Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Zaenkat 150?, pol pa ?e kak?na dopla?ila, odvisn kako bomo mel postre?bo oz. al bomo sami use pr?timal! :P

 

U teli fakin LJ pa tok i??e? parking, ?e pride? po 7h! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, pocen glih ni, ampak se pa ?portnega igri??a in dveh bazenov itak ne vid na sliki (drug let tak cajt uupam da bom mev ?e svoj plac, lastni?ki)! :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Strela skurila router, wireless router in laptopa. ?zmeden? Dobro, da so pri Amisu enkrat nekaj zamu?kali in imam rezerven router. In, da je bil ?ur do konca sem ?el kupiti novo (rabljeno) mati?no od prakti?no istega laptopa in ugotovil edino razliko med plo??ama, da imam na svojem PATA HDD. :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...poj mi pa lubica uide na ?kotsko in na morje :( Dej bom lohk en mesec spu??en z verige :hudicek:No,vmes me mogo?e 1x mal pre?ekira :punk:

 

kolikokrat se pa zgodi obratno ?:P

 

Druga?e pa sre?ko ti :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

iz Pohvali se ..........Na poti domov sem mi je pri?gala lu?ka za napako na elektriki motorja (lambda, .....)

 

Bomo videli kako se bo obnesla tota tojota.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Strela skurila router, wireless router in laptopa. ?zmeden? Dobro, da so pri Amisu enkrat nekaj zamu?kali in imam rezerven router. In, da je bil ?ur do konca sem ?el kupiti novo (rabljeno) mati?no od prakti?no istega laptopa in ugotovil edino razliko med plo??ama, da imam na svojem PATA HDD. :ouje:

 

?alabajzar, ravno zarad tega mam js vse svoje ra?unalnik doma na wireless-u.

Jebesha m odem pa ruter, va?n da PC ostane cel.

Udarlo pa ti je ziher ?ez telefnsko linijo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?alabajzar, ravno zarad tega mam js vse svoje ra?unalnik doma na wireless-u.

Jebesha m odem pa ruter, va?n da PC ostane cel.

Udarlo pa ti je ziher ?ez telefnsko linijo.

 

:ne vem: :ne vem: dobim SMS na GSM in pi?e jaz sem strela in skurila ti bom GSM iinnnnn bum pa ga je skurl prek SMS ne se je... :ne vem: :hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?alabajzar, ravno zarad tega mam js vse svoje ra?unalnik doma na wireless-u.

Jebesha m odem pa ruter, va?n da PC ostane cel.

Udarlo pa ti je ziher ?ez telefnsko linijo.

 

Saj lih ?tudiram, da bi kakega fu?arja ?alabajazrskega fehtal za nasvet kak router kupim. Ker tale Belkin je bil za en k***c tudi ko je ?e delal ni vedno delal, je metal ven ljudi pr bajti. Ali pa, ?e bi mi kar kak ?alabajzar zrihtal vse u nulo.

 

:ne vem: :ne vem: dobim SMS na GSM in pi?e jaz sem strela in skurila ti bom GSM iinnnnn bum pa ga je skurl prek SMS ne se je... :ne vem: :hohoho::hohoho:

 

Loool! :huh:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj lih ?tudiram, da bi kakega fu?arja ?alabajazrskega fehtal za nasvet kak router kupim. Ker tale Belkin je bil za en k***c tudi ko je ?e delal ni vedno delal, je metal ven ljudi pr bajti. Ali pa, ?e bi mi kar kak ?alabajzar zrihtal vse u nulo.

 

kupi netgear, neki 800 al neki tazga, bom pogledal kerga mam tocno...v 3 letih brezhibno in lovi zelo zelo dalec

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Linksys :blush:

 

asus W-500 ni ve? dohajal delu in zamenjal gaje "bossoov". Sedaj pa Linksis, ki se mora prebijati iz spodnjega prostora v zgornjo eta?i skozi ?elezobetonsko armaturo in zgledno deluje.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej sem imel netgear(super zadeva), pa sem pre?altal na Tenda in seka ko 100 mater ?e n razred je, mamo vse ra?unalnike z n wireless karticami :danzoman: , mre?a po bajti wirelwss dela hitreje kot na drate <_< .

 

SPECIFIKACIJE

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.