Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Hja, sej pravim to je moderni kapitalizem - izkori??anje do konca. kolk prav jim je pri?la tale kriza, da so lahko ?e bolj pritisnili delavce z izgovorom, da je sranje, ljudje pa smo sklonili glavce in upognili hrbtke zdej nas pa guzijo da je veselje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, sej pravim to je moderni kapitalizem - izkori??anje do konca. kolk prav jim je pri?la tale kriza, da so lahko ?e bolj pritisnili delavce z izgovorom, da je sranje, ljudje pa smo sklonili glavce in upognili hrbtke zdej nas pa guzijo da je veselje.

 

Sej pri nas je kriza ?e kako desetletje,samo zdej je pri?lo vse na plan...in ?e ve? sranja bo... :(

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ne da bi se hvalu ampak men je ratal v treh tednih nabrat 266 ur, se prav v povpre?ju 88,6 ur na teden. dejansko sm sam spat hodu domov in to je blo to

 

Mar? v kot pa razmisli kaj si naredu :D sicr pa vidm da ns je velik takih k mamo plus ure, eni jih dobite izpla?ne za druge pa to pomeni da jih je potrebno koristit, jst sm v svojm prvem letu redne zaposlitve mogu bit ?e skor en tedn doma sam iz vi?ka ur, pa ?e tko jih ob?asno umes koristim, zdle pa tut vem da jih mam ?e neki vi?ka pa sm jih mel 31.6 0 ker smo jih mogl porabt.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mar? v kot pa razmisli kaj si naredu :D sicr pa vidm da ns je velik takih k mamo plus ure, eni jih dobite izpla?ne za druge pa to pomeni da jih je potrebno koristit, jst sm v svojm prvem letu redne zaposlitve mogu bit ?e skor en tedn doma sam iz vi?ka ur, pa ?e tko jih ob?asno umes koristim, zdle pa tut vem da jih mam ?e neki vi?ka pa sm jih mel 31.6 0 ker smo jih mogl porabt.

 

js isto, mam tolk nadur, da sm lohk cel tedn doma :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js isto, mam tolk nadur, da sm lohk cel tedn doma :bravo:

 

hmm.... jaz sem teoreti?no iz ur lahko doma cca 1.5 meseca ... :huh:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Va?n da sm sanju da mi je neki ?urki sosed gladko prestavu Mazdo z vili?arjem, ker naj bi mu domnevno zaparkeru dovoz <_< Matr sm tko ?ivo sanju da sm se res usrou k zmaj, avto je biu pa itak totalka, ker se je pol ?e mau z vilcam na njemu poigrou in ga je ceuga zmali?u. But she is ok, jeej :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se to da mi je stroja odnesu vili?ar, niti ne rabi sanjat ampak je realnost! V sanjah mam ve? domi?ljije in bolj zanimive sanje! :P:harhar:

post-185-1315158700_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hrbet ne popu??a, ?e ve?...deformacija desne spine.., ki je posledica zamika 3-5ga vretenca.....v 3pm

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to pomeni obrabljenost vretenc zaradi predhodnje zamaknjenosti al kaj? :ne vem:

 

?e se po?lata? desno in levo od kri?a ?uti? neko malo kost, no pri meni desn gleda ven, ker se je celoten spodnji del pod temi vretenci zamaknil v desno in v stran.

 

to je od obremenjenosti, temperaturnih razlik (zunaj 35, bazen 20 in podobno), nepravilnih gibov, seveda tudi em?a, avioni, avti....in ?e od mladih dni tenisa....in ker se nisem takoj spravil k dohtarju (sem jamral ze v exeotu)

 

Skratka kripl. Zjutraj se iz postelje spravljam kot s prisilnim jopi?em na sebi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma drek ?isti... ti si mlaj?i od meni in bistveno la?ji pa te jebe, kaj ?ele pol mene ?aka v prihodnje? :(

 

Te?a nima veze, ti se dosti ve? s ?portom ukvarja?, jaz ?e saniram bom moral na tem delat, da oja?am mi?ice hrbtnega dela. Sem se zapustu... :closedeyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah hrbtenica oz. kri? je kriza, no sej meni se isto ne pi?e dobro (8 ur sedenja vsak dan), zato je treba ?im ve? gibat v prostem ?asu! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo odvisno je tudi od kvalitete le?i??a, Jure - to ma? verjetno po?timano v redu ali ne?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo odvisno je tudi od kvalitete le?i??a, Jure - to ma? verjetno po?timano v redu ali ne?

 

pri tem sem za?el, pri meni je to zgodovinsko - v ?ivljenju sem ?e 3x bil nepokreten in na ketonalu....se je nabiralo

 

Pa otrok bohnedej dvigovat - sicer zdej itak ne more? ve? ampak vseeno.

 

To je tudi ja ena izmed anti zadev za hrbet.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.