Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Moje mnenje okoli tega a je pametno uporabljat ?elade ali ne, je, da bi moral to eksisten?no vpra?anje obvezno prepustit naravni selekciji.

Ampak (in to ?isto resno vpra?am , brez sarkazma); zakaj potem obvezna uporaba varnostnega pasu v avtu in ?elade na motorju? Ali bi bilo tam tudi smotrno prepustiti odlo?itev posamezniku?

 

Pustimo privezovanje na zadnji klopi,kjer neprivezan lahko ?kodi spredaj sedeci treji osebi..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak zakaj bi se pa moral v avtu privezat ?e sko?im samo do trgovine?

 

Zato, ker drugace ves cas cinglja... edino ce do stacune vozis pocasneje kot cca. 25 km/h :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ma? koro?ico, rabi? fullface. Vem. Imam.

sorry  :(

sem imel ?tajerko 2 leti pa sta bili to dve leti preve?  :huh:  :wacko:

naj dajo se zakon o tem, da moras nositi celado doma, ko se premikas iz sobe v sobo...nikol ne ves

... pa dereze za po ?tengah, da ti ne bo slu?ajno zdrsnilo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... pa dereze za po ?tengah, da ti ne bo slu?ajno zdrsnilo.

Doma po stopnicah je hoja z derezami v smislu padca bistveno bolj nevarna kot brez. Pa ?e ene par okol u?es bo? dobu od svoje najdra?je. Tako da obvezna kombinacija derez in ?elade.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz vem da ni slu?aj, ker to bi bil, ?e bi en dr?al ne pa vsi trije!

Pa? smrklovje ho?e bit IN, pa se spakujejo na vse mo?ne na?ine. Kazen jim bo vzgojna!  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

A ?e koga moti to, da sta vrnjena potnika iz Japonske poslana doma kjer naj bi bila v  samoizolaciji za 14 dni? Po novih informacijah je pa inkubacijska doba virusa tudi 27 dni. Ne vem no, zelo neodgovorno se mi zdi vse skupaj glede na primere, ko so ljudje ?ele doma pokazali znake obolenja.  :vskalo: Po enem tednu bo k njim pri?el kak firb?en ?lahtnik, 15ti dan bosta ?la v kak ?par in imamo virus ?e tukaj. Pa ?e tako se je za?el ?iriti v Italiji.
https://www.24ur.com/novice/tujina/v-italiji-prva-smrt-zaradi-koronavirusa.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se tudi zdi ravnanje teh dveh, ki sta pri?la ?e domov, totalno neodgovorno. ?e dobro, da ne povejo na?im kekcem, v kateri bolni?nici na Japonskem se zdravita una dva na?a oku?ena. Na?i pametnjakovi?i bi jih kar z navadnim, rednim letom domov spravili.Malo spremljam italijansko tv in ugotavljam, da, so ljudje res eni tepci. Ta Italijan, ki je vse to prinesel domov, je pred kratkim tekel na Kitajsko, se tam nalezel, pri?el domov in obredel vse mo?ne bare in nakupovalne centre in oku?il en kup ljudi... in tej so oku?ili druge. Ne vedo #e, koliko jih hodi okoli s tem virusom. In to prav blizu nas oziroma na?e meje. Ponavadi ne more? tudi z karanteno ni? narediti, ker se vedno najdejo taki osebki, ki gredo mimo vseh kontrol in se po?vi?gajo na odredbe. Ali ne pomeni karantena, da bi moralo to trajati 40 dni? To naj bi izviralo iz besede quaranta = ?tirideset.Ali se mi samo zdi?

Ne vem, mislim, da niso zastonj v preteklosti imeli 40 dni kar antene za podobne nalezljive bolezni.Samo ?akam, da bo kak italijanski turist to prenesel v na?o Ljubljano in bo tudi pri nas ?tala, ker na?i sploh niso pripravljeni a stalno ponavljajo, kako so.V Italiji so ?e pripravili posebne oddelke z 150 posteljami in 7 ali 8 mest ?e spravili v karanteno(okoli 50000 ljudi). A to mislim, da ne bo dosti pomagalo, ker ljudje se vseeno veselo premikajo okoli, ker nekateri ?e sploh ne vedo, da so prena?alci virusa. Lahko samo ?akamo...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.