Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Mislim,da bi bil JJ enih 10x bolj?i. :P

 

Hmm, a res? Po ?em to sklepa?? Res bi rad sli?al metodologijo po ?em lahko re?e?, da je JJ 10x bolj?i - je imel svoj trenutek pa ga je zapravil tko da mi res ni ve? jasno kam sploh ?e gleda folk.

 

Aja pa sam tudi nisem najbolj navdu?en na Zokijem. Zoki ima podporo v LJ v Sloveniji pa ne - sploh ker slovence fou?ija razganja in pa? uspe?nih ljudi ne maramo. Nej kr v Lj ostane pa porihta mesto do konca -zaenkrat je naredil v Lj veliko ve? dobrega kot pa slabega in zato bo podporo obdr?al.

 

Ha,na?tej mi na PRST ene roke,kateri je bil po?ten "?ef" do sedaj. :P:harhar:

 

Kot je meni znano Pahor glih ni baraba - je pa? preve? spravljiv in naiven ter premalo odlo?en, verjetno tudi premalo sposoben za tako nalogo samo ni barabon. ?lovek se je trudil kot je pa? lahko in sem ?e zmeri prepri?an, da je hotel delati v dobro ljudi sam ?al se mu to ni posre?ilo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Labija pa kar ?tekam, ker ?e samo zdaj ko je "?ef" ?abarije se obna?a ko bog i batina (lokalni ?erif) in mu nih?e ni? ne more (razne peticije ob?anov itd., ni ?anse). :whatever:

 

 

Ampak a ni hec Zokija kot "lokalnega ?erifa" nekateri folk ne prenese, medtem pa Ivana kot verjetno bodo?ega "zveznega ?erifa" bi pa taisti navdu?eno sprejeli. Jaz res po?asi obupujem, ker o?itno ne dojamem te logike.

 

Glede peticij ob?anov v stilu "tr?nice ne damo" pa je moje mnenje tako, da se ne strinjam, da neka manj?ina postavlja diktate ve?ini, ki bi radi imeli urejeno tr?nico in tudi omogo?en dostop do nje. Kaj hudi?a je problem, ?e bo spodaj gara?a - lahko bodo ?li na tr?nico tudi tisti, ki zaradi pomanjkanja ?asa ne morejo biti vsak dan pe? po pol kilce banan in glavo solate in rabijo nakupit sadja in zelenjave za cel teden.

 

Po drugi strani so vsi imeli tolk za povedat, ?ez kongresni trg kolk bo vse zjebano - zdej je pa to en lep?ih koncev Lj z urejenim "nevidnim" parkiri??em in lepim parkom nad njim.

 

Tele razne civilne iniciative so v ve?ini babji jamralni kro?ki, ki jim je ve?inoma glavni hobi, da konstanto nekaj pizdijo in se na smrt bojijo vsake spremembe.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pahor bi bil ?ist po?ten vodja, ?e bi imel samo jajca, da bi kdaj tut katero kdaj kontra ruknil... tako so delali vsi z njim, kot s cuckom.

 

glede JJ in volitev... meni se je zagabil, ko je dal oklepnike delat na finsko... pa ?e je bila slovenska ponudba ?e tako slaba (kar ni bila). Levji dele? denarja bi lahko dr?ava dobila nazaj, tako z davki, kot s potro?njo svojega naroda... poleg tega bi s tem imelo ogromno koro?kih podjetij vsaj delo (ne samo sistemska tehnika, kot ve?ina misli). Glede na to, da sem imel priliko sodelovati na dolo?enih projektih, je ?alostno videt, da ve?ina dr?av na vsak na?in posku?a zadr?ati posel v svoji dr?avi (celo ustvarja nove firme, kupuje tuje licence, izvaja izobra?evanja itd.), je ?alostno, da so na?i kreteni dali kaj tak?nega tujemu izvajalcu samo zaradi nekih osebnih zamer med dolo?enimi ljudmi.

 

pfejjjj... ?e zdej mi dvigne pritisk ko pomislim :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za janso sem ze napisal, da mi je do maximuma antipaticen...ampak zoki je nevaren, sej vam pravim da je on isti ko berlusconi...bo zgradil zoki imperij...sproti pa naredil pa parkov, odprl kaksne trgovine in bo folk navudsen kaksen car je on...

 

pahor pa se mi zdi, je vedu kje je problem sam pa ni znal nikakor narest ".exe" tega tko da na koncu je bil nesposoben....

sicer pa kot pravi alex, v politiko se ve zakaj se gre...tko da :whatever:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pahor bi bil ?ist po?ten vodja, ?e bi imel samo jajca, da bi kdaj tut katero kdaj kontra ruknil... tako so delali vsi z njim, kot s cuckom.

 

glede JJ in volitev... meni se je zagabil, ko je dal oklepnike delat na finsko... pa ?e je bila slovenska ponudba ?e tako slaba (kar ni bila). Levji dele? denarja bi lahko dr?ava dobila nazaj, tako z davki, kot s potro?njo svojega naroda... poleg tega bi s tem imelo ogromno koro?kih podjetij vsaj delo (ne samo sistemska tehnika, kot ve?ina misli). Glede na to, da sem imel priliko sodelovati na dolo?enih projektih, je ?alostno videt, da ve?ina dr?av na vsak na?in posku?a zadr?ati posel v svoji dr?avi (celo ustvarja nove firme, kupuje tuje licence, izvaja izobra?evanja itd.), je ?alostno, da so na?i kreteni dali kaj tak?nega tujemu izvajalcu samo zaradi nekih osebnih zamer med dolo?enimi ljudmi.

 

pfejjjj... ?e zdej mi dvigne pritisk ko pomislim :angry:

 

Ampak Patrie so se delale v sloveniji v Indopu in koliko je meni znano so slovenski dobavitelji dobavljali material. Ni pa prav ?e je na? bil dober zakaj ravno Patria(?$).

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi se bojijo imena tito, ker takrat so za taka sranja, kot jih delajo, ?eli ?temat goli otok.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki bi bilo treba uvest, kake drasti?ne ukrepe za tele lumparije, ker najhuje je gledat folk, ki po?teno ?ivi in ?ivotari a na drugi strani neki Buđovani, ki ve? da nimajo 1 dan (po?tenega dela) delovne dobe, pa se preseravajo da te glava boli ?e samo ko jih gleda?. Pa nisem fov?ljive sorte, naj ima, ampak tisti ki je po?teno pri?el do premo?enja! <_<:hudicek:

 

P.S. a ste porajtal, da gre zadnja 2 dni Jankotu z Vića, se narobe. Verjamem da tile dogodki niso zgolj naklju?je (volitve pa to)! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh zaradi politike se res lahko hitro skrega? z vsakim vidim. :whatever:

Slovenci imamo nasploh zadr?ke pred "ju?njakovići" in ga zato marsikdo ne prenese (sploh ker je uspe?nej?i in priljubljenej?i kot marsikateri Slovenec). Labi pa ga iz politi?nih razlogov ne mara (Srbi in Albanci, s tem, da v?asih daje tale Srb zelo mafijski vtis) Mogo?e se motim v tem primeru, Labi mi ne zameri, vzamem nazaj.

 

Sori, ampak skoraj tako kot pravi Labi (le bistveno manj krvavo) je blo leta 1991 pri nas. Le volilna nedisciplina nas Slovencev je prinesla tega ?loveka na to funkcijo, kot da je LJ samo iz Fu?in. Sedaj naj nam vlada biv?i enemy No1? ?e ve? kot dovolj absurdno da je Srbin ?upan gl. mesta na?e dr?ave. Kot intermezzo: vsazga lublan?ana z veseljem podra?im s tem v zvezi a ga ni noben volil, jeah right. Pa ne se mi sedaj ogla?at da ima dr?avljanstvo. Vsi jugovi?i ki imajo ?e star?e tu rojene ponosno ob vsaki priliki kokr se le da naglas povedo od kje so od ?eljkića in Avdića naprej.

Torej rad bi videl dr?avo na tem svetu, kjer je tisti, s katerim so se 20 let nazaj streljali postal tako mogo? ?lovek in to v politiki. Only in Sovenistan, ma re?te kar ho?ete. Tako da Labija ?ist podpiram. ?e bo tale ?lovek mandatar, pol smo Srbija, al pa ?e bolj? ?efurija. Svoje si bom mislil tudi o volivcih, a to je ?e drugo. Prava slika bi bila, ?e bi bile volitve obvezne in neudele?ba 200?. Pol pa garant adijo ves ta folk nazaj na Fuđine,sem prepri?an. Prav nerodno mi je, da smo tako prodan narod.

 

Sem pa itak mnenja, da noben ki ima do sedaj kakorkoli veze s politiko, ne bi smel bit zraven oziroma izvoljen, le tako bi imeli kako ?anso. A to je ?al nemogo?e, kar poglejte ?krata iz Murgel. ?eprav je ?e 10 let v penziji, ko jim pride prav, ga dajo na TV.

 

Katero gorje je manj?e Ivan ali Zoki, je pa resno vpra?anje. Po mojem sta oba prej za v arest kot za tako funkcijo. Seveda pa sta oba, jasno da, nedol?na kot ov?ici.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pa itak mnenja, da noben ki ima do sedaj kakorkoli veze s politiko, ne bi smel bit zraven oziroma izvoljen, le tako bi imeli kako ?anso. A to je ?al nemogo?e, kar poglejte ?krata iz Murgel. ?eprav je ?e 10 let v penziji, ko jim pride prav, ga dajo na TV.

Pa saj to sem tudi jaz napisal. V vsakem primeru ne grem na volitve. Mislil sem tehni?no gledano ker verjamem, da bi Jankovi? (kot mened?er) zrihtal kak?no stvar. Hotel sem napisati, da bolje en mened?er, ki je ?e kaj pokazal kot nek hujska?. Ne za enega ne za drugega pa ne bom volil ker zame so trenutno vsi eni k***i mafijski. :vskalo:

 

Kar se ti?e preteklosti: jebemumater, NOB, povojni poboji, mafijski posli 91, vojna leta 91, glavno, da imamo preteklost zaradi katere se lahko spremo. :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sori, ampak skoraj tako kot pravi Labi (le bistveno manj krvavo) je blo leta 1991 pri nas. Le volilna nedisciplina nas Slovencev je prinesla tega ?loveka na to funkcijo, kot da je LJ samo iz Fu?in. Sedaj naj nam vlada biv?i enemy No1? ?e ve? kot dovolj absurdno da je Srbin ?upan gl. mesta na?e dr?ave. Kot intermezzo: vsazga lublan?ana z veseljem podra?im s tem v zvezi a ga ni noben volil, jeah right. Pa ne se mi sedaj ogla?at da ima dr?avljanstvo. Vsi jugovi?i ki imajo ?e star?e tu rojene ponosno ob vsaki priliki kokr se le da naglas povedo od kje so od ?eljkića in Avdića naprej.

Torej rad bi videl dr?avo na tem svetu, kjer je tisti, s katerim so se 20 let nazaj streljali postal tako mogo? ?lovek in to v politiki. Only in Sovenistan, ma re?te kar ho?ete. Tako da Labija ?ist podpiram. ?e bo tale ?lovek mandatar, pol smo Srbija, al pa ?e bolj? ?efurija. Svoje si bom mislil tudi o volivcih, a to je ?e drugo. Prava slika bi bila, ?e bi bile volitve obvezne in neudele?ba 200?. Pol pa garant adijo ves ta folk nazaj na Fuđine,sem prepri?an. Prav nerodno mi je, da smo tako prodan narod.

 

Sem pa itak mnenja, da noben ki ima do sedaj kakorkoli veze s politiko, ne bi smel bit zraven oziroma izvoljen, le tako bi imeli kako ?anso. A to je ?al nemogo?e, kar poglejte ?krata iz Murgel. ?eprav je ?e 10 let v penziji, ko jim pride prav, ga dajo na TV.

 

Katero gorje je manj?e Ivan ali Zoki, je pa resno vpra?anje. Po mojem sta oba prej za v arest kot za tako funkcijo. Seveda pa sta oba, jasno da, nedol?na kot ov?ici.

 

 

?lovek pa kaj je s tabo narobe? ?iri? rasno nestrpnost in ?e to povrhu z neresni?nimi trditvami. Dej poglej si Jankovi?ev ?ivljenjepis pa bo? videl da je mama Slovenka in o?e Srb on pa razen zgodnje mladosti od 12 leta ?ivi v Sloveniji. Se pravi od leta 1965. Ti pa pi?e? najmanj kot, da je s tankom juri?al na slovenijo 1991 in da je zato dobu nagrado. :blink: ?e enkrat, ?e slabo vidi?, Janković ?ivi v sloveniji ?e 46 let in ne 20 kot se tebi zdi.

 

Sicer pa za splo?no informiranost pa ker vem kolk te?ko je danes sploh kej najti na internetu :whatever:

 

http://www.mladina.si/tednik/200404/clanek...aj--vanja_pirc/

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?lovek pa kaj je s tabo narobe? ?iri? rasno nestrpnost in ?e to povrhu z neresni?nimi trditvami. Dej poglej si Jankovi?ev ?ivljenjepis pa bo? videl da je mama Slovenka in o?e Srb on pa razen zgodnje mladosti od 12 leta ?ivi v Sloveniji. Se pravi od leta 1965. Ti pa pi?e? najmanj kot, da je s tankom juri?al na slovenijo 1991 in da je zato dobu nagrado. :blink: ?e enkrat, ?e slabo vidi?, Janković ?ivi v sloveniji ?e 46 let in ne 20 kot se tebi zdi.

 

Sicer pa za splo?no informiranost pa ker vem kolk te?ko je danes sploh kej najti na internetu :whatever:

 

http://www.mladina.si/tednik/200404/clanek...aj--vanja_pirc/

 

Jst nimam ni? proti ju?njakom, ki so integrirani. Motijo me tisti, katerih star?i so ?e rojeni tukaj, pa mulci ?e vedno prav provokativno te?ijo z materinim jezikom, ?eprav jim daje kruh Slovenija. Tok o nestrpnosti. Tok bi moral bit vsak nestrpen, v svoji doma?i dr?avi. Upam ,da ni preve?.

 

Kar se pa politike ti?e, sem pa mnenja, da bi morala bit ena meja. Ne more nek Srb Hrvat ali Makedonc al pa Bolgar bit precednik. Tud Slovenc ne more bit precednik Srbije, bolgarije. Ampak o?itno se motim, saj imamo ju?njake za MNZ ministre, za obrambne ministre, pa zihr je ?e kdo ki se ga ne spomnim zdele.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst nimam ni? proti ju?njakom, ki so integrirani. Motijo me tisti, katerih star?i so ?e rojeni tukaj, pa mulci ?e vedno prav provokativno te?ijo z materinim jezikom, ?eprav jim daje kruh Slovenija. Tok o nestrpnosti. Tok bi moral bit vsak nestrpen, v svoji doma?i dr?avi. Upam ,da ni preve?.

 

Kar se pa politike ti?e, sem pa mnenja, da bi morala bit ena meja. Ne more nek Srb Hrvat ali Makedonc al pa Bolgar bit precednik. Tud Slovenc ne more bit precednik Srbije, bolgarije. Ampak o?itno se motim, saj imamo ju?njake za MNZ ministre, za obrambne ministre, pa zihr je ?e kdo ki se ga ne spomnim zdele.

 

 

 

s tem se pa strinjam...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, ker nekateri se s svojo Srbjan??ino tako napihujejo, da se (skoraj) po?utim kot da sem sam nekje na tujem ozemlju in se jim bi moral prilagodit! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sori, ampak skoraj tako kot pravi Labi (le bistveno manj krvavo) je blo leta 1991 pri nas.

Tako da Labija ?ist podpiram.

lepo da ga podpira? :) a njegove izjave imajo osnovo nekje drugje kot tvoje razmi?ljanje.....glede na to kar si napisal se mi zdi da sta vidva dejansko worlds apart! ;)

 

 

Jst sem pa mnenja da bi rabli za madatarja uspe?nega managerja in ne politika (ki za drugo kot iz kruha drek delat niso dobri)......pa da neboste zdej vsi skakali, uspe?en manager ni le Janković ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se pa politike ti?e, sem pa mnenja, da bi morala bit ena meja. Ne more nek Srb Hrvat ali Makedonc al pa Bolgar bit precednik. Tud Slovenc ne more bit precednik Srbije, bolgarije. Ampak o?itno se motim, saj imamo ju?njake za MNZ ministre, za obrambne ministre, pa zihr je ?e kdo ki se ga ne spomnim zdele.

 

Precednik res ne, predsednik pa mogo?e?

 

Jst sem pa mnenja da bi rabli za madatarja uspe?nega managerja in ne politika (ki za drugo kot iz kruha drek delat niso dobri)......pa da neboste zdej vsi skakali, uspe?en manager ni le Janković ;)

 

Lepo napisano.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sem pa mnenja da bi rabli za madatarja uspe?nega managerja in ne politika (ki za drugo kot iz kruha drek delat niso dobri)......pa da neboste zdej vsi skakali, uspe?en manager ni le Janković ;)

 

Res je. Janković Jan?i po managerskih sposobnostih ne se?e do popka. Vsaj kar se balkanske trgovine s smrtjo ti?e ne.

 

Mekani ć na koncu Zokijevega priimka me ne moti toliko kot me moti balkanskost manir veljakov slo politi?nih strank.

 

Zadnja stvar, ki bi jo sedaj potrebovali je premje politik kakr?ni so se zadnjih 20 let natepli k koritu. Da bi bil nekdo, ki je v zadnjih 20 letih dal kak?no novo delovno mesto, za takega bi pa glasoval.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Precednik res ne, predsednik pa mogo?e?

Lepo napisano.

 

to sm nalasc tko napisu. Lahk pa v prihodnje uporabljam visoko slovenscino, ni problem. :harhar:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce ze mora bit tujc, jaz bi rajs vidu, da je kaksen ki je napol nemc al pa sved...ne pa kar je juzno od slo-hr meje :)

no tud avstrijc ne, to je pravzaprav se hujs....italjan pa...sej bo zoki isti kot berlusconi (pokupil bo celo slo.) tako da je to isto :D

 

sam se bojim, da vseeno bo spet jansa ( :vskalo::vskalo: ) minister st.1

 

kera win-win situacija...NOT

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce ze mora bit tujc, jaz bi rajs vidu, da je kaksen ki je napol nemc al pa sved...ne pa kar je juzno od slo-hr meje :)

no tud avstrijc ne, to je pravzaprav se hujs....italjan pa...sej bo zoki isti kot berlusconi (pokupil bo celo slo.) tako da je to isto :D

 

sam se bojim, da vseeno bo spet jansa ( :vskalo::vskalo: ) minister st.1

 

kera win-win situacija...NOT

 

Jaz se pa bojim glede videnega do sedaj,da nam ni spasa;ali tako kot do sedaj naprej (preko zokija)in bo katastrofa ?e naprej,ali pa kot vsa leta doslej;se pravi nikakvo. :(

Izgleda,da ne bom ?el na volitve sploh. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V to sem se zapi?il samo zato ker je profoksa Sloven??ine vedno te?ila s takimi izrazi. :P

[/quote

 

 

 

sej ma? ?ist prav. ?eprav, kokr dana?nja mularija pi?e... ojejej :blush:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.