Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Zgrešil si, ta ima vrtnico, ta je v redu. Tista vrtnica ga v bistvu rešuje, pa čeprav ima BMW...

 

Samo, da pa dobiš BMW s karfijolo na tablici... To je pa tako huda kombinacija, da si je niti zamisliti ne morem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Končno vem kam pelje leva makadamska pot, več bom pa objavil med 'kolesarje' :)

IMG_20240515_130800.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Končno prišlo...so kar orng zamudili z izdajo...pol pa čakaš k butelj🥺 

Odličen mastering...tako na hitro...Atmos trga gate😃...Careless hisper...Last Christmas TOP👍 

Club Tropicana je noro dober surround😯...na začetku ko avtomobil z zadnjih zvočnikov...prehodi brez lukenj...tekoče,nevsiljeno,naravno...kapo dol tonskim mojstrom👍😃 

 

Bom rabil kar nekaj časa,da vse verzije preposlušam🙄...

IMG_20240515_174329.jpg

IMG_20240515_174406.jpg

IMG_20240515_174638.jpg

IMG_20240515_174643.jpg

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak pa parkiramo stari mački. Tu nobena pomoč ne pomaga.

In nisem izstopil niti 1x iz avta, da bi pogledal kje sem.

20240513_171357.jpg

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je godlike napisal:

Tak pa parkiramo stari mački. Tu nobena pomoč ne pomaga.

In nisem izstopil niti 1x iz avta, da bi pogledal kje sem.

20240513_171357.jpg

si mel fore, če bi v peletke butnu itak ne bi blo panike :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Schurda, forumski kolega Mazdaš, mi je povsem prenovil moj hišni čarunalnik in sem mu res zelo hvaležen. Nisem nek zahteven uporabnik, igric tudi ne igram, je pa napredek več kot očiten. :)

  • Všeč 4
  • Ljubim 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Tilen5 napisal:

Jaz sem tudi videl, da sem blizu parkiral zandjič ko sem opazil odtis tablice na fasadi

 

Si se oddahnil, da ni odtis tvoje tablice in da je bil ziher en tujc, k je bil napis ma fasadi tako čuden.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Z M A J napisal:

Schurda, forumski kolega Mazdaš, mi je povsem prenovil moj hišni čarunalnik in sem mu res zelo hvaležen. Nisem nek zahteven uporabnik, igric tudi ne igram, je pa napredek več kot očiten. :)

Z veseljem!

:D

zoom zoom!

 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
  • Hvala 1

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Boss napisal:

Ne sam roko, še nogo pa kolk zraven... za isti dnar.

Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 17. 5. 2024 ob 18:47 je dvorjan napisal:

A so še kako roko menjali?

 

Ne, ne. 

 

No, ko je bil že tam, so še olje v motorju zamenjali.

Pa filter olja.

Pa filter zraka.

Pa filter nafte.

Pa oba jermena za alternator.

Ja, pa jermen za klimo.

 

Bo pa treba pri naslednjem servisu malo bolj odpret takwin. Pride menjava zobatega jermena, menjava olja v sprednjem diferencialu, menjava olja v reduktorju, menjava olja v menjalniku, menjava olja v zadnjem diferencialu (9,5 litra hipoidnega olja za vse skupaj), menjava olja v motorju, menjava oljnega filtra, pa zavore so že proti koncu tako sprednje kot zadnje, ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampak roko na srce... samo potrošni materjal, ki pač spada k vzdrževanju avta... nimaš kej avto neki stane, razen @dvorjan EV, kjer ne rabiš servisirat, samo v graben zapelješ, ko je nekaj narobe. Do takrat, ko bo nekaj narobe pa samo upaš, da bo čim dlje šel. 😄

 

 

ps. ne me preveč resmo jemat, ker je samo mal heca. 😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Em, @Boss, kateri del je "mal heca"? Tisti o BTjki ali tisti o ZOEtu?

 

Mislim, če o BTjki, ni nič heca, ker to je res potrošni material. Sicer se ga na vsakih 120.000 km precej nabere, ampak to sodi zraven.

 

Če pa imaš v mislih ZOEta, potem je pa res čisto malo heca, ostalo je pa spet vse res...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ZOE je imel zelo miren teden, je naredil le malo čez 100 km ... In nič se ni pokvarilo. Tok-tok.

 

Sem pa jaz danes Smarta "natankal" iz 11 % na 96 % na javni polnilnici za 3,67€. Ker je ravno tema "pohvalite se". 😃

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je g.Wankel napisal:

Mal smo jih nastavil soncu 😜

 

20240518142517_IMG_1234.jpg

Si jih tkole tudi kej izmenjate? 😄 

Popravljeno od MazdaBoy
  • Haha 2
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je Boss napisal:

ampak roko na srce... samo potrošni materjal, ki pač spada k vzdrževanju avta... nimaš kej avto neki stane, razen @dvorjan EV, kjer ne rabiš servisirat, samo v graben zapelješ, ko je nekaj narobe. Do takrat, ko bo nekaj narobe pa samo upaš, da bo čim dlje šel. 😄

 

 

ps. ne me preveč resmo jemat, ker je samo mal heca. 😜

A v vsakem hecu je tudi malo resnice🧐😉

pred 4 urami je g.Wankel napisal:

@MazdaBoy kot je @Slivka reku, žene in avta si ne izmenjuje :D

 

In orodja😉

  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.