Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Vse pa tud ne more bit roza no :)

 

Ej sta pa tok pridna, da prou ne mor? verjet,..to mata valda po mami :hudicek: Jokamo samo, kadar smo la?ni, pa ?e to pomaga duda dokler se ne previjemo pa fla?ko prpravmo,.. pa vsake tok pride ka?en kr?ek za par minut,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to pa je super - ampak vseen te ne bom preve? stra?il - ker na za?etku je blo tud pr nas super fino fajn, pol pa so se po par mesecih za?eli kr?i, nakar so na vrsti zobki, pol je pa ?e trma na vrst, nakar smo ?e v puberteti. Damn.... :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss,..ja sej vem, da nau prou dolg trajal,..ampak nej bosta vsaj ?ez december pridna k bom ve? al manj sama z njima,..januarja se pa zard mene lahko za?nejo ?urke :hudicek:

 

 

No sicer pa, ?e smo pre?vel prvi teden, k sm bla res boga,..pol bomo tud vse kar sledi :)

 

 

Aja,..pa ?e to,..tist(a) k re?e, da tadrug dvoj?ek pade kr sam vn,..o?itno ni nikol rodila dvoj?kov :wacko:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se moram pohvalit, da sem naredil danes en tak za?etni?ki fa** n sh*t.

Namre?, ko sem zamenjal zimake na jeklenih plati??ih z letnimi,sem ?ele na benzinski ?rpalki opazil, da se kolesa oz gume vrtijo v kontra smer.Se pravi-totalno narobe sem montiral vse skupaj. :aaaaa:sramezljiv:zvizga:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se moram pohvalit, da sem naredil danes en tak za?etni?ki fa** n sh*t.

Namre?, ko sem zamenjal zimake na jeklenih plati??ih z letnimi,sem ?ele na benzinski ?rpalki opazil, da se kolesa oz gume vrtijo v kontra smer.Se pravi-totalno narobe sem montiral vse skupaj. :aaaaa:sramezljiv:zvizga:

 

Vozi v rikverc, ka kompliciras...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss,..ja sej vem, da nau prou dolg trajal,..ampak nej bosta vsaj ?ez december pridna k bom ve? al manj sama z njima,..januarja se pa zard mene lahko za?nejo ?urke :hudicek:

No sicer pa, ?e smo pre?vel prvi teden, k sm bla res boga,..pol bomo tud vse kar sledi :)

Aja,..pa ?e to,..tist(a) k re?e, da tadrug dvoj?ek pade kr sam vn,..o?itno ni nikol rodila dvoj?kov :wacko:

 

Kolk je pa to blo v urah?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se moram pohvalit, da sem naredil danes en tak za?etni?ki fa** n sh*t.

Namre?, ko sem zamenjal zimake na jeklenih plati??ih z letnimi,sem ?ele na benzinski ?rpalki opazil, da se kolesa oz gume vrtijo v kontra smer.Se pravi-totalno narobe sem montiral vse skupaj. :aaaaa:sramezljiv:zvizga:

 

Glavn, da si porajtal, eni bi se takole celo zimo vozil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tud ce so narobe obrnjene ni konc sveta..

so testirali pa so ugotovili, da je to bolj fora (desetinke razlike, se pobeje pri akvaplaningu)

 

Sej po mojem tudi ni ve?je nevarnosti.Samo malo ?udno izgleda, ko je smrekast profil obrnjen proti nazaj. :whatever:

 

Smuka v Obertauernu je pa do jaja,nobene guzve,vreme in sneg sta odlicna,karta pa samo 20 eur;-)

 

uh,jaz bi tudi. :jupiii: Kaj pa temperatura zraka? A je bila tak?na bolj spomladanska?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk je pa to blo v urah?

 

 

Spro?il so mi zjutri okol 10h, pa ?e eni k je bla z mano v sobi na patolo?kem oddelku,..njej je takoj za?el dogajat men pa n?,..v porodno so me odpelal ob pol osmih zve?er ?e zmer brez popadkov, odprta 3cm,..neki ?ez osem je pr?u zdravnik predru ovoje, rodil smo pa ob 22.18 Dejo, Tina pa ob 22.25,..tko da dve ure.

 

 

Zvil me je pa ?ez 3 dni, tko da sem bla cel vikend na tramalu in ketonalu pa antibiotikih, ker sm fasala baje vnetje, pa medeni?ne vezi so mi ?le v cvet.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol je bilo pa kar dolga, ?eprav, pri na?em tamalem je bila 15 ur v porodni sobi in ?ele tretja izmena babic je bila taprava. Si ne morete predstavljat kako travmati?na izku?nja zame - lep nov krasen DSLR, porodna soba pa cela v florescentno zeleni barvi in nikakor mi ni ratal na?timat prave beline.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol je bilo pa kar dolga, ?eprav, pri na?em tamalem je bila 15 ur v porodni sobi in ?ele tretja izmena babic je bila taprava. Si ne morete predstavljat kako travmati?na izku?nja zame - lep nov krasen DSLR, porodna soba pa cela v florescentno zeleni barvi in nikakor mi ni ratal na?timat prave beline.

 

V tem cajtu pa bi ja lahko na?telal. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah,..dve ure pa res ni dolga,..do poroda sm bla not 3 ure, po porodu pa 4,5 ker so rabl skor 40 min da so me za?il ?zmeden? tko da pomojem sm dobila nedol?nost nazaj :hohoho:

 

je pa res, da 8 dni not vse skp se je pa vlekl, no pa ?e dobr da sm bla ?e prej not, ker ?e bi doma dobila popadke sploh neb vedla, da je to to, ker me ni bolel n?. Tok o tem, da ko dobi? popadke ve? da so popadki. :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah,..dve ure pa res ni dolga,..do poroda sm bla not 3 ure, po porodu pa 4,5 ker so rabl skor 40 min da so me za?il ?zmeden? tko da pomojem sm dobila nedol?nost nazaj :hohoho:

 

je pa res, da 8 dni not vse skp se je pa vlekl, no pa ?e dobr da sm bla ?e prej not, ker ?e bi doma dobila popadke sploh neb vedla, da je to to, ker me ni bolel n?. Tok o tem, da ko dobi? popadke ve? da so popadki. :ne vem:

 

Kako pa to zgleda ? :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se tega ti?e, smo bili pa mi pridni, ko smo ?li tretji? (pred ?tirimi meseci). Ob 20ih so se za?eli popadki, sem ?eno nalo?il v avto, vozil 45 minut do porodni?nice, ob 21:05 je pa ?e jokal. Komaj sem fotoaparat pri?gal, ?e je bilo fertik. ?e dobro. En rde? semafor ve?, pa bi rodili v dvigalu...

 

 

 

Ne, Boss, za to ni zaslu?na Pahorjeva vlada.

Ne, Boss, za to ni kriva Jan?eva vlada.

Da te ustavim, ?e preden sploh za?ne?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se tega ti?e, smo bili pa mi pridni, ko smo ?li tretji? (pred ?tirimi meseci). Ob 20ih so se za?eli popadki, sem ?eno nalo?il v avto, vozil 45 minut do porodni?nice, ob 21:05 je pa ?e jokal. Komaj sem fotoaparat pri?gal, ?e je bilo fertik. ?e dobro. En rde? semafor ve?, pa bi rodili v dvigalu...

Ne, Boss, za to ni zaslu?na Pahorjeva vlada.

Ne, Boss, za to ni kriva Jan?eva vlada.

Da te ustavim, ?e preden sploh za?ne?.

 

Na?a dva enako 09:00 porodna, 10:40 je ?e spal zunaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.