Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Res je, kapo Dol prodajalkam, taksistom, policistom, dostavljalcem hrane , gasilcem, zdravstvenim delavcem, novinarjem....

Pizdarija, kaj pa men... cel vikend sem pripravljal ma?ine, da bodo ljudje lahko delali od doma in ker je zaradi virusa zmanjkalo prenosnikov iz Kitajske,  smo pripravili cca 250 desktopov z monitorji. Samo od petka do danes naredil 36 ur in od ponedeljka do danes je to skupaj ?e 70 ur. Jutri pa naprej in dr?at cel suport za vse te uporabnike v upanju, da bo vsaj naslednji vikend frej. In to za te uporabnike, ki bodo veselo doma ?i?ali in tarnali zakaj niso dobli prenosnika in zakaj so samo 22 colarski monitorji. Folk, predvsem pa babe so ?ist nesramne, kot da smo jim pisija?i zrihtal virus in da mora zdaj revica od doma delat in da ne bo mogla klepetat in kofetkat s sodelovkami. Res se ne ?udim ve?, ?e kdo kako o?amari, ker v tistem trenutku bi jo najraje ?e sam zalimal okol goflje pokvarjene pa v ?ivljenju ?e nisem ?enske udaril.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizdarija, kaj pa men... cel vikend sem pripravljal ma?ine, da bodo ljudje lahko delali od doma in ker je zaradi virusa zmanjkalo prenosnikov iz Kitajske, smo pripravili cca 250 desktopov z monitorji. Samo od petka do danes naredil 36 ur in od ponedeljka do danes je to skupaj ?e 70 ur. Jutri pa naprej in dr?at cel suport za vse te uporabnike v upanju, da bo vsaj naslednji vikend frej. In to za te uporabnike, ki bodo veselo doma ?i?ali in tarnali zakaj niso dobli prenosnika in zakaj so samo 22 colarski monitorji. Folk, predvsem pa babe so ?ist nesramne, kot da smo jim pisija?i zrihtal virus in da mora zdaj revica od doma delat in da ne bo mogla klepetat in kofetkat s sodelovkami. Res se ne ?udim ve?, ?e kdo kako o?amari, ker v tistem trenutku bi jo najraje ?e sam zalimal okol goflje pokvarjene pa v ?ivljenju ?e nisem ?enske udaril.

Kako ste pa support za doma uredili?

Ker dvomim, da bodo te gospodi?ne znale priklopiti ma?ino in vpn vzpostavit...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizdarija, kaj pa men... cel vikend sem pripravljal ma?ine, da bodo ljudje lahko delali od doma in ker je zaradi virusa zmanjkalo prenosnikov iz Kitajske, smo pripravili cca 250 desktopov z monitorji. Samo od petka do danes naredil 36 ur in od ponedeljka do danes je to skupaj ?e 70 ur. Jutri pa naprej in dr?at cel suport za vse te uporabnike v upanju, da bo vsaj naslednji vikend frej. In to za te uporabnike, ki bodo veselo doma ?i?ali in tarnali zakaj niso dobli prenosnika in zakaj so samo 22 colarski monitorji. Folk, predvsem pa babe so ?ist nesramne, kot da smo jim pisija?i zrihtal virus in da mora zdaj revica od doma delat in da ne bo mogla klepetat in kofetkat s sodelovkami. Res se ne ?udim ve?, ?e kdo kako o?amari, ker v tistem trenutku bi jo najraje ?e sam zalimal okol goflje pokvarjene pa v ?ivljenju ?e nisem ?enske udaril.

Kapo Dol.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizdarija, kaj pa men... cel vikend sem pripravljal ma?ine, da bodo ljudje lahko delali od doma in ker je zaradi virusa zmanjkalo prenosnikov iz Kitajske,  smo pripravili cca 250 desktopov z monitorji. Samo od petka do danes naredil 36 ur in od ponedeljka do danes je to skupaj ?e 70 ur. Jutri pa naprej in dr?at cel suport za vse te uporabnike v upanju, da bo vsaj naslednji vikend frej. In to za te uporabnike, ki bodo veselo doma ?i?ali in tarnali zakaj niso dobli prenosnika in zakaj so samo 22 colarski monitorji. Folk, predvsem pa babe so ?ist nesramne, kot da smo jim pisija?i zrihtal virus in da mora zdaj revica od doma delat in da ne bo mogla klepetat in kofetkat s sodelovkami. Res se ne ?udim ve?, ?e kdo kako o?amari, ker v tistem trenutku bi jo najraje ?e sam zalimal okol goflje pokvarjene pa v ?ivljenju ?e nisem ?enske udaril.

 

Znanka je najprej mislila, da bo to ful dobro, pa si je ?e premislila. Mulci doma, ona doma, drug drugemu so napoto.  :rolleyes: S kolegi smo ?pekulirali, da bojo predvsem kaki stari zakonci v manj?ih stanovanjih imeli hitro imeli poln kufer drug drugega.  :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizdarija, kaj pa men... cel vikend sem pripravljal ma?ine, da bodo ljudje lahko delali od doma in ker je zaradi virusa zmanjkalo prenosnikov iz Kitajske,  smo pripravili cca 250 desktopov z monitorji. Samo od petka do danes naredil 36 ur in od ponedeljka do danes je to skupaj ?e 70 ur. Jutri pa naprej in dr?at cel suport za vse te uporabnike v upanju, da bo vsaj naslednji vikend frej. In to za te uporabnike, ki bodo veselo doma ?i?ali in tarnali zakaj niso dobli prenosnika in zakaj so samo 22 colarski monitorji. Folk, predvsem pa babe so ?ist nesramne, kot da smo jim pisija?i zrihtal virus in da mora zdaj revica od doma delat in da ne bo mogla klepetat in kofetkat s sodelovkami. Res se ne ?udim ve?, ?e kdo kako o?amari, ker v tistem trenutku bi jo najraje ?e sam zalimal okol goflje pokvarjene pa v ?ivljenju ?e nisem ?enske udaril.

 

 

Upam, da imate dovolj zmogljive VPN vstopne tocke (routerje in podobno) ... in ne tako, kot marsikje, kjer imajo router za 50? in potem pricakujejo, da bo lahko preko njega delalo 100 ljudi od doma :) ...  

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizdarija, kaj pa men... cel vikend sem pripravljal ma?ine, da bodo ljudje lahko delali od doma in ker je zaradi virusa zmanjkalo prenosnikov iz Kitajske,  smo pripravili cca 250 desktopov z monitorji. Samo od petka do danes naredil 36 ur in od ponedeljka do danes je to skupaj ?e 70 ur. Jutri pa naprej in dr?at cel suport za vse te uporabnike v upanju, da bo vsaj naslednji vikend frej. In to za te uporabnike, ki bodo veselo doma ?i?ali in tarnali zakaj niso dobli prenosnika in zakaj so samo 22 colarski monitorji. Folk, predvsem pa babe so ?ist nesramne, kot da smo jim pisija?i zrihtal virus in da mora zdaj revica od doma delat in da ne bo mogla klepetat in kofetkat s sodelovkami. Res se ne ?udim ve?, ?e kdo kako o?amari, ker v tistem trenutku bi jo najraje ?e sam zalimal okol goflje pokvarjene pa v ?ivljenju ?e nisem ?enske udaril.

 

Svaka ti cast za potrpljenje, jest ne morm prenest takih, bi verjetno v najboljsem primeru ze kj napacnega reku. 

Drugace pa, tukaj se bo pokazalo kdo je lenuh pa kdo dejansko dela, ker pomoje tisti ki zares delajo ne bojo vec od doma odnasal riti lenuhom, oziroma bo tezje.

 

Mi gre pa na k*** ko berem da najvecji problem je pa firmam sedaj kako se bo kdo semplov od doma

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da imate dovolj zmogljive VPN vstopne tocke (routerje in podobno) ... in ne tako, kot marsikje, kjer imajo router za 50? in potem pricakujejo, da bo lahko preko njega delalo 100 ljudi od doma :) ...  

hja, ?e bi blo sam 100 ljudi, jih je pa ve? kot 1000 saj so tu v ?pilu vsi tisti, ki imajo prenosnike. Imamo pa oboje tako VPN kot Direct Access. VPN se dobro dr?i, DIrekt Access pa mal ?epa, ampak je nekak rezumljivo saj folk ne razume, da naj se se z RDP skonekta na ma?ino na delovnem mestu in naj dela vse na tisti. Tko pa odpirajo Outlook in prena?ajo desettiso?e mailov, pa fajle iz remote diskov. Tako, da danes je bilo malo bolj pestro, ker ni delovalo tako hitro kot bi moralo, ker seveda je bilo treba vmes ?e testirat, kako Skype for bussiness dela in ?e si lahko delajo vidokonference in ?e se vsi dobr vidijo in sli?ijo. Nekateri pa? res ne razumejo, da so zdaj izredne razmere in da smo zadevo naredili prakti?no ?ez no? in da dolo?ene stvari pa? v tem trenutku ne delujejo ?isto gladko.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Znanka je najprej mislila, da bo to ful dobro, pa si je ?e premislila. Mulci doma, ona doma, drug drugemu so napoto.  :rolleyes: S kolegi smo ?pekulirali, da bojo predvsem kaki stari zakonci v manj?ih stanovanjih imeli hitro imeli poln kufer drug drugega.  :zvizga:

Ja to ni tisto pravo delo od doma, ?e mora? biti ?e varu?ka... prava vrednost se pojavi, ko dejaansko se v tistem trenutku ukvarja? samo s slu?bo saj si za to pla?an.

 

Mi pa ni ?ist logi?no kaj ?olstvo pri?akuje od star?ev ?oloobveznih otrok - najprej zaprejo ?ole, da si morajo star?i nekako omislit varstvo za otroke. Ko nekako dose?ejo kompromis z delodajalcem, da bodo delali od doma za polno pla?o se pa egoisti v ?olstvu spomnijo, da bo namesto u?iteljev otroke doma pou?eval star?. In to tisti star?i, ki mora delat za slu?bo, da bo sploh lahko dobil pla?o in pre?ivel otroke. ?olstvo pa o?itno misli, da so ljudje doma in da imajo cel bo?ji dan ?asa in da ne vejo kaj bi in naj zato opravljajo ?e pedago?ki proces. In da to ni najhuj?e ?e zdaj star?em grozijo, da bodo ?olsko leto nato podalj?ali ?e v poletje tako, da lahko pozabijo na planiranje poletnega oddiha. Namesto, da bi ljudi mirili v taki situaciji, ki je ?e sama po sebi stresna, bumbarji v ?olstvu ?e dodatno prilivajo olje na ogenj in ustvarjajo nezadovoljstvo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako ste pa support za doma uredili?

Ker dvomim, da bodo te gospodi?ne znale priklopiti ma?ino in vpn vzpostavit...

Zadeva je dokaj trotl ziher, samo s kablom jo mora? prkonektat na ruter in na?eloma mora delovati - 90% rata iz prve saj so slikovna navodila za telebane prilo?ena. ?e pa kdo ne more UTP kabla nikamor vtaknt smo pa rastalal nekaj WIFI donglov, kolkor smo jih imel na zalogi, ker zdaj se pa? nobene robe ne da ve? dobit. Hvala bogu, da imamo ves ?as cca 400 ma?in (verjetno ve? kot ve?ina ra?unalni?kih firm v Sloveniji pa smo samo banka) na voljo v skladi??u, smo pa malce na tesnem z monitorji (smo jih imeli "samo" 250 na lagerju), ampak tud to re?ujemo z malo rabljenimi. Edino ?esar pa? ni so prenosniki - smo jih po nekem ?ude?u staknili nekje ?e dobrih 40 in to je to, do poletja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no u?inkovita re?itev kako hendlat vse ve?je ?tevilo oku?enih. Prihaja pa, seveda, iz ZDA:

 

https://siol.net/novice/svet/americani-na-veliko-kupujejo-orozje-in-strelivo-foto-521037

 

Eh smo ?e zamudili, trgovine z oro?jem in naboji so zaprte. Ne vem ?e po?iljajo oro?je in naboje po po?ti.  :rolleyes:

Sicer pa niti ni tako sme?no. Ve?krat sem zasledil kaj se v USA zgodi po poplavah in neurjih (New Orleans). Horde za?nejo ropat prazne hi?e. Sem bral en forum, ?ez naselje so se prav lepo po?asi peljali pobje v pickupu in gledali levo desno, je ?el "taprav Ameri?an"  :lol: s pu?ko v rokah na dvori??e in so samo pospe?ili naprej. Ko se zaprejo trgovine in imajo ljudje slabe zaloge hitro pride do takega kaosa. Kot sem napisal, anarhija je 9 obrokov stran.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh smo ?e zamudili, trgovine z oro?jem in naboji so zaprte. Ne vem ?e po?iljajo oro?je in naboje po po?ti.  :rolleyes:

Sicer pa niti ni tako sme?no. Ve?krat sem zasledil kaj se v USA zgodi po poplavah in neurjih (New Orleans). Horde za?nejo ropat prazne hi?e. Sem bral en forum, ?ez naselje so se prav lepo po?asi peljali pobje v pickupu in gledali levo desno, je ?el "taprav Ameri?an"  :lol: s pu?ko v rokah na dvori??e in so samo pospe?ili naprej. Ko se zaprejo trgovine in imajo ljudje slabe zaloge hitro pride do takega kaosa. Kot sem napisal, anarhija je 9 obrokov stran.

Prav New Orleans sem imel v mislih. Kerinov Grm je za amije pojem civilizacije. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav New Orleans sem imel v mislih. Kerinov Grm je za amije pojem civilizacije. 

:hohoho:

 

Sicer pa danes so baje ?e v Kamniku kradli v Tu?u, prijatelj mi je omenil, da se ?e dogajajo vlomi v lokale v Ljubljani. Negativno sem presene?en nad ljudmi. Najprej nabiranje wc papirja, zdaj pa ?e kradejo. ?e bo tole dolgo trajalo bomo doma s pu?ko varovali vrt in kure.  :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho:

 

Sicer pa danes so baje ?e v Kamniku kradli v Tu?u, prijatelj mi je omenil, da se ?e dogajajo vlomi v lokale v Ljubljani. Negativno sem presene?en nad ljudmi. Najprej nabiranje wc papirja, zdaj pa ?e kradejo. ?e bo tole dolgo trajalo bomo doma s pu?ko varovali vrt in kure. :huh:

In Verjemi,da bo do tega pri?lo. Mene je tega bolj strah ,kot same bolezni.

 

Pa ?ist tko... Jebo jih skret papir... ?e bo tako dale? pri?lo, da bodo stacune zaprte in bomo v karanteni za 4mi stenami , bom bolj pogre?al hrano kot pa skret papir...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaki pesimisti... a se vam ne zdi da zdaj pa ?e oreng pretiravate. Trgovin ne bodo zapirali, ker potem ti tud vojska ne bo pomagala, da se vzpostavi red in bo sam virus precej nepomembna zadeva. Res, da je trenutna oblast nagnjena k temu, da so ji izredne razmere pisane na ko?o in da komaj ?akajo, da uvedejo karanteno. Zato pa razlagam Nejcu zakaj ni pametno, da se zdaj s kolesom okol fura, ker ?e bi to po?enjala ve?ina bi to bil signal, da folk ne upo?teva navodila in bodo uvedli najstro?je ukrepe. Tako kot je pred osmimi leti vabil trojko, da nas finan?no uni?i, a mislite, da zdaj ni sposoben narediti ?e kak?no ve?jo pizdarijo - sploh pa Ljubljani, ki mu je ?e dolgo trn v peti in komaj ?aka, da se ma??uje levim zombijem in trenirkarjem, ki so ga vedno zjebali.

 

Zato je zdaj prpeljal ?e Kacota, ki je ekspert v podajanju dogajanja na najbolj dramati?en na?in, samo ?e Bav?arja spravi iz zapora (aja sej res to je ?e skoraj naredil) in bo trio fantasticus spet na sceni kot leta 1991. Mal poglejte izjave Kacina pa bo prec jasno kam pes taco moli. Zgra?al se je nad ?tirimi ?tudenti, ki so skupaj sedeli v parku, kot da je to najve?ji zlo?in ever. Aha, ?e sedijo skupaj v parku je to groza, ?e pa se stiskajo v eni mali ?tudentski sobici v domu ali pa kje privat za 4 stenami bi bilo pa vse v redu. Sam da ni na o?eh.

 

Zato sam toliko, pamet v roke in ne jim dajat povoda, da naredijo ve?jo ?talo kot trenutno je.

 

Jaz osebno bi bil tud raje doma za ?tirimi stenami na varnem, gledal filme al pa nekaj pr?kal za slu?bo, ampak pa? ?al nekateri se bomo morali tud nekoliko "?rtvovati" in hoditi ven, da bo sistem ?e vedno nekako laufal. Zato sem bil danes silno vesel, ker sem moral prevzeti ?e delo skladi??nika (ma? pol ure ?asa, da se nau?i? program za preknji?bo osnovnih sredstev... hehe). Tako, da res lepo prosim, ?e ne rabte hodit ven dejte ostat doma, ?etudi je lepo vreme, ker vsaj tako boste nam ostalim, ki moramo ven zaradi obveznosti, omogo?ili, da to normalno delamo, ne pa da bom moral vsak dan na upravni enoti zahtevat dovolilnico za odhod na delo, ?e bo gologlavi uvedel karanteno.

 

Hvala ?e v naprej.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaki pesimisti... a se vam ne zdi da zdaj pa ?e oreng pretiravate. Trgovin ne bodo zapirali, ker potem ti tud vojska ne bo pomagala, da se vzpostavi red in bo sam virus precej nepomembna zadeva. Res, da je trenutna oblast nagnjena k temu, da so ji izredne razmere pisane na ko?o in da komaj ?akajo, da uvedejo karanteno. Zato pa razlagam Nejcu zakaj ni pametno, da se zdaj s kolesom okol fura, ker ?e bi to po?enjala ve?ina bi to bil signal, da folk ne upo?teva navodila in bodo uvedli najstro?je ukrepe. Tako kot je pred osmimi leti vabil trojko, da nas finan?no uni?i, a mislite, da zdaj ni sposoben narediti ?e kak?no ve?jo pizdarijo - sploh pa Ljubljani, ki mu je ?e dolgo trn v peti in komaj ?aka, da se ma??uje levim zombijem in trenirkarjem, ki so ga vedno zjebali.

 

Zato je zdaj prpeljal ?e Kacota, ki je ekspert v podajanju dogajanja na najbolj dramati?en na?in, samo ?e Bav?arja spravi iz zapora (aja sej res to je ?e skoraj naredil) in bo trio fantasticus spet na sceni kot leta 1991. Mal poglejte izjave Kacina pa bo prec jasno kam pes taco moli. Zgra?al se je nad ?tirimi ?tudenti, ki so skupaj sedeli v parku, kot da je to najve?ji zlo?in ever. Aha, ?e sedijo skupaj v parku je to groza, ?e pa se stiskajo v eni mali ?tudentski sobici v domu ali pa kje privat za 4 stenami bi bilo pa vse v redu. Sam da ni na o?eh.

 

Zato sam toliko, pamet v roke in ne jim dajat povoda, da naredijo ve?jo ?talo kot trenutno je.

 

Jaz osebno bi bil tud raje doma za ?tirimi stenami na varnem, gledal filme al pa nekaj pr?kal za slu?bo, ampak pa? ?al nekateri se bomo morali tud nekoliko "?rtvovati" in hoditi ven, da bo sistem ?e vedno nekako laufal. Zato sem bil danes silno vesel, ker sem moral prevzeti ?e delo skladi??nika (ma? pol ure ?asa, da se nau?i? program za preknji?bo osnovnih sredstev... hehe). Tako, da res lepo prosim, ?e ne rabte hodit ven dejte ostat doma, ?etudi je lepo vreme, ker vsaj tako boste nam ostalim, ki moramo ven zaradi obveznosti, omogo?ili, da to normalno delamo, ne pa da bom moral vsak dan na upravni enoti zahtevat dovolilnico za odhod na delo, ?e bo gologlavi uvedel karanteno.

 

Hvala ?e v naprej.

Top napisano. Sicer nimam pojma o politiki,.Ampak verjamem, da je nekaj na tem. Vsaj sode? po objavah, se mi zdi da imas nekaj pojma o teh stvareh.

 

No,pa Nejc ni ?el na kolo kljub lepemu vremenu .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je kul, da smo dobili tako na pol voja?ko vodstvo. V takih kriznih situacijah je bolje, da ima? ljudi, ki znajo komandirati in nekaj tudi narediti, ne pa samo filozofirati. Prej so ?akali, kaj bodo naredili drugi po Evropi in malo zaspali. Sedaj pa nimamo mask in respiratorjev in ?tala je tu.

Upam, da jih kmalu dobimo, ker nam jih nih?e no?e ali ne more prodati.Delavci protestirajo, ker nimajo za??ite-mask, a jih na ?alost nimamo trenutno niti za zdravstvo.Upam, da jih dobimo kmalu, da se jih razdeli tudi trgovcem, na po?tah in v nujnih proizvodnjah za nemoteno in kolikor toliko varno delo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mask ni, kaj pa tiste, s katerimi se je afnala vlada na svoji prvi seji? Tolk o tvoji voja?ki vladi - boli njih kurac za tebe, verjermi. V izrednih razmerah je najla?je vladati, ljudi prestra?i? do konca, da so kot presrani cucki in jim da? vedeti, da jih lahko samo vlada re?i. Pol pa ov?ke lepo v vrsto pa na stri?enje. Ma to je preverjena taktika v celotni zgodovini in FDV-jevec obramboslovja je to lekcijo naredil z odliko.

 

Ampak Alex, da si pa tak panik pa si res nisem mislil... sem kar malo razo?aran :wacko:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.