Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ma kaki javni prostor???? A je bilo to na hodniku sole, jedilnici???

Bilo je v kabinetu, torej zasebni pisarni, kar pomeni da so snemali na nacin vdora v prostor, potem pride sele zasebnost.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se ti?e zasebnosti, se strinjam z Bossom. Pa tako ali tako te mora snemalec prositi za dovoljenje da te snema, ?e je to javni ali zasebni prostor...

 

Kar se pa ti?e tega kako je on zdej bogi, pa kako se mu je svet sesul, si je pa sam kriv. Sam je varal. Se je odlo?il da bo reskiral in je pokasiral. Delat pa samomor zarad tega, je pa ?e bolj neumno od tega da se da? dol na S?. Itak ve? kak?ni so tam hormoni in da te bo prej ko slej kdo posnel.

 

Sprijaznimo se, sloven?ki se obra?amo z vetrom. Prej?ni teden je bil la?nivi kljukec danes je pa ubogi junak...prosim no...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kar se pa ti?e tega kako je on zdej bogi, pa kako se mu je svet sesul, si je pa sam kriv. Sam je varal.

Od kod tebi informacija da je varal? A ve? ali je poro?en? A ve? da ni bila njegova morebitna "uradna" veza mogo?e samo na papirju, v resnici sta pa vsak posvoje? Kaj pa ?e imata z morebitno ?eno ?isto dober odnos in pa dogovor, da se lahko dol dajeta tudi z drugimi?

 

Ni bistvo dogodka sex saj to eni itak po?no, enim pa ne rata potem pa zganjajo fov?ijo. Bistvo dogodka je, da toliko slovenceljnov odobrava nepoobla??en vdor v zasebnost.   

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni bistvo dogodka sex saj to eni itak po?no, enim pa ne rata potem pa zganjajo fov?ijo. Bistvo dogodka je, da toliko slovenceljnov odobrava nepoobla??en vdor v zasebnost.   

To?no to je najbolj zaskrbljujo?e. Dejansko me je ljudi strah, ker tukaj ni ve? zdrave pameti. Pol pa eden objavi ?ge?kljive fotke svoje biv?e, da se ji ma??uje, drugi polijejo so?olca po hla?ah nato pa objavijo na netu posnetek, kot da se je polulal, tretji snema u?itelja, ki ne more uveljaviti avtoritete itd itd. Pol pa to veselo objavljajo, ker dokler ni posledica samomor ali pa to?ba je vse super fino fajn a potem je pa jok v stilu nise vedel al pa nisem zanala?? ipd.

 

Teli fanti?ki bodo imeli ?e veselico in na vesti smrt nekoga, ki jim ni hotel ni?esar ?alega. Ma ne vem a je res tako te?ko razumet osnovna pravila v ?ivljenju - ne naredi ni? takega nekomu drugemu kar ne ?eli?, da nekdo naredi tebi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj kar se ti?e vdora v zasebnost se najbr s tem mislim da vsi tukaj strinjamo. Upam, da tega ki jo te snemal, malce sankcionirajo, oziroma da bo na koncu nek epilog, da bi bil recimo nek poduk drugim. Pa ?e se to zgodi, upam tudi da bodo mediji to pisali s tako vnemo kot tole. Ker druga?e ne bo takega efekta.

 

Torej na eni strani je ta vdor v zasebnost in cela debata okoli tega, na drugi pa to kar sta dejansko po?ela. In ker brez slednjega ni prvega, se meni ta ravnatelj ?e vedno ?isto ni? ne smili. ?e se igra? z ognjem se lahko ope?e?. Slej ali prej. Na tak?en ali druga?en na?in. Boss tvoj zadnji stavek je sicer v teorjii zelo lep in naiven. V praksi pa vemo kako to gre. Al grem po?et nekaj kar ima lahko recimo tak?ne posledice, brez da prej malce premislim, kako in kaj, in hkrati naivno pri?akovati, da  ne bo noben pubertetnik tega posnel in objavil..kaj pa vem. Bi rekel, ne hvala ?e v osnovi. 

 

Ali si potem pripravljen sprejeti posledice tega, je pa druga stvar.

 

Aja mogo?e ?e tole. Se  mi zdi, da mu je folk najbolj zameri to, ker je pa? v javnosti nato ?e lagal. ?e? da ni bil on, da je to monta?a itd..Posledi?no je bilo tudi malce ve? pompa v medijih. 

In s tem je dal ?e dober vzgled ostalim, ?e te dobijo se zla?i..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se izmikanja ti?e, se je o?itno zgledoval po na?ih vrlih politikih, ki imajo ve? izku?enj pri zadevah, ki jim niso v ?ast in se potem ven vle?ejo na vse mo?ne akrobatske na?ine. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj fantje no... seks al pa lizanje muce ni ne kaznivo dejanje ne prekr?ek, ?e ga glih na izvaja? vsem na o?eh. Kdo s kom ali kako je bolj stvar osebne morale posameznikov in se ti?e njih samih in sigurno ne nas.

Oba sta se strinjala s tem tako, da tudi za posilstvo ne gre.

 

Glede izmikanja in laganja pa samo toliko. Kdo je z laganjem o njunem medsebojnem razmerju utrpel ?kodo? Cela Slovenija ali vsi mi, da rabmo zdej moralizirat o tej zadevi? A to da nekdo v trenutni stiski ne pove resnice, ker posku?a re?iti kar se re?iti da in s tem dejansko nikomur ne ?koduje razen moralistom in ve?nim pravi?nikom? Primerjava s politiki je pa zato malce mimo, ker politik je s svojo dejavnostjo v slu?bi nas in na?e dr?ave. ?e le ta la?e, la?e zato, da si pridobiva osebno korist na ra?un vseh nas.

 

In ?e politik la?e okoli podkupnin, dela protiusluge zaradi lastnega dobi?ka, ker ima to mo? kot politik to ne spada niti pribli?no v kontekst la?i iz osebne stiske. Mislim kot da tukaj vsi govorite cel dan samo resnico in ni? drugega. Pa nisem zagovornik la?i, ?e dale? od tega, ampak ?e bi vsi o vse povedali le in samo resnico bi se ?e zdavnej pobili med sabo. ?e samo to, da sodelavki ne re?e?, da je debela in raje re?e?, da fajn zgleda je la?, tudi ?efu ne re?e?, da je debil ?eprav si to?no to misli? o njemu. ?e svojim otrokom zadeve zapakiramo v neko olep?ano prirejeno zgodbo, da jih ne bi prizadeli itd itd.

 

Tole na koncu sem napisal samo zato, da se ne bo pojavil nekdo s stavkom "la? je la?". In tisti, ki mu to roji po glavi naj proba en teden govoriti z ljudmi samo resnico - me res zanima kak?en bo rezultat na koncu. Sicer pa film Liar Liar z Jimom Carry-jem je dejansko najbolj?i pribli?ek kako to zgleda pa ne pozabit, da filmi imajo navadno sre?en konec.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vcerajsnji pregon po AC >> http://www.24ur.com/?/video-objavljamo-pretresljive-posnetk?  :vskalo:  :ph34r:  :wacko:  :unsure:

 

61529295.jpg?9fa2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Tole mi je pa zelo nenavaden dogodek, ampak kot spodaj navajajo, da naj bi ga ustrelil kak narkoman, to pa dvomim, prej bi rekel, da je kaj povezano s tistim 72-letnim kemikom, ki so ga pred kratkim zahopsal:

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/foto-in-video-streljanje-na-vicu-sodelavci-na-kemijskem-institutu-pretreseni.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Sel kontra mimo postojnskega masakra....groza, ne vem kaj je bilo in kdo koga, a mi ni jasno kako sta v nedeljo in tem vremenu kolono nagazila povrh se dva tezka kamiona?

A je res tezko rampe cestnin zapret, ker sam se ne bo nihce izlocil

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klepci bedasti, kako ?e z naslovom sejejo preplah in ?elijo vzbuditi nelagodje pri bralcih (pa saj je vendar ZIMA):

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/zbudili-smo-se-v-ledeno-jutro-tezave-se-vedno-povzroca-tudi-veter.html

 

(Komentar se nana?a na STRUPENI MRAZ, pa me zanima al bo s fosforjem ali mogo?e s ciankalijem?)  :glare:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klepci bedasti, kako ?e z naslovom sejejo preplah in ?elijo vzbuditi nelagodje pri bralcih (pa saj je vendar ZIMA):

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/zbudili-smo-se-v-ledeno-jutro-tezave-se-vedno-povzroca-tudi-veter.html

 

(Komentar se nana?a na STRUPENI MRAZ, pa me zanima al bo s fosforjem ali mogo?e s ciankalijem?)  :glare:

nezastopim kaj majo spet te neke rumene pa oran?ne pa rde?e alarme ... WTF ... ja ok mraz bo ... ni panike pa? se mal bol napravi? pa mal bol pazi? kako vozi? oz. se prilagodi? razmeram na cesti in to je to ... mapak tale naslov je pa  :vskalo:  :vskalo:  :hohoho:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klemen, ?ist realno gledano je velik del prebivalstva ?e sedaj precej pani?en in nevroti?en in tovrstni naslovi jim vsekakor ne bodo izbolj?ali po?utja/razpolo?enja/?esarkoli.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Sam res ne vem a se tele pri 24ur zajebavajo ?e pri tako krutih novicah ali kaj, ker to je dejansko ?e preve? napak in to sumljivih.

 

http://www.24ur.com/novice/svet/nigerija-bomba-je-bila-pritrjena-na-telo-deklice.html

 

 

BBC poro?a, da ne gre za prvi samomorilski napad, ki ga je izvedla deklica. ?lo naj bi za novo strategijo skrajne?ev, ?e? da so ljudje manj sumljivi do ?ensk.

:o

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz te GRENIVKE bo ratal ?e totalni ?it vse skupej:

 

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/grep-tik-pred-stecajem/356160

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • In kaj si pričakoval drugega? Eno je prodaja, drugo pa je psihologija ter ostale zadeve. Danes se ego žal bilda prego značk in izdelkov, ne pa več kdo s kom in kako manipulira. Dovolj jasno? Pa danes nisi ''in'' če nisi LGBT, kardašiant, eko, bio in podobne nebuloze.
    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...   Na koncu pa, sej je samo forum, da ne bo kake zamere zaradi debate levo in desno🤣....
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.