Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Podmladek moje Pošasti (Monstera Deliciosa) sveže posajen v Planico, ki gre kmalu v dar. Lepota :))

IMG_20230820_191654.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Z M A J napisal:

Rogla - Primož Roglič danes ponovno najboljši na Vuelti. Tooo! :)

 

Odličen res, pa še odbojkarji so povozil Špance kot, da igrajo z nekimi amaterji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je sportman333 napisal:

Hmmm, 8.let in pol......res ne vem kaj je alternativa, bom kar obdržal da bo imel sin čez 5.let prvi "ornk"wagen...heh....pol pa ne vem, upam da bo kaj pametnega na voljo....

 

Čez pet bo hitro jasno, da bo od današnjih ICE racionalen nakup le še kakšna bencinska Mazda, prav na račun odsotnosti turba in downsizinga.

Te današnje igračke 1.2 turbo 200 konjev in podobne bodo pa jama brez dna.

Elektrika, prihajamo ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 9. 2023 ob 19:57 je sportman333 napisal:

Hmmm, 8.let in pol......res ne vem kaj je alternativa, bom kar obdržal da bo imel sin čez 5.let prvi "ornk"wagen...heh....pol pa ne vem, upam da bo kaj pametnega na voljo....

20230902_194102.jpg

 

dne 2. 9. 2023 ob 22:40 je Bini napisal:

Novi vw Pasat karavan prihaja... 🫣

Passat-a ne bo več v limuzinski izvedbi, samo še karavan - jim dam pa plus za vse 4 tipe motorizacije!


Vsi ostali ponujajo samo še suv-e.

 

Če bo šlo tako naprej, in Toyota ne bo dala ven GR Corolle v EU z samo bencinarjem; bo res treba na Nemca. Volvota se bom izognil zaradi piškavih motorjev.

 

Mogoče res A6 karavan, z dizelskim motorjem, druge izbire praktično ni. Pa še tam bo zavarovanja za 2k na leto. 

 

Saj sem pisal zadnjič da sem naklikal A4 karavana s primerljivo opremo z M6, pa dizelski 190 motor. 56 tisoč :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes začeli z rekreacijo; odbojko v dvorani in moram reči, da sem zelo zadovoljen s prikazanim, predvsem na mreži in v zabijanjih, navkljub še vedno piškavemu kolenu, ki ni vidu dohtarja. :)))

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Z M A J napisal:

Danes začeli z rekreacijo; odbojko v dvorani in moram reči, da sem zelo zadovoljen s prikazanim, predvsem na mreži in v zabijanjih, navkljub še vedno piškavemu kolenu, ki ni vidu dohtarja. :)))

 

Jaz začnem s košarko v sredo pa da vidimo kolk je košarkaška kondicija padla. Kolesarska je namreč na vrhuncu mojih zmožnosti, ampak neki je bicikel neki druzga pa basket. :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9 hours ago, Boss said:

 

Jaz začnem s košarko v sredo pa da vidimo kolk je košarkaška kondicija padla. Kolesarska je namreč na vrhuncu mojih zmožnosti, ampak neki je bicikel neki druzga pa basket. :nevem:

Jaz pa še čakam kaj bo, ker nam je dvorano zalilo, pa ne vem če bo za silo še za kako rekreacijo 😑

  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Slivka napisal:

Sami telovadci tule. Jaz pa v četrtek začnem z žaganjem in cepljenjem polen. Bomo videli, koliko je kondicija padla v tem deževnem poletju...

 

Začet je težko, po ene treh ali štirih treningih si pa nazaj v igri. Bo vsaj motivacija bolj usmerjena na sekiro kot na lopato. sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Boss napisal:

Le koga to imaš v mislih? 🤔

Tistega, ki sneg pričara, za trenirati lopatne športe. :))))

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.