Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Sej bom ?rnega vzel... al naj raje BMW-ja al pa Me?ko :blink:

 

 

Boss, en ti je password za forum pohackal ... in pise "traparije" po forumu :bravo::policaj::rolleyes::vesel:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne SLK ... mislu sem SL lohk tud starej?i letnik, ker men je ?e vedno cool

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5098271&show=1

 

 

 

Al pa tega, k ga najve?ji po?tenjaki prodajajo :hudicek:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5097671&show=1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SL je men totalna stroj?ina in ve?na oblika. A pa to zaresno gleda? ali samo malo firbca? in zavaja? mazda?e? :P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v ljubljani pa sneg in 3 stopinje...pa se bundo moram met obleceno...fuj :angry:

 

vsaj zimaki se ti ne guncajo :closedeyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes napotil sodelavko (dobro prijatelco) k na?emu majstru Pelku, garant ji bo carsko po?timal Likalnik Mehana dci! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SL je men totalna stroj?ina in ve?na oblika. A pa to zaresno gleda? ali samo malo firbca? in zavaja? mazda?e? :P:harhar:

 

?ak mal ti si ?el tud ?ez to fazo roadsterja - mene pa pa? zdej grabi. ?rne ?pegle, kapco in bradico ?e mam, rabm ?e divji avto pa se pol vozu neki ?asa v stilu "drivin' five miles per hour so everybody can see me", dokler napad norosti ne mine.

 

Kolikor vidim je to v parih letih OK pol pa lahko ?e zmeri tak avto prodam za pribli?no podoben denar.

 

Kaj pa ?e me zagrab, da bi mel motor? :blink:

 

Boss, en ti je password za forum pohackal ... in pise "traparije" po forumu :bravo::policaj::rolleyes::vesel:

 

res je... a si ga vidu cepca zdej pa ?e o motorju razmi?lja. :o

 

Resno razmi?ljam, da bi ?el v ponedeljek raje denar dat vezat vsaj za en let, da se res ne bo "zgodil" kak tak nakup "mimogrede". :huh:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss - jezt sem imel socialni tip roadsterja (Miato NA), pa kolkor mi je ta avto po?astil enega veselja in zadovoljstva, to mu ne pozabim nikoli. Tudi tete, ko sem jih noter ukrcal, kaj jim je bila to morala se peljat, hehe. :ljubezen::jupiii: :mi pijemoo:

 

Se ti spla?a malo pogledat za kakim tak?nim avto?kom (ali pa npr. S2000), konec koncev si od mene vi?ji le za kaka 2 ali 3 cm, pa sem se jaz kar prijetno vozil z njo (ima pa NB ?e kar nekaj manj placa, te?je sem se namestil v njej, NC mi pa ni poznana). :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo spet je zima tle..ne mores verjet no...spet bom sel mal tek na smuceh v bundi pa to

 

...men je pa ?e na displayu v Mazdi crknil pred napisom temperature... v?eri je zato kr 27°C kazal :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, - bolj?e bi bilo da se seli? v Jamralnik! :P

 

Prjatelco sem precej navdu?il za nakup Mazde3 1.4 ali 1.6 cca. 2005 letnika, pa da vidi kaj je to avto ne njen Likalnik Mehane dci! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sprehodil sesalec do obale in potem se sprehodil po portoroski obali.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, - bolj?e bi bilo da se seli? v Jamralnik! :P

 

Prjatelco sem precej navdu?il za nakup Mazde3 1.4 ali 1.6 cca. 2005 letnika, pa da vidi kaj je to avto ne njen Likalnik Mehane dci! :danzoman::bravo:

 

Z 1.4 bo razo?arana tako da al 1.6 al pa ni? :) 1.4 je "kiksnjen" motor, in ga tudi pri novih trojkah ni ve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vrjamem ja, no jaz ?e bi kupoval trojko bi jo ?elel z 1.8 motorjem (ali pa va?im 2.0 GTA), ki ga varjetno itak ni! :P

 

Matr Robi me je tok razveselil s svojo zmago in zlato kolajno v poletih, da ga gremo kr s kolegi dans orng za?urat, hehe. :jupiii::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.8 ni v Mazdi 3 :) , 1.4 je pre?voh za Mazdo 3 in ima jermen, porabi skoraj toliko kot 1.6, kateri ima tudi ketno in ni nobenih problemov z njim...1.4 sem pa ?e videl zariban...

 

Tud jest grem vem ?urat, v TOP-a dons, so cene spustil :bravo: pa mal se je treba sprostit a ne :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, - bolj?e bi bilo da se seli? v Jamralnik! :P

 

Prjatelco sem precej navdu?il za nakup Mazde3 1.4 ali 1.6 cca. 2005 letnika, pa da vidi kaj je to avto ne njen Likalnik Mehane dci! :danzoman::bravo:

 

?ista trica :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri smo ga fajn za?ural, pa ni blo pretiravanja s pija?o! :danzoman::bravo:

 

je blo kr pestro ja ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.