Skoči na vsebino

Filmi


Boss

Priporočeno sporočilo

Puss gets the boots - leta 1940 prvi T&J. Imamo celotno kolekcijo, vklju?no z zadnjo neumno poljsko varianto. Kadar nas pi?i damo gor in se re?imo po cele ure

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

War dogs je zelo dober film po resnicnih dogodkih.

 

Bad moms je tud za videt ce prenasas milo kunis

 

Whiskey Tango Foxtrot je tud dober film o novinarki v Afganistanu

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tri mini serije s po tremi epizodami so bile se mi zdi.. pa lani je bila ena "special" serija... 1.1.2017 bo na vrsti prva epizoda cetrte serije...

res je + special adition 2016 - The Abominable Bridge

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?el gledat v kino Doctor Strange. Cool zadev??na, Cumberbatch je dober, efekti so mal trippy, ampak kot zgodba nek prese?ek ni.

 

...se mi pa neki ?udnega zgodilo, na za?etku, se mi neki zvrtelo in skup padu. Pr?u nazaj k seb, sploh nism vedu kje pa zakaj sem. :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja Dostor Strange je izvedu spell na tebi :lol:  ne, zdaj pa resno, tole se ni za hecat, razen ?e si bil preutrujen, brez energije, la?en pol je ?e mogo?e razumljivo, druga? pa hmmm, preveri pri doktorju (ne pri doctor Strangu sramezljiv ).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja Dostor Strange je izvedu spell na tebi :lol:  ne, zdaj pa resno, tole se ni za hecat, razen ?e si bil preutrujen, brez energije, la?en pol je ?e mogo?e razumljivo, druga? pa hmmm, preveri pri doktorju (ne pri doctor Strangu sramezljiv ).

 

Mja, verjetno utrujenost, ker sem tudi ?el ?e bolj iz ?iste togote v kino, sam da se mal umaknem od stvari. Pol me je pa glih ?e v dlani nekaj cukalo, kot da mi nekdo ?eblje rine/na kri? prbija. :) In sem se na za?etku filma verjetno tudi malo preve? poistovetil bole?ine v rokah, ki so bile prikazane...

Sem si bil pa hecen, ko sem pri?el nazaj, kako mi ni blo jasno kje sem in kako sem gruntal kaj se dogaja. :lol:  Ko sem pri?el domov, sme ?el na net pogledat, za kok cajta "me ni blo" in kaj sem falil. pa je blo verjento sam ene 3-4 sekunde.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

The Siege of Jadotville - odli?en! Ne more? verjeti da po resni?nih dogodkih Irci niso imeli ?rtev, lokalci pa cca 300 in kako je politika pometla dogodek pod preprogo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rouge one je dober! Mogoce bo vsak rekel, da SW film brez Jedijev ni film, ampak je vseeno odli?no stopnjevan do finalne bitke in ?e bolje povezuje dogodke z sveto sedmico.

Oz v tem primeru tretji in cetrti del, skuoaj z nekaterimi glavnimi karakterji

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar pogledal Sully (?ude? na reki Hudson) ... odli?en film ... 

 

 

Pred kratkim pogledal dokaj dobro ocenjeno Netflix serijo Stranger Things ... Sicer je bila gledljiva... ni pa nek presezek... ceprav ima na IMDB oceno 9.0 ... Zaenkrat je bila ena sezona z osmimi poglavji ... 

 

Mi je pa vsec serija Timeless ... ki ima trenutno po predvajanih 10 epizodah prve sezone pavzo do sredine januarja ... 

 

 

Pogresam kaj v stilu Stargate-a ...  sramezljiv

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem vceraj pogledal... oz. vecino filma prespal ;) Bridget Jones baby... to je bolj film za zenske... ;) ... zena je celega gledala... ceprav je ponavadi on tista, ki malo zakinka ;) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 meseca kasneje...

Ce bodo naredili Fast and Furios 9 se bojo po moje vozili po US Enterprise v vesolju...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

F&F so ?e nekaj ?asa kr neki in samo pretiravanje.

 

Pogledal pa v zadnjem ?asu:

Arrival: ok zadevca, zame z mal nelogi?nim zaklju?kom

Kong: Fajn brains off&relax filmZdaj v stilo Marvela gradijo nek monsters universe. Tko da ?akam zdaj napovedan Kong vs Godzilla

Assassins creed: mweh, ni? posebnega

Logan: cool film, ?koda da so glih za zadnji film porajtal, da rab bit +18 in da so spravil skup spodobn film. Konc spet zame malo nelogi?en, glede na stripovsko ozadnje. Ampak Ok, razumljivo zakaj. ?koda edino da se Jackman poslovil od vloge, ker bi po moje prav pasalo, ?e bi ?e enega posnel za Deadpool. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edge of seventeen. Presenetljivo dober film woody je itak car.

 

Sleepless predvidljiva kriminalka ni pa slaba akcija

 

Brimstone odfuk od filma. Dober

 

Matt damon at his best - Green Zone.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

V zadnjih dneh sem si pohledal nekaj filmov po romanih Karla Maya, ki so jih dali na Youtube. Winnetou in se par teh zadev. Ko sem njegove knjige bral, se nikoli nisem znal ustavit, za solske knjige je bilo lazje prenehat in jih odlozit. :D

 

Ce so vam vsec westerni ter Indijanci, priporocam! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.