Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes med slu?benim ?asom nekaj ?asa vozil C 43 AMG 4M in kasneje 340i :)

 

Fajn hrumita in letita oba nem?ka stroja :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja prva projekta

 

Marin Nizozemska in Williams F1  :jupiii:

Ferrari smo pa zgubili....

 

vse Top ekipe so ?le sedaj v to.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem bil v Cankarjevem domu.

Gostoval je svetovno znan Norve?ki pisatelj Jo Nesbo.Tip je totalen car, nosi usnjene jakne, igra kitaro v bandu in je free climber. Rad zahaja med drugim v Osp.

Sem si ?isto druga?e predstavljal pisatelja, ker ko vidim te na?e, misli?, da so vsi tako zapeti in da so pojedli vse znanje sveta.Res prijetno dru?enje z njim saj je tudi izredno duhovit.Pa ?e avtogram z posvetilom imam.

?e se ne motim je danes na slo1 reporta?a o njegovem obisku v Ljubljani .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Raziskovanje velebita z mtb

Vidim, da se spozna? na bicikle.

Ogledal sem si Cube xms, druge roke za res dobro ceno.

Je komplet vzmeteno in dobra oprema. Kar se ti?e menjalnikov imam itak vi?ka dva shimano xtr zadnji + sprednji tako, da lahko nadgradim kolo. Ali se ga spla?a vzet za 400??

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da se spozna? na bicikle.

Ogledal sem si Cube xms, druge roke za res dobro ceno.

Je komplet vzmeteno in dobra oprema. Kar se ti?e menjalnikov imam itak vi?ka dva shimano xtr zadnji + sprednji tako, da lahko nadgradim kolo. Ali se ga spla?a vzet za 400??

Kup si nekaj 29 colskega menjalnik ni najbolj pomemben del kolesa. ?eprav nepoznavalci najbolj padajo ravno na to. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da se spozna? na bicikle.

Ogledal sem si Cube xms, druge roke za res dobro ceno.

Je komplet vzmeteno in dobra oprema. Kar se ti?e menjalnikov imam itak vi?ka dva shimano xtr zadnji + sprednji tako, da lahko nadgradim kolo. Ali se ga spla?a vzet za 400??

Oj,sicer ne morem ravno re?i da se spoznam na kolesa,ker kljub temu da veliko kolesarim, sem precej nezahteven uporabnik; vozim 4leta starega trdaka 26col z v-brake z komplet deore opremo.

 

Zdaj glede rabljenega ti svetujem tako; ,naj ti bo prav(nikoli ne kupi premalega ali prevelikega okvirja pa naj bo napol zastonj), prepri?aj se da je redno vzdr?evan, da ne bo? ?e v ?tartu dal 200eur ali ve? za servis.

 

Kar se opreme ti?e; ?e si rekreativec in ?e nima? ravno 120kg, ti deore zado??a. Ampak pazi; s tem Mislim na komplet vse deore, ne xt zadnji menjalnik in acera gonilka, kot to radi po?no v hervisih ipd... Kot da bi na avtu imel top motor in 4stopenjski v kurcu menjalnik. Tisti zadnji menjalnik je ?e najmanj?i problem,pa vsi najprej tja pogledajo... Torej, ro?ke pri menjalniku,gonilka,pesti. Vse naj bo deore ali pogojno pogojno alivio novej?ega letnika, ki je stopnjo ni?je.

 

Koliko pa namerava? prekolesariti na sezono?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem dvignil novi Amino 4k na t2.

Sem mislil, da bo travelxp4k ?tekal a je slika fenomenalna (na oled tv) . Priporo?am!

Daj jih pokli?i v mojem imenu pa reci, da sem samo 15km iz Ljubljane, pa da ?e vedno ni mo?en TK priklju?ek....(niso neposredno odgovorni) ampak nekateri bi imeli in pla?ali 5000k, sam ga ne moremo..

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daj jih pokli?i v mojem imenu pa reci, da sem samo 15km iz Ljubljane, pa da ?e vedno ni mo?en TK priklju?ek....(niso neposredno odgovorni) ampak nekateri bi imeli in pla?ali 5000k, sam ga ne moremo..

A nimate optike?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daj, Jures, ne me hecat! ?e mi tukaj sredi gozda na vrhu hriba imamo optiko, pa ?eprav nimamo ne vodovoda ne kanalizacije...

Pridi in se prepri?aj. Imamo zgolj in samo predpotopno kabelsko

 

?ivljenje sredi kmetijskega polja ob reki Savi. Cesta makadamska, greznica. :) Mam pa Hofer, Mercator, pa 4 bencinske.

Ampak mir pa je! PA ker kmetje vse ?e strojno pobirajo, se vedno ob cesti najde glava zelja, veliko krompirja, repa nam pa ?e iz u?es gleda. Za koruzo pa samo roko stegne? :)

 

In ?e en plus, cesta je s traktorji pozimi VEDNO splu?ena

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uspe?no zaklju?il Minijob za maj in zdele gledam kake so cene najema tega kar vozim v tadrugi slu?bi :)

 

https://www.sixt.de/php/reservation/offerselect

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opravil drzavljansko dolznost in odposlal volilni listek v smeri domovine oz. Kamnika :)

 

Sicer pa le se 2x delat in sledi lusten dopust. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.