dizlov. Sicer vem, da so nam vsem Mazde všeč, ampak moramo tudi biti malo bolj realni glede cen. Se pa na dražbah zelo nazorno vidi, da bencinske Mazde veliko bolje držijo ceno od dizelskih.

Mi prosim pokazes eno tako M6 ki se za tako ceno prodaja v Slo :)

Napisano
31 minutes ago, dvorjan said:

Za 6.737 (z DDV) evrov pride dostavljena na naslov v Sloveniji.

 

Ja, je verjetno nekaj manj ohranjen (ker je italijanski), ampak to so danes cene 7 let starih Mazdinih dizlov. Sicer vem, da so nam vsem Mazde všeč, ampak moramo tudi biti malo bolj realni glede cen. Se pa na dražbah zelo nazorno vidi, da bencinske Mazde veliko bolje držijo ceno od dizelskih.

Italijanski uvoz, ki ga lahko naslednji dan parkiraš na avto-odpadu 🤪. Ne hvala.

  • Všeč 4
  • Haha 2
Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

 

Ampak.... če pa v štartu s ceno ne pretiravaš in si nekoliko cenejši kot drugi pa se bo našel še kak človeček , dva trije zraven in ni hudič, da ne bo kateri od teh odprl denarnico.

 

@ignacij je točno to občutil kako to zgleda. Bolje pri prodaji malo popustit pa pri nakupu malo bolj prodajalca stisnit (takrat ti vodiš ples), da si na koncu na istem.  Ne moreš pa računat na to, da boš drago prodal potem pa poceni kupil - to so pač iluzije.

 

Končno spet prihajao časi, ko kupec vodi ples ... seveda če slabo (pretirava), mu lahko nekdo drug spelje plesalko. 😃

Napisano
pred 2 urama je Lena-rt napisal:

Mi prosim pokazes eno tako M6 ki se za tako ceno prodaja v Slo :)

Saj sem ti jo. Prodaja se po celi Evropi - od Portugalske do Romunije, torej tudi v Sloveniji.

Če ta hip kliknem na gumb "kupi zdaj", je za omenjeni denar čez cca. 7-10 dni na mojem dvorišču.

Napisano
pred 18 minutami je dvorjan napisal:

Če ta hip kliknem na gumb "kupi zdaj", je za omenjeni denar čez cca. 7-10 dni na mojem dvorišču.

 

A ni to screenshot iz drazbe? Dvomim, da ti za to ceno avto tudi pripeljejo na dvorisce in uredijo vse papirje, da gres lahko samo se upravno enoto po nove tablice :D ... 

 

Pa se cena je brez DDVja ... 

 

Ni to "amazon" :D  ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 16 minutami je dvorjan napisal:

Saj sem ti jo. Prodaja se po celi Evropi - od Portugalske do Romunije, torej tudi v Sloveniji.

Če ta hip kliknem na gumb "kupi zdaj", je za omenjeni denar čez cca. 7-10 dni na mojem dvorišču.

Definitivno ni v taksnem stanju, kot je moja M6

Napisano
pred 2 urama je Janez007 napisal:

Končno spet prihajao časi, ko kupec vodi ples ... seveda če slabo (pretirava), mu lahko nekdo drug spelje plesalko. 😃

Verjem, da se ni kej dost za bat.

33112_1.png

Napisano
Pred eno uro je Jest napisal:

 

A ni to screenshot iz drazbe? Dvomim, da ti za to ceno avto tudi pripeljejo na dvorisce in uredijo vse papirje, da gres lahko samo se upravno enoto po nove tablice :D ... 

 

Pa se cena je brez DDVja ... 

 

Ni to "amazon" :D  ...

Je tudi napisana cena za "kupi zdaj" z DDV in prevozom do Slovenije.

Pa še 100€ za homologacijo, nekaj podobnega za DMV. 7 jurjev, pa greš po tablice.

 

Pred eno uro je Lena-rt napisal:

Definitivno ni v taksnem stanju, kot je moja M6

Tudi to vem. Ampak za razliko v ceni človek tudi kako prasko odpusti. 😃

Napisano
pred 1 uro je dvorjan napisal:

Je tudi napisana cena za "kupi zdaj" z DDV in prevozom do Slovenije.

Pa še 100€ za homologacijo, nekaj podobnega za DMV. 7 jurjev, pa greš po tablice.

 

Tudi to vem. Ampak za razliko v ceni človek tudi kako prasko odpusti. 😃

Ah praske so se najmanj kar je, bom samo tko rekel 2.2 dizel...

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Napisano (urejeno)

Tako bom rekel, najlažje je komentirat ko ne prodajaš ti. Ko pa prodajaš pa želiš čimveč iztržiti in ti gredo na živce takšni komentarji. Sem pa verjetno zadnji na forumu, ki je prodal svojo mazdo in ti lahko samo svetujem, da prodaj prvemu kupcu ki pride. Cena ne bo takšna kot si si zamislil, ampak bo realna,  tako kot je bilo pred korono. Trg je čist hladen, zato ne kalkuliraj preveč ko se pojavi potencialni kupec.

 

 

Popravljeno od ignacij
  • Všeč 8
  • Ljubim 1
Napisano
pred 18 minutami je ignacij napisal:

Tako bom rekel, najlažje je komentirat ko ne prodajaš ti. Ko pa prodajaš pa želiš čimveč iztržiti in ti gredo na živce takšni komentarji. Sem pa verjetno zadnji na forumu, ki je prodal svojo mazdo in ti lahko samo svetujem, da prodaj prvemu kupcu ki pride. Cena ne bo takšna kot si si zamislil, ampak bo realna,  tako kot je bilo pred korono. Trg je čist hladen, zato ne kalkuliraj preveč ko se pojavi potencialni kupec.

 

 

Se strinjam!

 

prvi kupec je najboljsi kupec :)

Napisano
pred 6 urami je dvorjan napisal:

Za malo "reality check-a".

null

image.png

ne moreš je vidt v živo, bele barve je, bog si ga vedi kako je s servisi, pri lenartu imaš pa še speskan kolektor in pripravljeno za nadaljnih 100kkm

 

nevem no, če je lih za primerjat :D 

  • Všeč 3
  • Hvala 1
Napisano

Mazda žaw ni prodajana znamka, tako pač je in zato se tudi težje proda. To bi se maral zavedat že pri nakupu nove ali stare in to je to:nevem:

Napisano (urejeno)

Jp, najtežji dela zame in verjetno večino na forumu, pa je, da smo prepričani, da je naša mazda najboljša raketa in ti ne gre v glavo, kako kupci tega ne prepoznajo in potem začneš razmišljati, da je s tvojim oglasom ali vozilom nekaj narobe. 

 

Osebno mi še vedno ni jasno, zakaj se jih ne proda več. Avti so lepi zunaj in notri, kvaliteta izdelave v tem cenovnem rangu je nad konkurenco, hkrati pa imajo vzdržljive motorje. Ok mogoče manjka še kakašna turbina za koga, pa boljši infotaiment, ampak na sploh je paket odličen glede na ostale znamke. 

Popravljeno od ignacij
Napisano

Se vedno je precej takih, ki so prepricani, da avto mora biti nemski... ali vsaj iz Evrope :D ... in imajo nek odpor do japoncev, vzhodnjakov ... Se vedno tlacijo to v isti kos, kot kitajska roba ... Najveckrat slisan argument je, da so deli dragi ko zafran in da jih cakas celo vecnost, ce slucajno kaj crkne ... 🤪

 

 

Sicer se zadeve pocasi spreminjajo... ampak je nekako podobno kot z EV ... ko so argumenti podobni, ce jih primerjamo z ICE ... :P 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
16 minutes ago, Jest said:

Se vedno je precej takih, ki so prepricani, da avto mora biti nemski... ali vsaj iz Evrope :D ... in imajo nek odpor do japoncev, vzhodnjakov ... Se vedno tlacijo to v isti kos, kot kitajska roba ... Najveckrat slisan argument je, da so deli dragi ko zafran in da jih cakas celo vecnost, ce slucajno kaj crkne ... 🤪

 

 

Sicer se zadeve pocasi spreminjajo... ampak je nekako podobno kot z EV ... ko so argumenti podobni, ce jih primerjamo z ICE ... :P 

Po mojem je argument proti tudi ta, da so japonci specifični za servis in ga me zna vsak vaški serviser popravit.

Napisano

Kaj pa to, da so japonske Mazde izdelovali v Hirošimi... velik procent jih še vedno misli, da se še kar svetijo od radiokativnosti.

33112_1.png

Napisano
pred 6 urami je ignacij napisal:

Jp, najtežji dela zame in verjetno večino na forumu, pa je, da smo prepričani, da je naša mazda najboljša raketa in ti ne gre v glavo, kako kupci tega ne prepoznajo in potem začneš razmišljati, da je s tvojim oglasom ali vozilom nekaj narobe. 

 

Osebno mi še vedno ni jasno, zakaj se jih ne proda več. Avti so lepi zunaj in notri, kvaliteta izdelave v tem cenovnem rangu je nad konkurenco, hkrati pa imajo vzdržljive motorje. Ok mogoče manjka še kakašna turbina za koga, pa boljši infotaiment, ampak na sploh je paket odličen glede na ostale znamke. 

Pač enostavno jih je premalo...poglej odstotek ali število prodanih vozil....v enem mesecu prodajo več škod/vw kot pa pomojem mazd/hond v celem letu....pa mislim da se mazd proda še kar relativno veliko...p.s.sam osebno sem par dni nazaj na avto net pogledal avte....filter od 2020 dalje do 22.5k eur in vsaj 150km....heh, 2 mazdi in 1 honda....pa je bilo cca.65vozil....

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pogorela najvišje ležeča kmetija: poginile vse živali, lastnik poškodovan | 24ur.com WWW.24UR.COM Požar je minulo noč zajel najvišje ležečo kmetijo v Sloveniji, kmetijo Bukovnik pod Raduho. Po prvih podatkih Policijske uprave Celje je požar zajel celotno domačijo, tako stanovanjsko hišo kot gospodarska...  
    • Jaz bom malce drugače napisal. Sem sicer vesel,da obstaja Parkside,ker tako pritiska na uveljavljene proizvajalce,da cene ne ponorijo,in tako omogoča tudi navadnim smrtnikom nakup še kolikor toliko dobrega orodja.   Je pa res,da je za to še več made in china dreka. Vidim pa,da so izkušnje z Parkside bolj tako-tako...v povprečju je cca.50% v redu,50% je pa drek. Pa ne moreš se zanesti,da če vzameš "Performance" serijo,da bo po tem OK. Pigledaš na YouTube ali na forume,hitro vidiš,da nima veze,kaj vzameš.   Tukaj bi jaz dodal še eno stvar,ki bolj mene moti-predvsem vrtalni vijačniki so v primerjavi z uveljavljenimi znamkami dobesedno "glomazni". Pa ne,da se hvalim...a npr.Metabo LTX BS serija je po gabaritih manjša kot vsak Parkside 20V vrtalni vijačnik...če odmisliš nastavek za baterijo,je zelo primerljiv z Parkside 12V vrtalnim vijačnikom. Še ena stvar,ki me moti,pa je dejstvo,da Parkside "laže" pri navedbah podatkov. Pri vrtalnih vijačnikih npr. navaja le max."trdi" navor,in še ta je "zlagan". OK,po mojem mnenju navor ni najpomembnejši podatek pri tej vrsti orodja,a trend vseeno gre v smer "več je bolje"...vsaj če se gleda vse popularne "teste" na YouTube. Tukaj,se vsaj v mojih očeh hitro relativizira "nizka cena", ker če npr. en Metabo BS 18 LT BL pri navoru potegne enako kot npr. "vrhunski" Parkside za okroglih 80€ (v kovčku,brez baterije in polnilca)...pa sem takrat oba BS in SB,ki ju imam dobil za...ne vem več🤔...120€/kom. se mi zdi...tu nekje-bi moral preveriti. Pa bo Parkside škripnil,bo "za v kanto",za Metabo pa dobiš vse dele...itd,itd...   Res pa je tudi,da za tistih 40€, ko je v akciji tisti najbolj simpl-osnovni Parkside v kovčku,z 2Ah baterijo+simpl polnilec...tukaj seveda za tistih 2-3x na leto kak vijak,luknjo...seveda-bolje "slabo" vijaciti na stroj,kot pa "na roke"... Sicer pa kot zmeraj-pri cvenku se vse ustavi-čisto razumljivo,za to pa vsak zase ve. Jaz zase vem,da cca.650€ ali več samo za stroj za kovičenje ne dam..za tistih par krat...seveda profesionalni krovec to nuca,in si ne more privoščiti,da če škripne,da gre stroj "v kanto",ker pri njem stroj mora delati-kaj drugega ni alternativa. Za to pa je seveda v redu,da obstaja tako profi roba,kot tudi cenejša orodja. Bi pa vseeno rad pripomnil,da zna Parkside-Performance serija biti malce zavajajoča,misleč,da je to "profesionalno" orodje. Ne bo držalo,ker že zaradi cvenka ne more biti. Po mojem je nekje v rangu cenejše ponudbe strojev Makita,ki so namenjeni DIY-u in čisto nič višje....moje mnenje.
    • Kdo je pa po tem kriv za sedajšnjo 22% stopnjo za DDV,ki jo je zrihtala šivilja kot "začasni ukrep za sanacijo javnih financ", ki traja še danes...sklepam,da po tvoji teoriji sigurno šivilja🤔...ali se tukaj motin,ker ona je "naša"...   Ajd,da vidim,kakšnoo teorijo si boš sedaj izmislil😄😉
    • .... ne misliš menda one molzne Alfa laval🤔🫣😉 
    • Jaz dam pa na 23-24 odvisno je od zunanje temperature in ravo prav piha in tudi ohladi mi ok. Lopute odprem pa tudi k nogam in ne samo po sedini, da ne piha preveč v telo. Pozimi pa grejem na 21.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.