Skoči na vsebino

Chat is back ...

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 3 urami je Jaka32 napisal:

Hvala obema, torej iščem traktor ali pa tovornjak.

Šlo bi noter v Kapelco, s tem imam v mislih Iveco-ta, ki je podaljšan in dvignjen, takšnega sem vozil za Harvey Norman dostave in so šli noter tudi največji 3-sedi, ki se niso dali razmontirat.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 3 urami je Jaka32 napisal:

Hvala obema, torej iščem traktor ali pa tovornjak.

Koliko je debelina? 

N7rRRL1.jpg

Napisano

Slivka navija za Ford Turneo Courier :hudicek:

 

Drugač pa Škoda Superb brez dvoma - to je po moje najboljša Škoda ever.

  • Zmeden 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Napisano
pred 16 minutami je sportman333 napisal:

Glede na ekonomsko pozicijo avg.SLO Dacia Duster :)

Po številu prodanih, tudi v Evropi, definitivno. Novi model pa še dobro izgleda. 😊

 

 

Napisano
pred 14 urami je Boss napisal:

Slivka navija za Ford Turneo Courier :hudicek:

 

 

 

Čeprav sem BTjko opral in očistil, je lopata še vedno notri - očiščena in oprana...

  • Haha 2
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 35 minutami je Jaka32 napisal:

 

5 mm. Ne da se zviti.

Škoda. Drugače bi jo upognil lahko.

Kjer si naročil nimajo opcije dostave?

N7rRRL1.jpg

Napisano (urejeno)

 

pred 22 urami je Boss napisal:

 

Drugač pa Škoda Superb brez dvoma - to je po moje najboljša Škoda ever.

 

 

Tanova? Zgleda zanimiva. Zakaj tko misliš?

(vprašanje v stilu DonFelipeta)

 

 

Drugače pa te Dusterje prejšne generacije mamo službene in mi je res tak fajn nezakompliciran avto :)

Popravljeno od g.Wankel

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

Zato, ker ni primerna za kardeširanje po Zokilandu, je na nivoju premijskega paraolimpijca in dejansko izgleda všečno tudi znotraj. O uporabnosti 5-vratne sploh ne bom razglabljal, še VAG stavi bolj na to kot na Passata. Ja ne vem neki mora bit na tem, da tako razmišljajo tudi pri sami grupi, aja pa tolk prostora je notri, da lahko cel teden loviš nutrije in jih mečeš v prtljažnik a ga ne bo zmanjkalo.

 

(odgovor v stilu DonFelipeta)

33112_1.png

Napisano
pred 20 minutami je Boss napisal:

Zato, ker ni primerna za kardeširanje po Zokilandu, je na nivoju premijskega paraolimpijca in dejansko izgleda všečno tudi znotraj. O uporabnosti 5-vratne sploh ne bom razglabljal, še VAG stavi bolj na to kot na Passata. Ja ne vem neki mora bit na tem, da tako razmišljajo tudi pri sami grupi, aja pa tolk prostora je notri, da lahko cel teden loviš nutrije in jih mečeš v prtljažnik a ga ne bo zmanjkalo.

 

(odgovor v stilu DonFelipeta)

 

Drugač je res zanimiva :) sem pa vozil B6 generacijo dostkrat...

  • Všeč 2
  • Haha 1

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 2 urama je g.Wankel napisal:

 

Drugač je res zanimiva :) sem pa vozil B6 generacijo dostkrat...

a si tudi taxiral z njo :)

Napisano

No, prišel je čas novih zavarovanj... malo gledam in kljub nižjemu PR cena v primerjavi z lani +100 eur

 

"Ja, ste lani uveljavlal luč zadaj, pa je 10% manj XYZ popusta"

 

ZAKAJ JE POTEM 0% ODBITNE FRANŠISE :vskalo:

  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Napisano

Prvi novembe je letos v Vipavi precej bol topel kot lani. lani smo bili na pokopališču v bundici in kabi, letos bomo pa v krathih rokavih :)

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Saj ne vem, kam bi to zapisal. Po eni strani bi pasalo med vice... Čeprav, ni pa šala! Se ena sodelavka tu pohvali, pa še ena pove, da je naredila enako. In ugotavljam, da so samo Slovenci zmožni dat 7 jurjev za novo kuhinjo, prestavit staro v garažo in nato tam kuhat - ker nove je škoda, ni bila poceni...

  • Haha 4
  • Začuden 2
  • Ljubim 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 3 minutami je Slivka napisal:

Saj ne vem, kam bi to zapisal. Po eni strani bi pasalo med vice... Čeprav, ni pa šala! Se ena sodelavka tu pohvali, pa še ena pove, da je naredila enako. In ugotavljam, da so samo Slovenci zmožni dat 7 jurjev za novo kuhinjo, prestavit staro v garažo in nato tam kuhat - ker nove je škoda, ni bila poceni...

Jaz sem recimo tako naredil s staro kuhinjo. A samo dober plinski štedilnik in dva, tri še dobra elementa spodaj in zgoraj. 

Razlog je pa ta, da imam pri garaži kotiček za peko in počitek in zato pride prav za kako stvar pogret ali kavico skuhat. Če ni slučajno elektrike pa lahko tudi kaj skuhaš, ker imam zgoraj samo indukcijo...:nevem:

Jeseni pa pride prav za vlaganje raznih kompotov in solat, aja pa za cvrtje masti in ocvirkov.

Drugače pa čez zimo sameva in je raj za pajke.... 😂 :prstgor:

 

 

Napisano

A je kdo pri telekomu pa je imel kak starejši njihov paket? A vam se že zamenjal z novejšimi pa povišali hitrost? To naj bi z 1.11 naredili.

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 22 urami je Slivka napisal:

Saj ne vem, kam bi to zapisal. Po eni strani bi pasalo med vice... Čeprav, ni pa šala! Se ena sodelavka tu pohvali, pa še ena pove, da je naredila enako. In ugotavljam, da so samo Slovenci zmožni dat 7 jurjev za novo kuhinjo, prestavit staro v garažo in nato tam kuhat - ker nove je škoda, ni bila poceni...

Pozabila ti je (verjetno) še povedat, da glede na to, da je zdaj garaža postala kuhinja in posledično je avto parkiran zunaj, ter da jim ga je poleti zbila toča? Heh, en kup genialnih potez na kupu. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Js imam tisto kar imam,postavljeno ob eni strani garaže kot je verjetno vidno že iz katere dosedaj objavljene slike moje Mazde.... 😉Tako, da toča nima šans.... 😂🤣😉

Napisano

Bolj ko berem, bolj se mi zdi, da bom šel k amišem in se naokoli prevažal s konjsko vprego...

 

Mislim, dizle bodo ukinili, ne-dizli imajo kup težav (beri prilogo), štromarji so pa skoraj kot konjska vprega, le "polnjenje" je cenejše...

 

WWW.AVTOAKADEMIJA.SI

Katere znamke so imele oziroma (imajo) največ težav zaradi uporabe bencina E10, ki je na voljo tudi na črpalkah v Sloveniji.

 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 2
  • Jezen 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 18 minutami je Slivka napisal:

Bolj ko berem, bolj se mi zdi, da bom šel k amišem in se naokoli prevažal s konjsko vprego...

 

Mislim, dizle bodo ukinili, ne-dizli imajo kup težav (beri prilogo), štromarji so pa skoraj kot konjska vprega, le "polnjenje" je cenejše...

 

WWW.AVTOAKADEMIJA.SI

Katere znamke so imele oziroma (imajo) največ težav zaradi uporabe bencina E10, ki je na voljo tudi na črpalkah v Sloveniji.

 

Alora se bomo izogibali Mol-u, ki ima na koprskem povsod E10. Shell pa le E5. 

Dpbro je vedeti kako sranje je ta E10. 

  • Žalosten 1
  • Ljubim 1

 

 

Napisano

Največji problem dodanega etanola v gorivu je, da ima koroziven učinek v motorju. Za stare motorje, kjer so bloki železni zna biti zelo sporno. Tudi prijatelj ni z gumi cevmi pri avtu. 

N7rRRL1.jpg

Napisano

Enkrat sem že načel nekje teme glede tesnenja vhodnih vrat v stanovanju. Gumico sem takrat menjal ni pa nič boljše. A pozna kdo koga/kako firmo, ki se profesionalno ukvarja s tesnjenjem vrat?

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

kupiš nova ustrezna vhodna vrata in imaš problem rešen :) (razen če misliš vrata znotraj stanovanja v sobah....), saj to zdaj ni več tak denar...(pa tudi vsakič imajo neke akcije, stara odpeljejo, nova montirajo in imaš mir).

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
    • Za prijatelje si je treba cajt vzet, za prijatelce pa kondom...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.