Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

kako vozi folk tu po ljubljani!!! pa to je katastrofa!! naj ?e kdo re?e da v trstu vozijo slabo!! pizda pred semaforjem 4 avti in se vle?ejo ?ez da ja pride? na rde?o. in to vsi!!!1 zelena ........ 1. avto ...... 2. avto............. 3. avto....

mater!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

in ?im vidijo KP tablico se jim tr?e izsiljevat!!

aaa ?ivci!!!

se opravi?ujem za iz bruh :)sramezljivsramezljiv

 

ti si tle en teden pa se pritozujes....jaz pa zivim tle...

kmalu bos spoznal se ljubljansko voznjo po rondojih :punk:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti si tle en teden pa se pritozujes....jaz pa zivim tle...

kmalu bos spoznal se ljubljansko voznjo po rondojih :punk:

 

haha, ja ma ti si navajen :D

ne resno mi negre v ra?un kako lahko porabi? 25 minut za 4km! pa sploh ni neke gu?ve. Pa sem mislu da je pri nas dol v Kopru ka?in, pa sploh ni, kro?ni so re?li vse. Mislim da si bom pripeljal gor moped, ker z avtom tukaj je katastrofa :D

 

@joza: sem opazil ja da tudi druge ne lj jebejo :D meni so 4x trobli, a nisem naredu ni?! :D potem sem enega starega zjebal. sem ga slu?ajno za njim pri?el in je o?itno zamutu ulico. je neki bremzal in jaz za njim na troblji, tako da ga je sezulo pomoje :D hahah

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako vozi folk tu po ljubljani!!! pa to je katastrofa!! naj ?e kdo re?e da v trstu vozijo slabo!! pizda pred semaforjem 4 avti in se vle?ejo ?ez da ja pride? na rde?o. in to vsi!!!1 zelena ........ 1. avto ...... 2. avto............. 3. avto....

mater!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

in ?im vidijo KP tablico se jim tr?e izsiljevat!!

aaa ?ivci!!!

se opravi?ujem za iz bruh :)sramezljivsramezljiv

 

 

Dobrodo?el v ?abariji.....pa ?e komu re?e? Mona, te ne bo razumel...mora? re?t, KVa pa je kreten ....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha, ja ma ti si navajen :D

ne resno mi negre v ra?un kako lahko porabi? 25 minut za 4km! pa sploh ni neke gu?ve. Pa sem mislu da je pri nas dol v Kopru ka?in, pa sploh ni, kro?ni so re?li vse. Mislim da si bom pripeljal gor moped, ker z avtom tukaj je katastrofa :D

 

Mal potrpi, zdej so ?e ?tudentje ?ist zagreti na predavanja hodit in ker so pa? leni se morajo tist km do dva do faksa pa? z avtom prpelat. Se bo enkrat do decembra ?e precej raz?istilo glede tega. :hudicek:

 

Druga?e pa meni osebno je la?je pridet skozi Lj kot pa v konicah ?ez kak?en drug kraj v bli?ini ljubljane (recimo Brezovica, ?kofljica, Podgorica, Menge?... itd itd) :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se glih peljeva s sodelavcem k eni stranki in vidim, da gre nekdo iz parkir placa ven in medtem ko ?akam da odmota, glih sodelavcu razlo?im, kva mam krimpir, ker drga? da nikol ne dobim. In ravno ko ho?em zapelat not, iz nasprotnega pasa en pizdun sko? not. Kva sem mu jebal mater..... pol je bil pa ?e pametn nazaj... ?e bi mel ?as, bi mu spustil vse 4 gume pa ?e kak krog okol avta bi mu naredu.

 

Sm mu reku, da ?e je slep da ni vidu da mam ?migvc da grem not, pa je odgovoru, da ne ve kaj je to... mi je edin ?al, da mi nisem v tistem momentu reku, ja sej najprej bi te mogl kulture nau?it potem pa ?ele v avto?olo dat,... tko sam mu pa samo jebal ?lahto...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kera debilna je tanova reklama za Mećkator! <_<:hudicek:

 

Sicer pa reklama za Carglass pa zmaga na celi ?rti, v zate?enosti namre?! :glare:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kera debilna je tanova reklama za Mećkator! <_<:hudicek:

 

Sicer pa reklama za Carglass pa zmaga na celi ?rti, v zate?enosti namre?! :glare:

 

potem pa POK "kako tele" :vskalo::vskalo:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal potrpi, zdej so ?e ?tudentje ?ist zagreti na predavanja hodit in ker so pa? leni se morajo tist km do dva do faksa pa? z avtom prpelat. Se bo enkrat do decembra ?e precej raz?istilo glede tega. :hudicek:

 

Druga?e pa meni osebno je la?je pridet skozi Lj kot pa v konicah ?ez kak?en drug kraj v bli?ini ljubljane (recimo Brezovica, ?kofljica, Podgorica, Menge?... itd itd) :ne vem:

 

Danes sem ?el do Ajvarja, in tisti odcep Trata - ?kofja Loka - spodnja Loka - Poljane je katastrofa, ampak bistvo je da je tako ?e odkar obstaja ?kofja Loka, vsak cegu, razen tistega ki ni ?e odpadel je originalen, ozki prehodi 1 za drugem, da o tistem fenomenalnem prehodu samo za 2 smarta na koncu Loke sploh ne govorim.....

 

V medvodah zjutri od rondoja dol vse stoji, v Mednem se vse ustavi...v bistvu ?entvi?ki tunel ne pomaga nam kaj dosti, ker se je treba do odcepa prebiti prej, to pa je mora....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dirkal sem z enim BMW 335i coupe,joj kaj mi je delal :angry2: ,ampak na coilju sem bil prvi,ker ni imel jajca da bi hitro vozil tudi ko je bil folk,ampak ga je pritisnil samo ko je bla odprta cesta...kaj bi dal da bi js imel tej 307konjov pod haubo... ko ga je pritisnil mu je dobesedno benzin vrgu iz auspuha...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok sm ?voh spav - matr tamali zobki poganajo, pa je nori?nca! :blush:

 

Saj bodo pri?li bolj?i ?asi :D ampak pol ti bo pa zrasla pol pa :angry:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne re?em kolk bi ?el ta vikend na GROOVE COVERAGE u Jukatan diskoteko, pa jasno ne morem it - priporo?am pa tistim ki grejo lohka! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne re?em kolk bi ?el ta vikend na GROOVE COVERAGE u Jukatan diskoteko, pa jasno ne morem it - priporo?am pa tistim ki grejo lohka! <_<:hudicek:

 

Old good days

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne re?em kolk bi ?el ta vikend na GROOVE COVERAGE u Jukatan diskoteko, pa jasno ne morem it - priporo?am pa tistim ki grejo lohka! <_<:hudicek:

 

TNX, da si povedu, ?ist vsak let jih falim

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.