Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

taksen bravo sem peljal in res vlece super in vse ampak volan ma pa se hujsi kot kaksen korejski avto (cist lahek pa neprecizen pa se hecen za primt ga)

 

..da nisi CITY mel vklopljen :hohoho: ..ker ko tole na Fiatu vklopi? je volan res la?je obra?at kot papir dvignit :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eto - dubu zdravni?ke izvide in vse ka?e da sem boreliozo skasiru, tko da ni ?udno da imam total ?udno po?utje ?e kr en cajt, bemumast! :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si mel klopa? Borelioza ni tolk huda zadeva kot je pa klopni meningitis. ?e se velik poja? po hostah pa sploh ni neumno, da se gre? cepit - Jaz sem cepljen :blush: ?e kakih 6 let.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja sode? po izvidih imam IgM pozitiven, kar niti slu?ajno ni dobre in sledi zdej pregled pri infektologu! :P

 

Vmes so bli ?e taki znaki, da bi loh imel tut multiplo pizdarijo, skratka same noro ugodne zadeve za prihodnost! :angry2:

 

Po?utje je pa pogosto tak?no kot da bi fajn veliko koli?no alkohola izpil, tko da ?udno vse skupi, da je pa ?e ve?ja beda, se mi pa v pondelk za?ne dopust in upam da sploh bo kej iz le-tega, jebemumatrupi?kumatr! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mev sem klopa par mescov nazaj, pa ni blo nobenga kroga okol ko sm gledu zadevo, mah jeba ?ista, o?itno lahko ?rtam severno steno Triglava ta vikend, izgleda ne bi bilo glih pametno! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah nimam pojma, sej grem v kratkem do infektologa, pa da vidmo! <_<

 

Dejstvo pa je da zadnje ?ase nasploh nimam sre?e (mogo?e je enostavno cajt za dopust, da se vrnem ko nov); dans npr. me je klicu kolega mehankar, ki je zamenju motor v Celici in je zdej neki narobe z njim, tko da bom moral zgleda svojega prvotnega popravljat, je pa na njemu u ?itu dihtunga na glavi, skratka res morala na celi ?rti, ?e 10 dni se z vlakom vozm in fehtam folk, da me dam dostavlja! :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja sode? po izvidih imam IgM pozitiven, kar niti slu?ajno ni dobre in sledi zdej pregled pri infektologu! :P

 

Vmes so bli ?e taki znaki, da bi loh imel tut multiplo pizdarijo, skratka same noro ugodne zadeve za prihodnost! :angry2:

 

Po?utje je pa pogosto tak?no kot da bi fajn veliko koli?no alkohola izpil, tko da ?udno vse skupi, da je pa ?e ve?ja beda, se mi pa v pondelk za?ne dopust in upam da sploh bo kej iz le-tega, jebemumatrupi?kumatr! :whatever:

 

 

?e bo? rabil kak?ne nasvete kako in kaj, lahko na?a mati kaj pove. Je dala raznorazne preiskave ?ez in ?e vedno noben ne ve kaj ji je. Je pa njej zjebal center za ravnote?je in kakor zami?i pade na stran. Poskusi se postavit med vrata in zami?i, roke imej pa ob telesu. Samo nekdo naj bo ?e prisoten za vsak slu?aj, da se ne po?koduje?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mare, na takem lahkem testu sem ?e zmer stabilen, drga? med hojo pa vidm da zadeva ne ?tima, bemumatr! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo vam, ?e ena cvetka iz zgodbe Zaposlovanje in na?e podjetni?tvo:

infoSTUDIO d.o.o.

Studio za oblikovanje vsebin in informacij

Tacenska cesta 12, 1000 LJUBLJANA

 

Moj priimek in ime

Ulica in ?tevilka

Po?tna ?tevilka in kraj

 

 

 

ZADEVA: VABILO NA PREDSTAVITEV DELOVNEGA MESTA - ADMINISTRATOR

 

 

V leto?njem letu smo kot ekipa uspeli pridobiti ekskluzivo za edinstveni projekt v Sloveniji, ki je ?e dobro uveljavljen in prepoznaven v dolo?enih ciljnih skupinah. Ve?ina gospodinjstev oziroma domov v Sloveniji tako ?e nima tega produkta, kar pomeni, da ?e vedno nimajo enotne telefonske ?tevilke, kamor bi lahko poklicali v primeru, ko potrebujejo storitev iz na?ega programa.

 

Ponudbo bodo za nas poslali svojim naro?nikom ?asopisa (115.000), imetnikom pla?ilne kartice (180.000), dobili jo bodo stanovalci v Ljubljani (100.000), ?lani avto moto kluba (105.000) in ?e nekaj drugih manj ?tevilnih ciljnih skupin.

Na osnovi opravljenih anket pri?akujemo odzivnost od 21 do 54%, kar pomeni od 25.000 do 75.000 naro?il oziroma povpra?evanj.

 

Ravno to pa nam je ?e takoj povzro?ilo te?ave, ki pa za vas lahko predstavljajo poslovno prilo?nost. Potrebujemo namre? ve? administratorjev, ki bodo skrbeli za ustrezne baze podatkov, zbiranje in posredovanje informacij, ter povezovanje ponudbe in povpra?evanja na podro?ju blaga in storitev v Sloveniji.

Na razpis, ki smo ga objavili se je prijavilo skoraj 500 kandidatov in smo zaradi tega bili primorani najeti podjetje, ki se ukvarja s kadrovskim in?eniringom in bo za nas opravilo nabor najbolj ustreznih kandidatov. V nadaljevanju bomo potem sami opravili ustrezne razgovore z vsemi tistimi kandidati, ki se bodo po predstavitvi odlo?ili, da bodo nadaljevali s kandidaturo za delovno mesto administratorja.

 

Glede na va?o ?tevil?nost in stro?ke, ki so nastali v zvezi z organizacijo predstavitve vas obve??amo, da je za udele?bo na predstavitvi potrebno pla?ati 25,- EUR (petindvajset evrov). Zaradi resni?no velikega ?tevila prijavljenih smo morali speljati organizacijo na tak na?in, saj bi sicer razgovori trajali predolgo ?asa, ker nismo veliko podjetje in nimamo dovolj velikega ?tevila lastnih zaposlenih, da bi razgovore opravili v nekaj dneh.

 

Predstavitev bomo izvedli od 24. do 28. avgusta.V kolikor se ?elite udele?iti predstavitve vas prosimo, da nam po?ljete potrdilo o pla?ilu in sicer do 17.avgusta.O to?nemu datumu,uri ter kraju predstavitve vas bomo obvestili po mailu.

 

infoSTUDIO d.o.o., Studio za oblikovanje vsebin in informacij, Tacenska cesta 12, 1000 LJUBLJANA

transakcijski ra?un:

SI56 0510 0801 2753 358  Abanka Vipa ? stro?ki predstavitve

OPOMBA: ZA SKLIC UPORABITE SVOJO EM?O ?TEVILKO!

 

 

 

Iskren pozdrav!

 

 

BORUT BLA?I?

Direktor

?e vsebuje preve? osebnih podatkov, me prosim opozorite, bom zbrisal.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mare, tovrstni testi mi zaenkat ne predstavljajo te?av (jutr grem med drugim v hribe - se ne dam kr tako, hehe)! :D

 

@Suicidal - pa teli niso resni, se prav jim mora? ?e pla?at, nekako razmi?ljam da je zadaj celo nek nateg, da se malo okoristijo na ra?un naivnih brezposelnih oseb, torej da niti ne i??ejo nikogar ki bi ga zaopslili! :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole podjetje mi deluje, kot da je zrelo za obisk iz strani kak?ne primerne in?titucije. Sem tudi sam sedaj prijavljen na zavodu in ?e mi slu?ajno po?ljejo kaj takega ne grem tja. Kakor so nam na motivacijsko/informativnem predavanju razlo?ili lahko zahtevamo tudi povra?ilo stro?kov, katere smo imeli zaradi razgovora. Mogo?e bi bilo dobro poklicati na zavod in povpra?ati ?e bi tole tudi povrnili :D

 

Koliko pa imajo razpisanih delovnih mest?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simpl matematika, pol jih ne bo hotlo pla?at in jih je takoj pol maj, samo vseeno pa je to ?e vedno 250 X 25?, kar znese 6250 ?, kdo ji h bo pobasal vsi vemo. :angry2:

 

?e si za kj jih bo? dal v cajtnge, qurbe izkori??evalske. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem poslal na zurnal24.si. Bomo videli.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.