Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Roglic in Pogacar sta me danes z dvojno zmago tako navdusila, da sem sel po fitnessu se na becikel in odpedaliru 25km. Dobre volje k zmaj! :)

 

ponosen na kolesarska velemacka!!!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Z M A J napisal:

Roglic in Pogacar sta me danes z dvojno zmago tako navdusila, da sem sel po fitnessu se na becikel in odpedaliru 25km. Dobre volje k zmaj! :)

 

ponosen na kolesarska velemacka!!!

Mene tudi... sem šel takoj v klet pogledati moj bicikel. Na žalost sameva na stojalu pod stropom. 😬Sem pa v mislih takoj prekolesaril 45km.Tudi to nekaj šteje. 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi dan dopusta minil v znamenju kolesarjenja po Idrijskem in preko Golakov do Predmeje nad Ajdovščino in potem nazaj do Ljubljane.

 

Kufe ni izostal . Foto dokaz , da ne bo kdo mislil, da me je že  fršlok.

IMG_20200906_101728.jpg

IMG_20200906_122340.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj z biciklom osvojil dva vrhova na Moravškem. S prvega je bila singlca krasna in res užitek peljat, z drugega se je pa grda traktorska vlaka spremenila v grdo hudourniško strugo in sem vmes mal zemljo poljubil.

  • Všeč 1
  • Začuden 2

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes podpisal kupoprodajno pogodbo in vplačal papigo za hišo :ph34r:

 

Končno bosta garaža in dvorišče taka kot se spodobi.

 

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preživet zelo aktiven in lušten dan za mano. Zdele pa v Z-ja in urežem proti južni Primorskiiiii :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes bi moral biti nočni in me je šefica razveselila z dejstvom, da sem Frei 2dni. 

 

Top izkorisčen dan na Koroškem in Pohorju. 

 

Da ne bo kdo mislil,da ne pijem več kave (ali pa da me je fršlok).

IMG_20200916_124136.jpg

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Burja je morje ohladila  na 21°C, tako, da mislim, da je s kopanjem za letos konec. Je pa bila kopalna sezona zelo dolga in plavalno zame zelo uspešna. V morju nisem bil od 17. junija pa do včeraj samo tri dni, ko sem bil na vavčer holidays. In to ne glede na vreme. Sedaj bo pa nastopilo  pravo vreme za tek. Komaj čakam. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale je biw odličen wikend, danes pa kot se spodobi za rumeno majico, sva s hčerko odkolesarila do Ljubljane (ona na 20-colarju 26km, sem kar ponosen na žverco, ki ni ravno vajena kolesarjenja) :)

 

Sicer pa moram pohvalit idilično septembrsko vreme in posledično Z4 v 6-ih dneh naredil preko 1000km :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 9/19/2020 at 6:52 AM, Alex said:

Burja je morje ohladila  na 21°C, tako, da mislim, da je s kopanjem za letos konec. Je pa bila kopalna sezona zelo dolga in plavalno zame zelo uspešna. V morju nisem bil od 17. junija pa do včeraj samo tri dni, ko sem bil na vavčer holidays. In to ne glede na vreme. Sedaj bo pa nastopilo  pravo vreme za tek. Komaj čakam. 🤗

 

Čaki mal, ti si bil dobesedno vsak dan v vodi? :o 

 

Jaz sem bil v celem poletju 2 dni na morju (in posledično 2 dni v vodi). :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je NevLado napisal:

 

Čaki mal, ti si bil dobesedno vsak dan v vodi? :o 

 

Jaz sem bil v celem poletju 2 dni na morju (in posledično 2 dni v vodi). :D 

Jap... vsak dan po službi za kako urico in pol. To so "posledice" mladosti, ko sem treniral plavanje. 😁

  • Začuden 1
  • Ljubim 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.