Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pa ?e v?agal je.. . jaz sem sli?al, da dizli pri takih temeperaturah sploh ne v?gejo ve?. :jezicek:

in to brez webasta (kaput)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzgal brez problema. Problem je bil doseci delovno temperaturo ki je vedno padla. Tezko je ogreti avto. Traja kr dolgoooooo.. komaj sm dosegu delovno temperaturo z voznjo po avtocesti 4 v avtu se pripeljem pred lokal pustim avto da laufa gremo na kratkega cca.1 uro pridem vn avtu se je ohladil ceprav je laufal na mestu.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo naredil odtroviter airsoft sezone, ?eprov je blo -10 je blo med samo akcijo kar toplo  B)  B)

post-5644-0-13464600-1483897508_thumb.jpg

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutna temperatura. attachicon.gif20170108_011724.jpg

 

Sicer ne morem konkurirati icemanu... :) ... ampak tudi v na?ih koncih ni ravno neke hude vro?ine ... 

 

skitched-20170109-071211.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj pes se vedno raje spi zunaj kot v ogrevani koci :)

Se zdi da gre notri samo zaradi teme, drugace je raje zunaj in spi ko ubit :)

 

Normalne zimske temperature, edino nenormalno suho je.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Premalo smo uporabljali stropni tus in se je zabasal s kamnom. Grohe sofisticirana, draga stvar....u 3 pm ima notri cedilo (itak da sonse te mikroskopske luknjice zabasale) regulator, itd itd

 

Fu...vse ven, vzamem M4 vijak, gumijasta podlozka spodaj, zgoraj....dela

:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj to je to - uporablja se. 8 let je bajta vse dela, brez pripomb, termostatska pipa za tus, masazna rocka, isto na banji samo stropnega nismo uporabljali in evo ti ga na ....sele cistilo za cement je spucal zadevo (da sem lahko sploh odvil vijake)......zdaj bo tudi delalo ce bo vsak dan sla voda skozi

 

Pralni steoj tudi ne rabi kalgona, ker se 2x na dan vrti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, pri nas Grohe tu? dela brez problemov ?e 18 let. In to pri tem, da se vsako soboto tu?iramo.

 

Po celi hi?i imam Grohe. Ja, v ve?ini primerov brez te?av, zato pa stalne te?ave s pipo v kuhinji, cevjo za tu? in ?e nekaj "malenkosti", ki jih v tem cenovnem razredu ne pri?akuje?.

 

PS: Pri nas se sicer tu?iramo vsak dan.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za grohe so te?ave z rezervnimi deli - ?est let nazaj sem rabil ene konusne gumice za pipo v umivalniku (tesnila med kartu?o in ohi?jem) pa je bilo cel kup ene telefonjade s poobla??enim serviserjem za grohe, na koncu ni bilo od gumic ni?, rekel je da jih ni, da se jih ne da dobit, da lahko kupim novo kartu?o, ampak da je to brezveze, naj kar kupim novo pipo. Sem mu razlo?il, da nisem dal celega premo?enja za grohe zato, da bo potem vsaka pipa v kopalnici druga?ne oblike. In potem z improviziral sam z nekimi kombinacijami in podlaganje pa ?e danes tesni

 

Po drugi strani pa poln presene?enja ker za kuhinjsko pipo Damixa (ni bila prav poceni)  - uvoznik zanjo ?e zdavnaj propadla Metalka pa tudi na tr?i??u pri nas ni ve? tega - ?e vedno po 18letih v Lj kupil original rezervne dele.

 

PS: Pri nas se sicer tu?iramo vsak dan.

Potem ste pa res packi. Pri nas se ne rabimo ker smo ?isti.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne vem zakaj majo ta status (grohe). Sem vzel se rocno armaturo, ker seveda otrokom slucajno pada na tla....

 

Imel v roki grohe 44?, pa k sreci pogledam notri - na sliki se zdi kovinska, taka orngi....kurc, plastika....dam nazaj vzamem unitasovo za 8?....

Isto sprica vodo v treh izvedbah, rabis pa samo eno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne vem zakaj majo ta status (grohe). Sem vzel se rocno armaturo, ker seveda otrokom slucajno pada na tla....

 

Imel v roki grohe 44?, pa k sreci pogledam notri - na sliki se zdi kovinska, taka orngi....kurc, plastika....dam nazaj vzamem unitasovo za 8?....

Isto sprica vodo v treh izvedbah, rabis pa samo eno

Grohe je bil neko? (?e pred 20 leti) pojm kvalitete. 100procentno je potem tja v firmo pri?el iz MBA ali LSE nek novodobni ekonomist (kakr?nih je v slo tud kar nekaj) in na podlagi  svojega znanja pridobljenega v uglednih ustanovah strokovno ugotovil, da je kvaliteta iz ekonomskega vidika, milo re?eno, nevzdr?na stvar...  

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sem si lani kupil za v kuhinjo BLANCO-tovo, in ostale(kopalnica) so unutas stare 30+ let in konstantno na tlaku 5,5 bar in delajo brez problema

Pipa za kuhinjo sem imel izbiro 150?(kromana medenina-fuj) in 360? (krta?en inox :prstgor: )ugante katero sem vzel.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam vse pipe znamke Kludi, made in Germany. To je ?e stara nem?ka kvaliteta zavita v sodoben dizajn.

Res, da so kar zasoljene cene ( jaz sem jih kupil v doj?landu ve? kot pol ceneje kot so pri nas), ampak se res spla?a malo ve? ske?irat.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.