Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

dne 4. 5. 2024 ob 16:46 je Bini napisal:

Ne bo žar, ker ni sigurno vreme, bodo narezki in iz pečice par svari... :bravo:

"iz pečice"?😮...do sedaj smo same sline točili,ko si pokazal kaj iz pečice😄😋

 

Naj vam tekne😃👍

 

 

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Slivka napisal:

Tudi slepa kura zrno najde:

 

 

Predstavitev1.jpg

bolj to kot pa moj ELAN bon za 500€ kateri je zame neuporaben (ker ne smučam),za druge kot kaže pa ne-zanimiv.... ti boš lahko vsaj nafto tankal :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je sportman333 napisal:

bolj to kot pa moj ELAN bon za 500€ kateri je zame neuporaben (ker ne smučam),za druge kot kaže pa ne-zanimiv.... ti boš lahko vsaj nafto tankal :) 

Če ti je 50 € pri Petrolu bolje kot Elan bon za smučke v vrednosti 500€, potem takoj odkupim ta Elanov bon za 50 €.

Popravljeno od Janez007
  • Haha 2
  • Zmeden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je godlike napisal:

Kupi smučke, pa jih daj za 200€ na bolho 🙂

Boljše 200€ kot nič.

Bom tako tudi naredil👍

pred 27 minutami je Janez007 napisal:

Če ti je 50 € pri Petrolu bolje kot Elan bon za smučke v vrednosti 500€, potem takoj odkupim ta Elanov bon za 50 €.

Ti javim okt ce res ne bom prodal bona vsaj za 250eur🤣, pa ti ga odprodam....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je sportman333 napisal:

bolj to kot pa moj ELAN bon za 500€ kateri je zame neuporaben (ker ne smučam),za druge kot kaže pa ne-zanimiv.... ti boš lahko vsaj nafto tankal :) 

 

Menjaš?

  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto danes peljal na servis. Jutri se menja sklopka, potisna plošča in ležaj ter vztrajnik. Pripravljene imam dve vijolici :blink:

  • Všeč 5
  • Zmeden 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je FuManchu napisal:

Avto danes peljal na servis. Jutri se menja sklopka, potisna plošča in ležaj ter vztrajnik. Pripravljene imam dve vijolici :blink:

Glede na strošek si verjetno zgrešil temo. :)

 

Danes odlično izkoristil lepo vreme za pedaliranje. Končal že po temi. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakšna vožnja št.1 na svetu;

 

WWW.RTVSLO.SI

Tadej Pogačar je sijajno stopnjeval ritem v vožnji v Perugii. V zaključku je pridobil ogromno časa, v velikem...

 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je Z M A J napisal:

Glede na strošek si verjetno zgrešil temo. :)

 

Danes odlično izkoristil lepo vreme za pedaliranje. Končal že po temi. :)

Ni bilo spet tako hudo. 750€ je bil račun. 

S tem da je bila menjano še tesnilo glavne gredi. Zadovoljen uglavnem:bravo:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je godlike napisal:

Super.

To tesnilo je rak rana na PSA dizl motorjih.

Ne vem ker se nisem ravno poglabljal preveč v PSA dizle. Moj je še zadnji Fordov. 

Je pač malo starejši motor.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes testiral domači žar na oglje (kasneje je bil bolj na bukova drva, ker nisem imel oglja) in sva s hčerko spekla pleskavice za kosilo. Noro dober okus, napram tistim na plinu. Bukova drva so zakon, ampak traja pa neskončno, zlasti ko otrok priganja, hehe

  • Všeč 4
  • Ljubim 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Z M A J napisal:

Danes testiral domači žar na oglje (kasneje je bil bolj na bukova drva, ker nisem imel oglja) in sva s hčerko spekla pleskavice za kosilo. Noro dober okus, napram tistim na plinu. Bukova drva so zakon, ampak traja pa neskončno, zlasti ko otrok priganja, hehe

ja pa male porcije se skoraj ne splača kurit žara, za veliko je pa spet problem, da ti ne poide vročina....moraš kar dobiti filing za žar na oglje.....je pa to za moje pojme edino pravi žar.....

  • Všeč 5
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je sportman333 napisal:

ja pa male porcije se skoraj ne splača kurit žara, za veliko je pa spet problem, da ti ne poide vročina....moraš kar dobiti filing za žar na oglje.....je pa to za moje pojme edino pravi žar.....

Ko dovolj prakse dobiš potem ni problema z žarom na oglje.... 🤗👌😉

  • Všeč 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je sportman333 napisal:

ja pa male porcije se skoraj ne splača kurit žara, za veliko je pa spet problem, da ti ne poide vročina....moraš kar dobiti filing za žar na oglje.....je pa to za moje pojme edino pravi žar.....

 

Za male ali za velike porcije. Če imaš enostaven sistem za prižiganje, potem to ni pomembno. Meni rata oglje ogret v žareče v dobrih 5 do 8 minutah, zato se tudi pozimi pri nas kadi na vrtu.

 

Res je. Oglje je edini pravi žar. Plin je isto kot ponev na štedilniku. Mogoče kakšno pivo več, ampak okus je isti.

 

 

 

  • Všeč 5
  • Ljubim 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Peljem avto na redni servis v Izolo in stopotjo naredim en điro po slo istri😁.  
    • Se zgodi, sinoči smo spet obiskali Urgenco. In mi v oči pade tale znak:     A oni to resno?   Dobro, fotoaparat še nekako razumem. Da bi kdo prišel s psom na Urgenco (razen kakega slepega, ampak mislim, da v tem primeru pes ne bi bil težava), že ne morem verjet. Če pa koga pripravijo do tega, da pride s pištolo ali nožem na Urgenco - ta se gotovo ne bo ustavil pred vrati zaradi ene nalepke...
    • Eee, se vid, de sm kmet an s hribu doma. Tko Ford kat VW sta nizko spodi, pa še dizl je pa še modre farbe...
    • ZOE je imel zelo miren teden, je naredil le malo čez 100 km ... In nič se ni pokvarilo. Tok-tok.   Sem pa jaz danes Smarta "natankal" iz 11 % na 96 % na javni polnilnici za 3,67€. Ker je ravno tema "pohvalite se". 😃
    • Em, @Boss, kateri del je "mal heca"? Tisti o BTjki ali tisti o ZOEtu?   Mislim, če o BTjki, ni nič heca, ker to je res potrošni material. Sicer se ga na vsakih 120.000 km precej nabere, ampak to sodi zraven.   Če pa imaš v mislih ZOEta, potem je pa res čisto malo heca, ostalo je pa spet vse res...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.