Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Finance mam dokonca u krizi, a priliv bo ?ele nsledn petk! Mogo?e bo pa pomankanje povzro?lo padec mase ?e za par kg in bom spet na 2-mestni cifri. :D

 

x2

sam sem si sam kriv, registracija exeo, pav?al na morju..... :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itaq vdeno vse prevohljajo, pa so poleg vsi papirji izpisek iz PayPal-a, ra?un,... in ne oni ?e vedno ho?jo da jim ti po?lje? izpisek iz pejpal-a(?e pa jim ne po?lje? pa po?ljejo nazaj, jebe se jim), keri kreteni(niso oni krivi, krivi so zakoni, ki samo polnijo blagajno brez dna), pol pa ocarinjo VSE vklju?no s po?tnino.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj pihal 17-i? v "vozni?ki" karieri. Nastavke pridno zbiram in ko jih bo 30 jih odnesem na PP v Kranju pa jih vpra?am, ?e dobim kak?no lepo majco ali pa bon za kosilo na njihovi postaji. Morda bi skupaj ?e kaj pojedli glede na to da me ustavljajo povpre?no 2-3x mese?no..... sicer 0.00 do sedaj razen 2x nekaj ?ez 0.10 po novem :closedeyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?a draga butasta ob?ina in njena dolo?ila,..ponavad je 2m stran od meje gradnja, brez dovoljenja sosedov,..pr nas seveda 4m,..grrrr

 

 

Pa sej ne vem a bi dala v pohvalite se al je bol za pojamrat,...je pr?la kon?no nazaj zgodbica o tem, da prodajava hi?o,...ampak seveda z nadgradnjo,..baje je ?e na internetu oglas.

 

 

Bi pa rada vidla njihove face, ko se bo razvedl da ne samo da ne prodajava, ampak da se bo clo v bli?nji prihodnosti gradil :harhar:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak ze 2dni avtoradio na carini pa miso se pogledal kao carini je odredil pregled paketa. Nesposobni kot da ne vidicon da je to Sam avtoradio. Kr neki

 

Jaz grem vedno tja osebno, prinesem print iz PayPal-a in mi takoj naredijo. Pla?am carino, vzamem paket in grem.

Sem pa enkrat (pred sedmimi leti), ko sem ?ele za?enjal z eBay-em in PayPal-om, prinesel na carino malce "predelan" izpis iz PayPal-a in je po parih minutah carinik pri?el nazaj na okence in rekel, da papir ni OK, da se ne ujemata niti ?ifra artikla niti cena. Sem samo zafarbal in rekel, da imam o?itno napa?en papir in bom prinesel pravega....

Tako, da o?itno natan?no preverijo vse.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj pihal 17-i? v "vozni?ki" karieri. Nastavke pridno zbiram in ko jih bo 30 jih odnesem na PP v Kranju pa jih vpra?am, ?e dobim kak?no lepo majco ali pa bon za kosilo na njihovi postaji. Morda bi skupaj ?e kaj pojedli glede na to da me ustavljajo povpre?no 2-3x mese?no..... sicer 0.00 do sedaj razen 2x nekaj ?ez 0.10 po novem :closedeyes:

 

Vpra?aj jih ?e rabjo kompresor, kot sem jih jaz ko sem 6i? v dveh urah pihal. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?aj jih ?e rabjo kompresor, kot sem jih jaz ko sem 6i? v dveh urah pihal. :hudicek:

 

Sej ne vejo kaj je kompresor Ajvar. Rabjo ke? pizde plave in zadovoljstvo ob uporabi svoje dodeljene mo?i da "?ve?ijo". Potem te pa vpra?a: Gospod ste mogo?e ?e kdaj pihali, da vam razlo?im postopek?. Da in pritisk v 200

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja pa se nikol pihal :bravo:

ponavad, ko me ustavijo se ukvarjajo z radarjem

 

se pa spomnim, enkrat so me ustavili ob 4-5ponoc

leta 1996, jaz z zastavo 128, pristinske tablice, noter sem bil jaz edini trezen ostali 18 letniki totalna koma...

je bil en zur sred nicesar nekje na hribu nad medvodami...oni so pa stali tudi sred nicesar, pa ze ko so luci vidli so bli pomoje srecni, ker koncno prihaja en...

pa me ustavijo od dalec...ko sem se priblizal in ko so vidli zastavo in PR tablice, pa 4 tipi in 1 zenska noter: jaz supstim okno dol, policaj pa "v redu je, kar naprej"

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda re?e?, da rabi? navodila... po kon?anem pihanju ga pa prosi? ?e lahko ?e 1x, ker je blo tolk fino - k da bi se ga mal zadeval in da ti je zdaj kon?no jasno zakaj so se odlo?ili za policijsko slu?bo. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz grem vedno tja osebno, prinesem print iz PayPal-a in mi takoj naredijo. Pla?am carino, vzamem paket in grem.

Sem pa enkrat (pred sedmimi leti), ko sem ?ele za?enjal z eBay-em in PayPal-om, prinesel na carino malce "predelan" izpis iz PayPal-a in je po parih minutah carinik pri?el nazaj na okence in rekel, da papir ni OK, da se ne ujemata niti ?ifra artikla niti cena. Sem samo zafarbal in rekel, da imam o?itno napa?en papir in bom prinesel pravega....

Tako, da o?itno natan?no preverijo vse.

 

:blush::blush::blush: ..ocitno bom tudi js zafrabal...upajmo da ne bojo tok to pregledal...sam js pa sem narocu njemu da naj ne da nobenega listka notri...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Splo?no pravilo je 4m, izjemoma pa je lahko druga?e, ?e je z izvedbenim prostorskim aktom na dolo?enem podro?ju druga?e dolo?eno, kar pa je zelo redko.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol me je pa mal nahecala, k je rekla 2m. Sva dons brale lokacijsko, in je kr mal debel pogledala k je vidla 4m. Sicer nevem ka?ne vloge to ne igra, ker je za hi?o 8m do meje (89l ko se je za?el zidat ni hotu dat soglasja za manj,..zdj mi bo pa ?e prou pr?lo). Znam bit pa js tud packa,..?e mi ne bo dal soglasja,..ma svoje smreke ?e ve? k en meter na na?em (genij jih je posadil to?no na mejo), pa ?e gradil je pol metra stran od meje ene gara?e, delavnce al ne vem kaj...brez dovoljenj in soglasja seveda. Pa bomo vidl kdo bo koga, ?e se bo hotu it na grdo a ne :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak ze 2dni avtoradio na carini pa miso se pogledal kao carini je odredil pregled paketa. Nesposobni kot da ne vidicon da je to Sam avtoradio. Kr neki

 

to ni ni? takega...pregledujejo ker je iz hk

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?a draga butasta ob?ina in njena dolo?ila,..ponavad je 2m stran od meje gradnja, brez dovoljenja sosedov,..pr nas seveda 4m,..grrrr

Pa sej ne vem a bi dala v pohvalite se al je bol za pojamrat,...je pr?la kon?no nazaj zgodbica o tem, da prodajava hi?o,...ampak seveda z nadgradnjo,..baje je ?e na internetu oglas.

Bi pa rada vidla njihove face, ko se bo razvedl da ne samo da ne prodajava, ampak da se bo clo v bli?nji prihodnosti gradil :harhar:

 

Se mi zdi da je povsod v SLO do 4 m od meje brez soglasja. Sem ravno na istem, s tem da nimam problema s prostorom k sre?. Kje pa zida??

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol me je pa mal nahecala, k je rekla 2m. Sva dons brale lokacijsko, in je kr mal debel pogledala k je vidla 4m. Sicer nevem ka?ne vloge to ne igra, ker je za hi?o 8m do meje (89l ko se je za?el zidat ni hotu dat soglasja za manj,..zdj mi bo pa ?e prou pr?lo). Znam bit pa js tud packa,..?e mi ne bo dal soglasja,..ma svoje smreke ?e ve? k en meter na na?em (genij jih je posadil to?no na mejo), pa ?e gradil je pol metra stran od meje ene gara?e, delavnce al ne vem kaj...brez dovoljenj in soglasja seveda. Pa bomo vidl kdo bo koga, ?e se bo hotu it na grdo a ne :)

 

jZ mam v isti obcini nadstresek do ceste.....sem priglasil, sem dobil 10 strani kaj se sme in kaj ne, pogledal ni noben....najbol vazno pa je kake mas sosede. Moji so super in sosed bo naredil enako....:)

 

So pa razlike dososeda, do obcinske ceste.....etc, ampak odvisno je samo od soseda

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jZ mam v isti obcini nadstresek do ceste.....sem priglasil, sem dobil 10 strani kaj se sme in kaj ne, pogledal ni noben....najbol vazno pa je kake mas sosede. Moji so super in sosed bo naredil enako....:)

 

So pa razlike dososeda, do obcinske ceste.....etc, ampak odvisno je samo od soseda

 

 

 

V isti ob?ini kot kdo?

 

 

 

Se mi zdi da je povsod v SLO do 4 m od meje brez soglasja. Sem ravno na istem, s tem da nimam problema s prostorom k sre?. Kje pa zida??

 

 

Zaenkrat nikjer, je samo ena od miljon mo?nosti, ki jih pretresamo zadnje ?ase. In po?as mam ?e tok poln kufr vsega da ne morm sploh povedat.

 

 

In bolj k berem zakone, predpise, ureditve in ne vem kaj, bolj sm zmedena.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V isti ob?ini kot kdo?

Zaenkrat nikjer, je samo ena od miljon mo?nosti, ki jih pretresamo zadnje ?ase. In po?as mam ?e tok poln kufr vsega da ne morm sploh povedat.

In bolj k berem zakone, predpise, ureditve in ne vem kaj, bolj sm zmedena.

 

A nisi Medvo??anka :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.