Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

?el na pumo z novo NLB kartico, ki so mi jo poslali in ni prijela.. ?e dobro, da nisem upo?teval navodil, pa prerezal tastare... sem jo hitro letel dam iskat (to je vsaj prednost, ko tanka? skos na isti pumpi, te poznajo, pa vejo, da ne bo? spizdil in manj komplicirajo).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?el na pumo z novo NLB kartico, ki so mi jo poslali in ni prijela.. ?e dobro, da nisem upo?teval navodil, pa prerezal tastare... sem jo hitro letel dam iskat (to je vsaj prednost, ko tanka? skos na isti pumpi, te poznajo, pa vejo, da ne bo? spizdil in manj komplicirajo).

 

Na kartici mora? pogledat do kdaj velja - tam je napisan mesec in leto in cel ta mesec, k je gor napisan kartica ?e velja, nova pa ?e ne. ?ele, ko je meseca konc za?ne veljati nova.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na kartici mora? pogledat do kdaj velja - tam je napisan mesec in leto in cel ta mesec, k je gor napisan kartica ?e velja, nova pa ?e ne. ?ele, ko je meseca konc za?ne veljati nova.

 

sam meni pa vedno prime ze nova takoj ko jo dobim (Petrol, Hypo, American, OMV...)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

? Kero dimenzijo mas jebote, mene so prisle Eagle F1 102e/komad pa so zdaj 115e, R1R so 123e...

symon: hehe, cool, good to know ;)

 

215/40R17

 

Ve kdo kok se obnesejo Toyo Proxes 4?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma bemt... kanto rde?o :angry2: zadnje cajte ful neki trokira, odkar se je loputa spucala :angry2::angry2: sumim na zapacane sve?ke al pa hin kabli al pa frtajlar kej nagaja :angry2:

 

To je neki na barvi narobe, v najinem primeru! :ne vem: :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma bemt... kanto rde?o :angry2: zadnje cajte ful neki trokira, odkar se je loputa spucala :angry2::angry2: sumim na zapacane sve?ke al pa hin kabli al pa frtajlar kej nagaja :angry2:

 

Kaj pa ?e je kj z dihtungo pri ohi?ju lopute ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res...lih so me zmotil ko sem bil na kavici na son?ku par minut nazaj :whatever:

 

Mene preletavajo na pol ure.....mogo?e majo servis pa je treba tank spraznt :bravo:

 

Pilatus....spet....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega pilatus prihaja.....

 

..za njim pa helikopter

 

 

Ma mi tako zgleda kot da se vozijo nad Celov?ko pa do LJ gradu in obrne nazaj...hahahaha :whatever:

 

Nad Brnikom ne smejo....da jih kak?ni Putinovi skriti lovci ne sestrelijo...haha

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na kartici mora? pogledat do kdaj velja - tam je napisan mesec in leto in cel ta mesec, k je gor napisan kartica ?e velja, nova pa ?e ne. ?ele, ko je meseca konc za?ne veljati nova.

 

Hm ja pi?e, da velja ?e 03 mesec. Samo se spomnim, da sem jo v?as za?el takoj nucat. Na?h bom ta teden obe za vsak slu?aj okol vla?il. :D

 

 

Pa da ?e pojamram: U Jurmana ne grem kej kmal. Nekaj ?asa nazaj sem tam jedel in mi je bilo potem slabo in sem objemal skret, danes se pa spet ?el tja in doma sem ponavljal vajo. 2 od 2, u tretje ne grem sprobavat. <_<

 

Pa pe pr eni stranki so me zeznil, smo mel deadline da postavmo serversko sobo in spravmo opremo up and running v 4-ih dneh. ?ele danes ob 4-ih sem dobil RACK... Jutr grejo pobje iz Anglije ?e nazaj.. bomo vidl ?e bo ratal spelat... :D u kon?ni fazi pa, beats me couldn't care less, nism jest ?voh zastavu projekt.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e je kj z dihtungo pri ohi?ju lopute ?

 

Amm,malce dvomim, k mi nekje med 1000-2000 obrati na trenutke ?ibajo sam trije bati, nad tem obmo?jem pa ni blema...gre tut 170 po AC-ju, k sm jo mal hotu prepucat :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.