Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Se vedno iste hibe kot jih je imela mazda 6 prva generacija. Problem je edin to k so ti zamenjali z isto zadevo in bo cez par let spet isto. Je pa zanimivo da so ti to steli pod garancijo glede na to da gre za obrabo. No samo da si zrihtal :)

Kak?na obraba?Moja ro?ka-usnjena je stara 13 let in je kot nova.To lahko potrdi tudi

Gelipter,ki jo je zadnji? videl.

Alex...ro?ko.sem dobil novo ?astil je na? avtobus mazda servis..staro,ro?ko,so mi dali zraven ,,,to sem ?e nesel k lokalnemu mojstru,da jo oble?e v pravo dobro usnje.

Ja ta nova nadomestna mazzdurina 6 dizel je ok,,,lepo se pelje lepo povle?e,tudi v nizkih obratih.

Samo sem navajen na mojo cx5 benz...tudi ok...ta je bla oprema najbolj?a top.poraba..7.5 do 8l..

Mestna vo?nja...tako da....podobno kot moja cx5 benz..je za premislit,,,lp

7,5- 8 litra??Kaj ni to nekam ful?

A si jo vozil kot dizelco ali kot tvojo benzinarko?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na obraba?Moja ro?ka-usnjena je stara 13 let in je kot nova.To lahko potrdi tudi

Gelipter,ki jo je zadnji? videl.

 

7,5- 8 litra??Kaj ni to nekam ful?

A si jo vozil kot dizelco ali kot tvojo benzinarko?

Ej Alex...res je ro?ka,je res kot nova pa mazdurina,,tudi posebno te nove 17co!feltne,lepe.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dobr alex a si ti zih da mas mazdo 6 :D. Na avto netu skoraj ne najdes ene 6ke (sploh pred FL) da ima rocko vredu.. prav tako na avto odpadu ne (baje grejo med prvimi). Je pa res da so s faceliftam bili materiali malenkost bolsi in pa volan je drug prsu :)

Po forumih imas en kup jamranja nad temi rockami in so potem delali neke DIY in barvali tisti kromasti del ali pa so jo dali preoblecti, celo neke replike so kupovali na ebayu itd. :). Se uradni servis mi je takrat ko sem za svojega iskal rekel, da so prejeli dost povprasevanja po "bunkici", ampak itq vrjetno noben ni nove original narocil za 280?.
P.S Moja sicer ni bila v tako slabem stanju kot je spodnja slika je bilo pa usnje kompletno zdelano. Kromasta ploscica je se vedno v prvotnem stanju (se nic ne lusci).

 

post-7623-0-03654700-1507055622_thumb.jpg

 

Tole je pa recimo slika iz avtoneta kjer je komplet sivo usnje od rocke razpadlo oz. ga ni vec :D

 

post-7623-0-41741200-1507056682.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ne na prvi Mazdi 6 pred FL ne na drugi generaciji nimam nobenih te?av z ro?ko - izgleda skoraj kot nova. Tudi fotr na prvi generaciji 6 FL je kot bi bila iz ?tacune.

 

Mislim , da je bolj te?ava PH ko?e voznika in ?e ga ima? 7 kar je nevtralno verjetno ne bo takole razpadlo. ?e pa ima? PH 6 ali celo 5 pa je ko?a precej "kisla" in znoj na roki veselo razjeda tako usnje kot plastiko na sami bunki.

 

Kislo ko?o pa imajo najve? kadilci, u?ivalci prekomerne koli?ine alkota, pa stres, kisla prehrana, zdravila, kisla ?istila, nega telesa itd itd. Ponavadi se sicer to opazi, ?e pri nakitu, ?e ga taka oseba nosi saj ta izlo?ena kislina iz ko?e po?asi razjeda tudi kovinski nakit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mozno. Tudi sam sem ze na to pomislil pa sem potem merkal da se nisem s kaksnimi kremami v avtu mazal itd. Ampak to spet nakazuje na slabo kvaliteto materiala, saj gre za rocko katero ves cas "slatamo" pa je to bodisi s suhimi rokami ali poleti s preznojenimi, namazanimi s kremami itd. Pac meni to deluje kot slab material. Ok jest razumem, da bolj kot bos merkal dlje bojo zadeve ostale ciste in lepe ne pa da zadeva razpade ob normalni uporabi, zato ker imajo nekateri malo bolj kislo kozo... Ce recimo kaksni usnjeni sedezi lahko zdrzijo vecnost pa dobesedno na njih sedis tako pozimi kot poleti in si poleti prav tako preznojen itd. nevem zakaj nebi neka rocka mogla. Sej kot pravim verjetno so to kasneje videli in so v FL modele dali drugacen material in pa crn :). Jest osebno sem ze celo zivljenje nekadilec in ravno tako se  v avtu nikoli ni kadilo pa tudi pod stresom nisem ravno pa je kar konkretno razpadla.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem samo kisel PH na ko?i razjeda celo kovine - to ni tako nedol?na zadeva sploh kar se ti?e usnja na ro?ki in tudi na volanu. Sej ne da bi jih zagovarjal ampak jaz sem ?e videl tako usnje na ro?ki v Mercedesu in recimo Passatu, ki je razpadlo pa avtomobila ?e nista imela niti 6 let in "samo" 150kkm.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se se potrudili in mi v DE poslali po?to iz DVK, zdaj le ?e dilema katerega kandidata podpret za predsednika.  :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz redno dobivam pozive na italijanske referendume/volitve...........pa sploh nisem dr?avljan, avtomati?no po fotru zgleda....no enkrat bom pa res ?el, ker baje pla?ajo prevoz....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva s ti, na Albancu?

Skenderbega sem tudi jaz ?e pil - ni slab - ne vem pa ?e sem ga nosil s seboj nad 2km.

2 Dvatisocaka ob popoldanskem pohodu, prvi je Visevnik :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljub vecXnem usklajevanju me je zelel licar prestavit na naslednji teden, ko me niti ne bo vec tu. Pa sem se takoj dogovoril z drugim licarjem. To je to! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja 120? samo za servis 1 (enga) k.. amortizerja. Za ta dnar ?e 4nove dobi? za avto.

Hvalabogu imam old school 26colarja z low budget fedri...

 

Ampak ze s5 menjava ketne po manj kot treh mesecih, pa gonilni pa krmilni lezaj pa taka sranja.

 

Se potem vedno tolazim da marsikdo ta denar da za cike :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Balija, moj Zelenc danes dopolnil 300000km na ?tevcu in je to ?e 10000 na plinu v 2h mescih, odkar ga imam. Te?e pa super in ne tro?i ne olja, niti hladilne teko?ine. :)

 

V mojem primeru se je LPG investicija ?e davno povrnila, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.