Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Meni so enih 10 let nazaj pod smu?i??em Pohorje na ubogem Golfu II polomili oba prednja brisalca, pa? LJ registrska jim je bila o?itno zelo simpati?na, res poteza vredna vsega spo?tovanja! :notworth::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih je pa treba tud sre?o met - ?e pa je to 3x v enem dnevu pa ?e tolk bolje. Zakaj je pa v jamralniku pa razlaga sledi.

 

1.) V IOC rudnik me enostavno ?enska s telefonom na u?esu izsili, ko zepelje iz neprednostne pred mano kot, da me tam ni. Ok zabremzam in si mislim "kura zme?ana" a v naslednjem trenutku sem full sre?en, da me je ?e pravo?asno izsilila saj se je ?ez dobrih 50m, zakantala enmu v rit, ki je ?akal pred kri?i??em. ?e me ne bi izsilila bi verjetno bil sam ?rtev napada od zadaj.

 

2.) Peljem iz smeri Lesnine na Brdo, da se bom vklju?il na AC proti Gorenjski. V zadnjem kri?i??u pred uvozom na AC zavijam za enim avtom proti uvozu. Kljub temu, da imam prednost za trenutek pogledam desno, kjer prihaja po neprednostni avto, ?e bo ustavil. Pogledam takoj naprej in groza avto pred mano stoji - refleks zabremzam kakih 20cm predno bi ruknil. Spet ?enska na telefonu in ker je bila tako zatopljena v telefon ni videla, da je na prednostni in je raje ustavila.

 

3.) Po dveh takih situacijah te ?e skrbi, da ne pride do pregovora "v tretje gre rado" in sem bil nato ?e extra bolj previden, kar se je obrestovalo. Spet ?enska, spet telefon na u?esu ampak tokrat pe? mi stopi direkt izza parkiranega kombija na cesto brez, da bi pogledala ter odpeketa novim dogodiv??inam naproti. Ampak bilo je blizu, da bi jo nalo?u na havbo.

 

Zadnji dogodek pove, da poleg tega, da ne samo vo?nja in mobitel ne gresta skupaj, ampak vsako udejstvovanje v prometu in mobitel ne gre skupaj.

 

V jamralnik sem napisal zato, ker ?e se 3x v enem dnevu ustra?im in mi adrenalin flikne do plafona sploh ni niti malo lu?tno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to sm tud ?e sam ve?krat opazu da zna bit mobitel precej nevarna zadeva v prometu pa ni va?n al si pe?ec, kolesar, motorist al pa voznik avta ... mobitel te hitr zavede da nisi ve? pozoren na cesto ... hvala bogu da nism ?e nikol meu kak?ne nezgode zaradi mobitela ( 3x trkam na les ) pa tud upam da nikol nebom meu ... ne tko pa ne drga? ... :huh:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih je pa treba tud sre?o met - ?e pa je to 3x v enem dnevu pa ?e tolk bolje. Zakaj je pa v jamralniku pa razlaga sledi.

 

1.) V IOC rudnik me enostavno ?enska s telefonom na u?esu izsili, ko zepelje iz neprednostne pred mano kot, da me tam ni. Ok zabremzam in si mislim "kura zme?ana" a v naslednjem trenutku sem full sre?en, da me je ?e pravo?asno izsilila saj se je ?ez dobrih 50m, zakantala enmu v rit, ki je ?akal pred kri?i??em. ?e me ne bi izsilila bi verjetno bil sam ?rtev napada od zadaj.

 

2.) Peljem iz smeri Lesnine na Brdo, da se bom vklju?il na AC proti Gorenjski. V zadnjem kri?i??u pred uvozom na AC zavijam za enim avtom proti uvozu. Kljub temu, da imam prednost za trenutek pogledam desno, kjer prihaja po neprednostni avto, ?e bo ustavil. Pogledam takoj naprej in groza avto pred mano stoji - refleks zabremzam kakih 20cm predno bi ruknil. Spet ?enska na telefonu in ker je bila tako zatopljena v telefon ni videla, da je na prednostni in je raje ustavila.

 

3.) Po dveh takih situacijah te ?e skrbi, da ne pride do pregovora "v tretje gre rado" in sem bil nato ?e extra bolj previden, kar se je obrestovalo. Spet ?enska, spet telefon na u?esu ampak tokrat pe? mi stopi direkt izza parkiranega kombija na cesto brez, da bi pogledala ter odpeketa novim dogodiv??inam naproti. Ampak bilo je blizu, da bi jo nalo?u na havbo.

 

Zadnji dogodek pove, da poleg tega, da ne samo vo?nja in mobitel ne gresta skupaj, ampak vsako udejstvovanje v prometu in mobitel ne gre skupaj.

 

V jamralnik sem napisal zato, ker ?e se 3x v enem dnevu ustra?im in mi adrenalin flikne do plafona sploh ni niti malo lu?tno.

 

?e temu dodamo ?e neuporabo ?migovcev lahko zaklju?imo, da naj avto industrija raje ?para na ?migovcih in vgrajuje bluetooth.

 

ampak najbolj neumno je to, da imajo bolj?e opereme avtov to ?e notri, aje vseeno bolj frajersko dr?ati telefon z roko ali brado med vo?njo....

 

Labi je ?e omelnil, kako tukaj doli promet res po?asi te?e, 40-50 kjerkoli tudi ?e ni gu?ve, sem pa presene?en kako dobri vozniki so - brez ritne vo?nje, brez prehitevanj, brez ?ivciranja, dajejo prednost, pe?ci imajo prednost...toliko o balkanu.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

ampak najbolj neumno je to, da imajo bolj?e opereme avtov to ?e notri, aje vseeno bolj frajersko dr?ati telefon z roko ali brado med vo?njo....

 

 

Sej majo modri zob sam jeba, k je treba navodila prebrat kako se zadevo skonekta - to je pa za marsikatero lenobo razvajeno ?e ?ist preve? truda (sej se bo ?e za?vicu full press) :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e temu dodamo ?e neuporabo ?migovcev lahko zaklju?imo, da naj avto industrija raje ?para na ?migovcih in vgrajuje bluetooth.

 

ampak najbolj neumno je to, da imajo bolj?e opereme avtov to ?e notri, aje vseeno bolj frajersko dr?ati telefon z roko ali brado med vo?njo....

Labi je ?e omelnil, kako tukaj doli promet res po?asi te?e, 40-50 kjerkoli tudi ?e ni gu?ve, sem pa presene?en kako dobri vozniki so - brez ritne vo?nje, brez prehitevanj, brez ?ivciranja, dajejo prednost, pe?ci imajo prednost...toliko o balkanu.

 

to je vedno blo..in vedno bo..tudi ce nimas prednosti in kerga izsilis ker pac tega ne ves,se nihce ne bo zaletu vate..ni tistega "js mam mocnejsi avto, itd..."

 

na zacetku ko prides dol mislis da je kaos v prometu, potem sam mal dojames fore in si ze notri...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nabavu avionskih kart za marec ....razen drugega tedna Budimpe?te z avtom sem poln, se vidimo aprila.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nedelja popoldne in komi sm ?ele komi prlezu is postelje, do zve?er bom mal izle?avu na kav?u in ob 10h zve?er nazaj na ?iht s tem da mam jutri dopoldne ?e ?ok terapijo ko bom pr?u ob pol 7h dam vs zaspan ?u spat nazaj za par urc in ob 2h se bom mogu nazaj naslikat na ?iht ... s tem da mamo prou ene smotane kratke bale k na dost hit letijo dol ... da ne omenjam da me ?e prou kri? matra ker mormo use bale na roke premetavat ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daje me najbl sme?n pms ever,..ponavad se mi je extra nezdravo, zdle pa ?e par dni sanjam o sadju pa zelenjavi pa ribah,..wtf sploh jih ne maram :ne vem: da ne omenjam kr?ov k me dajejo ?e ene 4 dni,..grrrrr

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bankomat po?ru ban?no kartico ... zdej jo bom mogu pa ?akat pa ta?as hodt na banko uzigvat denar ... :zvizga:sramezljiv<_<:(

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bankomat po?ru ban?no kartico ... zdej jo bom mogu pa ?akat pa ta?as hodt na banko uzigvat denar ... :zvizga:sramezljiv<_<:(

 

njam njam njam.....evo prva dav?na olaj?ava nove vlade zate, brez zapravljanja - manj davkov :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sm smu?al in me ni blo v pisarni, pa jasno nisem vedu kaj se dogaja, no in me je kolegica ZELO KVALITETNO nasmukala, da naj danes spri?evalo oz. diplomo prinesem pokazat. Jaz potem WTF, jo i??em, jo najdem, danes prinesem seboj, ona se mi pa smeje, da ?e sem nasedu - Sim?i? varjanta pa to, hehe. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popizdil ko sem bral temo razpizdnik ker je toliko BS ( ki ga ne morem va? brat), da ne ven kdo je zdaj Ajvaru spizd0 Ekran :vskalo:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sm smu?al in me ni blo v pisarni, pa jasno nisem vedu kaj se dogaja, no in me je kolegica ZELO KVALITETNO nasmukala, da naj danes spri?evalo oz. diplomo prinesem pokazat. Jaz potem WTF, jo i??em, jo najdem, danes prinesem seboj, ona se mi pa smeje, da ?e sem nasedu - Sim?i? varjanta pa to, hehe. :blush:

 

Da nima? kaj slabe vesti :blush:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, jaz imam (sem imel) so?olce (?e se jim lahko tako re?e), on jih ni imel al kaj je ?e bila neka fora, kaj sem se nasmejal! :harhar::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.