Skoči na vsebino

Košarka


Boss

Priporočeno sporočilo

Kako so na?i zlati ko?arka?i "demontirali" ?panijo. :jupiii::rispekt: ?e dobro, da so se na koncu na?i ustavili, da ni bila sramota ?panije ?e ve?ja.

Gremo na zlato!!!

?estitke slovenski reprezentanci. Nori?nica. :notworth: Jaz sem jih za zlate napovedal ?e 15. septembra. :ouje:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem navdusen, da tokrat ni potrebna tolazba, v stilu; pa sej smo dobil srebro, le kaj bi se radi nehvaleznezi? :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne niso.

Sojenje je bilo slabo, polno napak, a o?kodovani sta bili obe reprezentanci.

Na hitro se za zadnje 2-3 minute spominjam nedosojenih korakov Bogdanovi?a v napadu in po zgre?enem metu osebno Vidmarja v skoku (Vidmarjeva je bila precej strogo dosojena). Srbom ni bila piskana osebna ob poskusu zabijanja Randolpa. ?e so Srbi dobili eno tehni?no preve? zaradi simuliranja osebne v napadu, so dobili tudi dve premalo (?or?evi? in ?timac sta si jo zaslu?ila)...

V prvem pol?asu Srbom niso piskali vsaj treh osebnih ob metu na?ih...

 

Proti Latviji: Porzignis je naredil vsaj 7 o?itnih osebnih napak, piskali so mu 4...

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisto pri poskusu zabijanja (sem napisal) ali katero drugo?


?e vedno pa se mi zdi da sodniki niso tako izstopali, kot recimo v tekmi proti Latviji. 

 

Sojenje na tekmi z Latvijo je bila katastrofa. Kriterij se je menjal, sploh v 2. ?etrtini je bila ve?ina napak v korist Latvije.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak sudije so pa tokrat vseeno mal za na?e navijal.

a to si prebral na srbskih portalih?

 

Jaz sem si tekmo pogledal ?e enkrat popolnoma neobremenjeno, ker me je zanimalo kje so Srbi na?li nekorektno sojenje.

 

Dotik strelca pri metu za tri to?ke se kaznuje s prostimi meti pa to ni va?no al se to zgodi v tekmi enkrat, dvakrat, trikrat ali ?tirikrat.

Osebno napako v napadu je potrebno izsiliti pametno in to nikakor ne pomeni, da se ob dotiku vr?e?, kot, da bi te zadel tramvaj. Dost ?alostno, da se Srbi ob eni taki situaciji niso ni? nau?ili in so posku?ali ponovno. ?e bi bolj pametno reagirali bi lahko vsaj v eni od obeh situacij celo izsilili favl v napadu.

 

Dr?i, da nekateri favli so bili dosojeni dokaj hitro ampak to se je dogajalo na obeh straneh - v prvi ?etrtini so pa recimo pozabili vsaj tri o?itne prekr?ke nad Dragi?em in Prepeli?em. V zadnji ?etrtini pa nad Ton?kom celo dvakrat (Lu?i?, Ma?van) - pri poskusu meta in pa pri poskusu zabijanja. Kompenzirali so to sodniki s Prepeli?evo osebno, ki jo niso dosodili v napadu.

 

Sem bil celo malo presene?an, da so sodniki ?e najve? neumnosti naredili ravno v prvi ?etrtini, celo nobene v drugi in tretji, v zadnji pa par napak na eni in na drugi strani.

 

?e bi se vse te napake upo?tevale bi bil izzid ?e vedno enak ampak saj sploh ni va?no. Srbi se lahko razpi?tolijo, i??ejo krivce vsepovsod razen pri sebi, ampak Slovenija je pa ?e vedno Evropski prvak in tako bo naslednje ?tiri leta. :ouje:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dragi? ne bo ve? igral za reprezentanco Slovenije. Danes sporo?il na tiskovni.

He,he...bo gledal na?e,kako igrajo na tribuni...kot gledalec...jim ne bo ?lo..."Zoki podaj ?ogo" ...in ko???.

Vilfan:"ali je to mogo?e,kapetan se je vrnil in to kar iz tribune.Neverjetno!!!

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

Olimpija danes po te?kih mukah, ko je vse skupaj izgledalo le ?e iz?rpavanje nasprotnika, pri?la do naslova. Tekmo je dejansko odlo?ila dalj?a klop Olimpije. Krka se je kljub porazu vrnila na zemljevid Ko?arke.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

Kljub temu, da Don?i?a niso izbrali na All Star tekmo je za Dallas velik dan - v trejdu so dobili unicorna (Porzingis) in Tima Hardawaya. Tole bo novo poglavje in kr nekako se mi zdi, da bodo vseeno ujeli playoff. Mogo?e bo zdaj ?as, da spet za?nem cele tekme gledat in ne sam highlightse, ker zdaj je bilo to muka saj si je edino Donke res ?elel zmagat, ostali pa kot, da jim je dovolj, da so dobro pla?ani.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljub temu, da Don?i?a niso izbrali na All Star tekmo je za Dallas velik dan - v trejdu so dobili unicorna (Porzingis) in Tima Hardawaya. Tole bo novo poglavje in kr nekako se mi zdi, da bodo vseeno ujeli playoff. Mogo?e bo zdaj ?as, da spet za?nem cele tekme gledat in ne sam highlightse, ker zdaj je bilo to muka saj si je edino Donke res ?elel zmagat, ostali pa kot, da jim je dovolj, da so dobro pla?ani.

Se strinjam, letos lahko playoff ujamejo, me pa veseli da so se znebili Jordana, ker model je samo statistiko nabijov, v obrambi je bil pa samo opazovalec. Je pa zanimivo gledat analitike ki so opazil da evropski igralci gravitirajo skupaj, tako kot americani, in jih mal skrbi ce bi se dejansko povezovali kot oni, da svoj prihod pogojujejo s prihodom njihovih prijateljev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jordan je bil res razo?aranje in ?e ga ne bi Luka filal z asistencami bi bila statistika porazna, Skoki pa so v NBA ?isto precenjeni in jih primerjajo z asistencami.

 

Kako prosim, nekdo lahko v enem napadu trikrat ali pa celo ve?krat sko?i za ?ogo pa je na koncu lahko ?e vedno izplen ni? to?k ali pa mogo?e dve ali tri max. Isto velja za obrambni skok, ki ne prinese to?k, le prepre?i nasprotniku morebitno doseganje to?k saj nimajo ve? ?oge, Po drugi strani pa vsaka asistenca prinese vsaj 2 ali tri to?ke oziroma celo ?tiri, ?e pride vmes ?e do prekr?ka.

 

In statistika Jordana temelji ve? ali manj samo na skokih in tistih nekaj to?k, ki so posledica asistenc. Od tu naprej je pa tema in namesto, da bi bil vsaj rim protector se Jordan vse preve?krat raje umakne, ker se po moje boji po?kodbe.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje je to ker so mu samo za 1 sezono dal pogodbo, in pol je nabijov statistiko.

 

Skoki so pa bl obrambna vrlina pomoje, vsaj skoki v obrambi. Za skoke v napadu pa mislim, nisem ziher, da jih enacijo z zgresenimi meti, se pravi mas skok v napadu pa zgresen met, si dejansko na nuli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 10 mesecev kasneje...

To pa je ena ?alostna novica danes - Kobe Bryant je umrl v helikopterski nesre?i. Za moje pojme takoj za Air Jordanom drugi najbolj?i ko?arkar vseh ?asov.

 

https://www.youtube.com/watch?v=eFsXPUrUNgo

 

 

Pa ?e stra?ljivo naklju?je, in to ravno ko ga je Lebron James prehitel po ?tevilu skupaj dose?enih to?k v karieri. V angle??ini se sli?i nekako takole: Lebron PASSING Kobe on all-time scoring list, next day Kobe PASSED away in helicopter crash. :wacko::(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Košarka
  • 2 leti kasneje...

Košarkarji danes zelo revni; kako jim je uvoženi igralec trojke šibal, neovirano!!! :(

  • Všeč 1
  • Žalosten 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.