Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Jao, tale teden je bil pa polom na celi ?rti,..v pondelk sm dobila tak ?ulj na podplatu ko sem v neprimerni obutvi lezla na lj. grad da adijo pamet, posledi?no sem bla v tork totaln invalid,..v sredo me je za?ela bolet druga noga, u?er sva s sodelovko ob pol ?tirih ko sva vla?ile vo?i?ek v hladilnco uspele strest 200 komadov ?trudla in pit, kar je pomenil, da sm bla pol tm do ?estih in da je bla dons varianta ponovi vajo plus vsega druzga, da sm se uspela ene dvakrat urezat, dons sm se pa naslonila na vrata pe?ice ko sem dajala vn svinsko te?ek pladenj in mam celo roko ope?eno,..pomojem tale poklic lih ni zame <_< Aja pa ?e dvonadstropno torto morm nardit zdle, v temi dude in maline, kar se mi ?ist n? ne da, pa pojma nimam kaj nej sploh nardim pa jutr morm bit ob 5h zjutri v slu?bi, ker baje lahko pol grem ?e ob 12,..jupi..not

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z dana?njim dnem imamo novo delovno aplikacijo, katera jasno ne deluje in nam para ?ivce k zmaj! :whatever::hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred odhodom v slu?bo zjutraj me avto opozoril, da ima malo premalo pritiska v gumah...tak grdo zapiska opozorilo, da misl? da mu je odpadla guma ne pa da se je zni?al pritisk za 0.4 bara :angry:

 

Pa to ni za v jamralnik... to je plus, ker si dobu opozorilo in dokaz, da ti sistem deluje :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss v pravi temi je tole, ker prvi? grdo zapiska kot da bi ne vem kaj odpadlo. Lahko bi dal za opozorilo ne?en glas ?enske, ki bi rekel "I want to fill my tires". Drugi? sem pa zjutraj ob pol ?estih zbudil vse v hi?i, ker sem v gara?i zalaufal kompresor :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, tukaj okoli spu??enih/po?enih gumic in ne?nih ?enskih glaskih bi se dalo na dolgo in ?iroko razpredat saj se take bolj nagajive asociacije ponujajo kar same od sebe :hudicek:

 

 

kar se pa kompresorja ti?e, ?e si mel samo 0,4 bara ni?ji tlak pa ti res ne bi blo treba zbujat doma?e in bi to lahko naredil na prvi pumpi... je pa res, da ?e ti grdo piska ima? res ob?utek, da ti najmanj pol avta manjka in da bi bilo treba najmanj MES poklicat, ?e ne vsaj pol servisnega konzilija skup zbobnat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?enska zna re?i samo 'prera?unavam'....v vseh pomenih besede

 

Danes ?li v Ikeo po roloje za zasen?enje zimskega vrta, ker bo sonce uni?ilo vse kar se dotakne, kljub temu da imamo UV folijo na strehi vrta. Mi2 zdajle lepo montirava v hladu in dobim SMS od soseda z identi?nim vrtom (dvoj?ek):

 

Super rolete, kolk so bile? Pa ?e ma ?ena ?as bi prosil da asistira....

 

mi2 se gledava pol pa ona, o fak sam v hla?kah sem bla... :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?enska zna re?i samo 'prera?unavam'....v vseh pomenih besede

 

Danes ?li v Ikeo po roloje za zasen?enje zimskega vrta, ker bo sonce uni?ilo vse kar se dotakne, kljub temu da imamo UV folijo na strehi vrta. Mi2 zdajle lepo montirava v hladu in dobim SMS od soseda z identi?nim vrtom (dvoj?ek):

 

Super rolete, kolk so bile? Pa ?e ma ?ena ?as bi prosil da asistira....

 

mi2 se gledava pol pa ona, o fak sam v hla?kah sem bla... :glare:

 

Objavljena slika
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok js sm uradno usekana,.. za vsako torto k sprejmem naro?iu, sama sebe brcnem v ka?ne ob?utljive predele. Dekli??ina,..ni problema, kaj ti bo le?e?, valda bomo nardil stoje?ga ti?a,..gepardov vzorc,..ni panike,..kobra? valda bo mela odprt gobc,..tarantela,..itak,...aaaaaaaa koza!!!

 

Pa ?e osa me je pi?la dons :(

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e osa me je pi?la dons :(

 

mo?kega ali ?enskega spola ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno se po?utim v Mazdi kot v kak?ni Alfi. Lu?i moram 3-4x pri?gat da se mi ?e ena xenonka v?ge, potem ko ugasnem avto moram dati stikalo v pozicijo prednjih meglenk druga?e mi parkirke gorijo (to zato ker je crnkila ?arnica v pepelniku in predal?ku)....ampak dobra stran, bo kmal vse zrihtan.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo? tako delal s xenonkami bo crknila ?e tista ki dela.

Dej pejd do klopkota pa zamenita.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej te pokli?em, on ma 4000k, rabim 6000k :) ...drga? bova pa pr klopkotu porihtala tole...en cajt je bil mir, zdej ga pa spet serje ena.

 

Bomo reklamacijo nardil.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?kega spola bi bil pol trot,..kar je pa tud ?ist mo?no da je bil, glede na to da je ?ef reku, kr pejd k Valentini in evo res,...mam pa dons ?e pol roke zate?ene :(

 

Pa ta baje ne je...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?kega spola bi bil pol trot,..kar je pa tud ?ist mo?no da je bil, glede na to da je ?ef reku, kr pejd k Valentini in evo res,...mam pa dons ?e pol roke zate?ene :(

 

To pa ne bo dr?al - troti so izredno miroljubni... samice so zajebane in sitne***

 

 

 

***raje ne bom vlekel paralele s ?love?kimi samicami, ker lahko kako okol u?es fa?em :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.