Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ampak ce si zunaj na svezem zraku z otroki je to ok?

tudi nijz pravi, da lahko gremo ven.. Sam ne na igrala in se druzit z ostali otroki

Ja, je ok. Ok je iti na sprehod in ne imeti stika stika z nikomer. Torej; slu?ajno sre?a? prijatelja-ga pozdravis in gre? mimo, ne pa objem pa roka pa nevemkaj ?e vse. Meni je fascinantno,kako so kar na1x vsi postali stra?ni ?portniki pa vsi na sve?em zraku. Jebemu,da jih na normalen dan ni toliko zunaj... To je verjetno tisto o prepovedanem sade?u.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem, ce je toliko o "prepovedanem sadezu" kot to, da jih je veliko po cele dneve doma... in je treba tudi malo it ven na svez zrak ... ki je sedaj marsikje veliko bolj cist, kot prej ... Sem bral, da v Benetkah sedaj v vodi vidijo celo ribe... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem, ce je toliko o "prepovedanem sadezu" kot to, da jih je veliko po cele dneve doma... in je treba tudi malo it ven na svez zrak ... ki je sedaj marsikje veliko bolj cist, kot prej ... Sem bral, da v Benetkah sedaj v vodi vidijo celo ribe...

 

Mo?no... Ne vem... saj ve?ina ljudi ne dela ob vikendih ali pa vsaj ne ob nedeljah, pa se mi ne zdi, da bi bilo igri??e 1mesec nazaj tako polno druzinske idile...

 

Mogo?e gre pa res za kombinacijo vsega, tudi lep?ega vremena.

 

Jaz sem zdaj bistveno manj zunaj kot sicer. V?eraj sem ?el z avtom na Ra?ico in da bom potem ?el do stolpa pe?... Sicer precej neobljudena pot..

 

Ampak ko sem videl vse parkirane avte in dve skupine ljudi, ki sta se ?etali... Sploh nisem stopil iz avta in ?el raje v totalno vuko*****o brat knjigo. Sama sre?a, da sem izropal knji?nico 2tedna nazaj :)

 

Upam, da bodo ljudje vsaj to navado obdr?ali, ko bo vsega konec in bodo dejansko raje zunaj balinckali in igrali basket ,namesto vseh teh telefonov po rokah.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je to zdj za jutri; prepoved zbiranja na javnih krajih za skupine ve?je od 5ih oseb ali splo?na prepoved gibanja na javnih krajih, ?e to ni nujno potrebno?

 

Berem in je tako faking dvoumno napisano...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? kot pol ure sem bral informacije z razli?nih medijev; googlat sem ?el kako to?no so definirane javne povr?ine pa ?e cel Jan?ev nagovor sem poslu?al (izguba 13 minut pa ?e IQ mi je padel za vsaj 10 pik) in tudi jaz ?e vedno nisem ziher.. 

 

Po logiki bi rekel, da grem lahko sam ven v naravo (ne za izvajanje 'ekstremnih ?portov' seveda!) ampak imam ob?utek, da bom s takim neodgovornim vedenjem spet polnil dr?avni prora?un. :P 

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Logika mi je znana. Verjetno je za ?irjenje manj rizi?no ?e 2teceta skupaj , kot pa ?e sedi vsak na svoji klopci in veselo kaslja v roko in potem prime za naslon.

 

Ampak ok, brez kompliciranja...

 

Ne da se vsega napisati na papir,ampak ?isto preprosto; Frei sem, grem na zrak in sedim na javnem mestu in jem sladoled in se brigam zase... Me lahko kdo kaznuje?

 

?istim avto v samopostre?ni pralnici in se brigam zase. Na parkingu pred blokom menjavam gume na avtu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je to zdj za jutri; prepoved zbiranja na javnih krajih za skupine ve?je od 5ih

 

Been there, saw that. V veliko domovih za ostarele je razmak med posteljami ni? ve? kot 40 cm.  In pri tem je jaj?eglavec pripravljen napotit vojsko na ulice da se ljudje nebi preve? pribli?ali drug drugemu.

 

DA JE NA?A DR?AVA PODEN SEM ?E VEDEL PREJ, DA PA JE TAK PODEN OD PODNA SI PA NISEM MISLIL.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fajn bi bilo , da bi se vklopila ZKP (zdrava kme?ka pamet) tistih, ki bodo to UPAM nadzirali in sankcionirali; naj pustijo ?loveka ki sedi na klopci na miru in skupino 4ih osebkov (4 je manj kot 5)ki se guzvajo in afnajo na posti pa naj ornk sankcionirajo..

 

Spet nek zakon,kjer si vsak po svoje predstavlja kaj in kako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No kje ste jajoljubci... a vam tale klofuta mogo?e karkoli pove, al boste vzklikali naj vas ?e bolj privije?

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/vladni-clani-so-si-dvignili-placo-gre-za-delo-v-nevarnih-razmerah-tako-kot-pri-zdravnikih.html

 

Ne more? verjet... prepove?, zbiranje ljudi, da ti ne morejo demonstrirati, si takoj po enem tednu vladanja dvignejo pla?e v teh razmerah, ko bo gospodarstvo po drugi strani imelo velike te?ave z likvidnostjo, potem bi pa ?e vojsko na ulice. Dictatura, here we come. Aja pol pa ?e jajo v fris vsem pove, da niso dvignili pla?e - haha, pa ta se res dela norca iz vseh. Dvig za 400 EUR bruto pa? res ni ni?, a ne?

 

A Tonin?ek je pa spet pri Bosancih naro?al ... a je dobil nasvet od Sne?i?a, Jan?e in DIjane? Zdaj pa model ?e tako nesramno la?e, da nismo ni? pla?ali. Pa dobr a nas res imajo za take budale. Ker naj bi ?lo za prevaro (?e res ali mogo?e niso pobasali denar v lastne ?epe) je bil pla?an vsaj del, ?e ne vse. In to je novi minister za obrambo... takoj zdejle bi moral odletet s funkcije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo je hecno...jest sem se ?e od prej?njega tedna veselil, da bo (zmerna) panika in se bodo parki kon?no spraznili in se bo dalo letet po njih; malo morgen. Pon-tor-sre sem z biciklom kri?aril po Ljubljani, kaj praznega parka; prazne klopce nisem na?el! Od par?kov do celih dru?in z vozi?ki do penzi?ev; ni da ni, ne pretiravam ko re?em, da toliko ljudi zunaj ?e nisem videl. Center Lj prakti?no prazen; od Name do Cankarja razdrobljenih par 10 ljudi; 1 uro kasneje na PSTju sem parkrat stopil s kolesa, ker je bila taka gu?va da nisem mogu mimo.

 

Fcking boomer virus; ljudje ki so najbolj na udaru se obna?ajo najbolj ma?ehovsko do svojega zdravja, mi naj se pa samoizoliramo? O_o 

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no to, zdaj bodo pa? imeli izgovor, da nam ?e vojsko po?ljejo na ulice za minimalno tri mesece .... zato pa sem nekaj dni nazaj razlagal in prosil, da jim ne dajte povoda. Zdaj pa pa?, kar je je... mogo?e bo le prevladala zdrava pamet, ampak se bojim, da oblastnike ne more nih?e ve? ustaviti, ker kdorkoli bo temu naprotoval bodo po njemu tolkli z najmo?nej?o artilerijo. Prve salve je ?e pokasiral ?arec, zdaj bo pa ?e vsak, ki ne bo podprl diktatorskih ukrepov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, tole bo ?e za koga relevantno: https://www.24ur.com/novice/slovenija/prepoved-zbiranja-kaj-novi-odlok-dovoljuje-in-cesa-ne.html

 

Gibanje, dostop in zadr?evanje na javnem kraju je ob upo?tevanju ohranjanja varne razdalje do drugih oseb za posameznike dovoljen za: ...dostop do javnih parkov in drugih sprehajalnih povr?in,...

 

Torej je ''grem na sprehod v park'' dovolj dober razlog, da te policaj ne oglobi. :D 

 

Mogo?e se ?e za nadaljnih 400? bruto dovolj potrudijo, da spi?ejo kaj kar je dejansko smiselno?

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, tole bo ?e za koga relevantno: https://www.24ur.com/novice/slovenija/prepoved-zbiranja-kaj-novi-odlok-dovoljuje-in-cesa-ne.html

 

Gibanje, dostop in zadr?evanje na javnem kraju je ob upo?tevanju ohranjanja varne razdalje do drugih oseb za posameznike dovoljen za: ...dostop do javnih parkov in drugih sprehajalnih povr?in,...

 

Torej je ''grem na sprehod v park'' dovolj dober razlog, da te policaj ne oglobi. :D

 

Mogo?e se ?e za nadaljnih 400? bruto dovolj potrudijo, da spi?ejo kaj kar je dejansko smiselno?

Na podlagi ?esa se pa odlo?ijo za vi?ino kazni? Razpon je kar velik; od 70-400eur ?e se ne motim..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tule mate dopis vlade: https://www.gov.si/novice/2020-03-19-od-polnoci-zacasna-prepoved-zbiranja-ljudi-na-javnih-shodih-prireditvah-in-drugih-dogodkih-na-javnih-krajih/

Ne se bat it na luft, pa se sprehodit, seveda pa upo?tevajte varnostno razdaljo, pa ne tako kot eni na cesti :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U shit. Slivka je v zagati. Ja prej naj bi mislil, na pa da jih je, koliko ?e?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.