Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Hvala za ?estitke.

 

Pa saj ga ni bilo tako te?ko narediti... Mislim, nisem preve? trpel, ko sva ga delala...

 

Je bilo pa zanimivo, ko sem se udele?il (po slu?beni dol?nosti) neke mednarodne vaje in so tam zvedeli, da sem dobil sina.

Jamaj?ani so mu za?eleli dolgo, lepo ?ivljenje.

Mad?ari zdravje.

Albanci sre?no otro?tvo.

Ameri?ani ljubezen.

Bosanci uspeh.

Hercegovci mir in Mercedesa.

...

...

...

(vseh si nisem niti zapomnil)

Slovence je pa samo zanimalo, ?e bom dal za pir...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, kaj pa vem. Zdaj, ko je proizvodnja zalaufala, bi bilo ?koda zapret, se ti ne zdi? Pa ?e ob ugotovitvi, da se pri delu "orodje" ne obrablja... Pa glede na to, da ima petka sedem sede?ev, nas je pa ?ele ?est... Mislim, da en sede? za brez veze preva?amo naokoli, pa spet ni rentabilno in ekonomsko opravi?ljivo... Ja, vem, Primorska meji na Gorenjsko, pa se malo pozna vpliv...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je moj ?e 4.avto na LPG, ?e ?tejem zraven ?e avto biv?e partnerke (ki sem ga prete?no jaz vozil in tudi financiral LPG vgradnjo), pa jih je bilo skupno pri hi?i ?e kar 5. :wub:

 

Sem pa ?el dans prvi? v ?ivljenju sam na pivo, je bila pa? ?eja, ?e hodi? po soncu. In takrat mi je hodila po glavi ?ifrerjeva popevka; Kdaj si zadnji? kak?no stvar naredu prvi? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probal ?e ?e znam knaufat in nabil 2 plate.

https://www.dropbox.com/s/mprn767pq86gfz0/2014-08-26%2018.54.26.jpg?dl=0

?e gre (sicer sem za tole porabil 2 ure, samo ko bo ?lo za res bo hitreje :) ).

 

Sej za?eti je najte?je, potem kar leti. Meni potem samo ?e kitanje ?ivce po?re. Sem tud po 5x popravljal (zbrusil, skital, spet zbrusil, kital, ...)

 

Takole je bilo lani spomladi :)

 

882638_10200708451731134_927314628_o.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na novo nalo?en ?arunalnik, uuu kako to hitro laufa, pa ?e malo RAM-a sem dokupil, ampak res malo. Zahvale za celoten napredek pa gredo kolegu Neyko-tu.  :rispekt:  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, predvsem od hitrosti ga bo razneslo, ki?ta pa letnik 2008.  :aaaaa:  :hohoho:

 

Dans sem pla?al 2 zastra?ujo?i polo?nici.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.