Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Mene pride cca 1200?, oboje s cestnino in vsemi stro?ki z registracijo.

 

 

Jst sm dal komplet zavarovanje(veliki paket+ pri Triglavu)+cestnina+tehni?ni 907?.

 

So pa letos precej razbili tele kombinacije pri triglavu-lo?ili steklo posebej, elementarne nesre?e(to?a...) posebej. Samo se mi cenovno ?e zmeraj najbolj spla?a vzeti vse v paketu, kot samo par kombinacij.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm dal komplet zavarovanje(veliki paket+ pri Triglavu)+cestnina+tehni?ni 907?.

 

So pa letos precej razbili tele kombinacije pri triglavu-lo?ili steklo posebej, elementarne nesre?e(to?a...) posebej. Samo se mi cenovno ?e zmeraj najbolj spla?a vzeti vse v paketu, kot samo par kombinacij.

 

Ja MPS(191 kW) ni isto 136(100 kW) SC, lahko primerjava ?

Pa nimam triglava. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja MPS(191 kW) ni isto 136(100 kW) SC, lahko primerjava ?

Pa nimam triglava. <_<

 

Ti zelo dobro ?ez pride? :bravo::bravo: mene je lani za 110kw pri?lo 1033,00 eur. Sem pa ?e po tastarem vzel, potem so nekaj prevedrili vse skupaj, bom videl kako bo letos....moram prepri?at agentko da mi upo?teva ?e te?aj varne vo?nje (?eprav baje ta katerega ?asti EU ni ok za popust), + avto je ?e 6let star, tako da bo mal cenej...haha. To pomoje pomeni jurja,haha. No sam druga?e tudi nebi ?trihal, ampak ko jih je*e, sej pla?ujem predrago zavarovanje, zato, ma da mi ?trihnejo pa ?e bi bila centimetrska praskica.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no to Grega, isto jaz mislim - ?e neki pla?a? in se ti zgodi ?kodni primer, uveljavljaj - logi?no! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti zelo dobro ?ez pride? :bravo::bravo: mene je lani za 110kw pri?lo 1033,00 eur. Sem pa ?e po tastarem vzel, potem so nekaj prevedrili vse skupaj, bom videl kako bo letos....moram prepri?at agentko da mi upo?teva ?e te?aj varne vo?nje (?eprav baje ta katerega ?asti EU ni ok za popust), + avto je ?e 6let star, tako da bo mal cenej...haha. To pomoje pomeni jurja,haha. No sam druga?e tudi nebi ?trihal, ampak ko jih je*e, sej pla?ujem predrago zavarovanje, zato, ma da mi ?trihnejo pa ?e bi bila centimetrska praskica.

 

ja sam ta ko jebe te lahko ?e ve? pride s kakimi malusi in odbitnimi....cake so povsod

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sem dobila telegram iz sodi??a, da je zaklju?na obravnava prestavljena. :angry:

 

Predvidevam, da to pomeni, da se je obto?eni opravi?u,...me pa zanima ?e kdo ve, kolkrat se lahko opravi?, preden ga prisilno privedejo? No vsaj predvidevam, da se ne more v nedogled opravi?evat? :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pocas mam dost voznje gor dol po kosovu...vceri sem celo sel slepat frenda, kateremu se je pokvaril avto v gostivarju (makedonija)...cca 130km od pristine, in to ob 9tih zvecer...

 

ko bom sel nazaj v LJ, bom sel po jadranski magistrali, evo odlocu sem se

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sam ta ko jebe te lahko ?e ve? pride s kakimi malusi in odbitnimi....cake so povsod

 

Pla?am toliko da nimam odbitne :) ..no nekako tako mi je agentka naredila, kaj pa vem, mogo?e 1?koda na leto...v glavnem ko so menjali odbija?, uveljavlal parking...nisem dal niti evra...niti nisem izgubil nobenega bonusa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sem dobila telegram iz sodi??a, da je zaklju?na obravnava prestavljena. :angry:

 

Predvidevam, da to pomeni, da se je obto?eni opravi?u,...me pa zanima ?e kdo ve, kolkrat se lahko opravi?, preden ga prisilno privedejo? No vsaj predvidevam, da se ne more v nedogled opravi?evat? :ne vem:

 

 

...?e se ne motim da zakon ne predpisuje kolikokrat se lahko opravi?i... bolj pomembno je da ma to na papirju, opravi?ilo

 

 

 

 

glede kompresijskih hla? pa mus ni priporo?ljivo pa je :/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ti jih ni treba kupt a ne ? :)

 

Mogo?e ima pa tako velik "?opi?" in orehe, da ga med tekom preve? po kolenih tol?ejo, pa bo to la?je prebrodil s temi hla?ami. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...?e se ne motim da zakon ne predpisuje kolikokrat se lahko opravi?i... bolj pomembno je da ma to na papirju, opravi?ilo

glede kompresijskih hla? pa mus ni priporo?ljivo pa je :/

 

A ti to resno? Pol se lahko opravi?uje v nedogled????

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti to resno? Pol se lahko opravi?uje v nedogled????

 

 

to je ?ist odvisn .. lahko sodi??e tud v "tvojo" korist razsodi ... lahko zahteva da se "prisilno" privede to osebo .. pomoje da je neomejen mo?nosti .. v nedogled pa nikakor to ne traja

 

 

da ?e mal popravm pa uredim post:

 

par linkov, mogo?e se da kej dobit vn iz tega

 

http://www.pravozatelebane.com/index.php?o...ordering=newest

 

 

http://www.pravninasvet.com/pravno_svetovanje/

 

http://pravnapomoc.net/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fa**n Sh**t,ra?unalnik mi je za?el ?tekat,da se je kar kadilo iz njega.Ob vklopu mi ga je zabijalo na 100%,potem pa se 10 minut ni dogajalo ni? z njim.Niti ura ni tekla.

Potem sem pa opazil zadaj,da je zadnji ventilator totalno zabasan in verjetno ga ni uspelo hladit. :whatever:

Zdej sem probal ?e enkrat zagnat in je v redu.A bi lahko bil to vzrok? :(

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons sm mal ?nofala po trgovinah s pohi?tvom,..bolj iskala navdih,..in mi ni ?ist n? u?e?,..vsaj ne tok, da bi mela.

 

Sploh nad kuhinjam sem razo?arana,..in bo o?itno mogla bit kar narejena po meri,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.