Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Od enih pa tok cajta traja da dobim odgovor na sms, jao (extra dolga lajtnga, bemtisunac - folk zgublen). <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jao fotr....!!!

Ko napumpa? puntotu gume iz 1.2 na 2.2, ga malo nama?e? po vratih, nalije? pol litra antifiza, pol litra olja rata to ?e avto....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e te zanima V6 je mo?en ogled - preizkus v Medvodah

http://www.bolha.com/mazda/mazda-xedos-6-l...oglas1277031662

 

avto registriran, vozen

 

 

Xedoska se vedno ni nasla novega lastnika?

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xedoska se vedno ni nasla novega lastnika?

 

Objavljena slika

 

Njet, saj ne vem ?e je obnovila oglas....va?no da avto dela bp - sam res...stroj!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Registriru na Facebook.....peezda, dons je vse gor, ?e tisto kar res rabi?... <_<

 

No in pri Bossu na?el zanimiv opis.... :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na pa si zdej na dark side of the internet. Jest sem pa glih ?tudiral da ga zaprem.

 

Sem pa hotu zdej it na zavarovalnico in vsa zavarovanja preklicat, zapret, kon?at,...

..sam sem hotu ?e ne webu prej preverit, kako mam stanje in glej jih satane so spet naumil neki in bom zdej ?aku jebeni PIN. Bi rad ?imprej ta papirje zrihtal.

 

V?eri ni blo neta na HTC-ju za dobit, ko sem ga najbolj rabu. Dones me spet HP razveseli z pokvarjenim rezevnim delom. Mazdonu je ro?na odpovedala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na pa si zdej na dark side of the internet. Jest sem pa glih ?tudiral da ga zaprem.

 

Sem pa hotu zdej it na zavarovalnico in vsa zavarovanja preklicat, zapret, kon?at,...

..sam sem hotu ?e ne webu prej preverit, kako mam stanje in glej jih satane so spet naumil neki in bom zdej ?aku jebeni PIN. Bi rad ?imprej ta papirje zrihtal.

 

V?eri ni blo neta na HTC-ju za dobit, ko sem ga najbolj rabu. Dones me spet HP razveseli z pokvarjenim rezevnim delom. Mazdonu je ro?na odpovedala.

 

Po pameti pravijo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Registriru na Facebook.....peezda, dons je vse gor, ?e tisto kar res rabi?... <_<

 

No in pri Bossu na?el zanimiv opis.... :whatever:

 

Kaj kaj si na?u? Nisem ni? gor sam moja je skos na mojem profilu, ker se igrce igra - baje, da mora igrat ?e ne mojem profilu, ker druga? ne more naprej - hmmm, kaj mislite, a me mal za nos vle?e :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj kaj si na?u? Nisem ni? gor sam moja je skos na mojem profilu, ker se igrce igra - baje, da mora igrat ?e ne mojem profilu, ker druga? ne more naprej - hmmm, kaj mislite, a me mal za nos vle?e :ne vem:

 

ni za javno objavo....poglej si profil in status copate.... :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni za javno objavo....poglej si profil in status copate.... :hudicek:

 

dej na ZS al pa na mail... se bom moral mal pogovort :angry:

 

Se je menm zdelo ?udno, da si fan razo?aranih gospodinj, pa ?panskih ?ajfnic in da ti je Twilight saga najhuj?a od vseh.

 

kaaaaj... ne me jebat. Matr o?itno se bo tud FB profil zna?el na spisku stvari, ki jih ne posoja? ?enski :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolje je imet tak?en FB profil, da ga sploh nima?, to jaz prakticiram! :P

 

:bravo::bravo: x2

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolje je imet tak?en FB profil, da ga sploh nima?, to jaz prakticiram! :P

 

:bravo::bravo: x2

 

3x :bravo::bravo:

u?er sm pa t :bravo: u?er sm pa tud est svoj profil na FB-ju deaktiviru in lohk sam re?em hvala lepa za sodelovanje sam mene nebojo ve? gor vidl ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj tako proti FB, men je kul, ni? posebnega ampak kul. Mislim da nobenega ena minimalna malenkost v life-u kot je FB ne more tako onesre?evati oz. nekatere osre?evati. Men je fino to, da npr. redno vidim tja kamor hodim kaj kej dogaja, potem od razli?nih dj-ev sete pobiram dol ko jih objavijo, potem na?li smo se tisti ki smo bili sodelavci 10 let nazaj, in ko vsakega pot zanese v svojo smer in life, seveda po?asi stike izgubi? (razen pa? s tistimi ki si bil res blizu), no in tako se sedaj letno dobivamo, potem na hitro ?e glih koga gor vidim, se zmenim za pija?o,fitnes, kak?ne linke prepo?ljemo in komentiramo ipd. ipd.....sej se to vse tudi druga?e da, ampak tuki je pa vse na kupu. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj tako proti FB, men je kul, ni? posebnega ampak kul. Mislim da nobenega ena minimalna malenkost v life-u kot je FB ne more tako onesre?evati oz. nekatere osre?evati. Men je fino to, da npr. redno vidim tja kamor hodim kaj kej dogaja, potem od razli?nih dj-ev sete pobiram dol ko jih objavijo, potem na?li smo se tisti ki smo bili sodelavci 10 let nazaj, in ko vsakega pot zanese v svojo smer in life, seveda po?asi stike izgubi? (razen pa? s tistimi ki si bil res blizu), no in tako se sedaj letno dobivamo, potem na hitro ?e glih koga gor vidim, se zmenim za pija?o,fitnes, kak?ne linke prepo?ljemo in komentiramo ipd. ipd.....sej se to vse tudi druga?e da, ampak tuki je pa vse na kupu. :D

 

super.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3x :bravo::bravo:

u?er sm pa t :bravo: u?er sm pa tud est svoj profil na FB-ju deaktiviru in lohk sam re?em hvala lepa za sodelovanje sam mene nebojo ve? gor vidl ...

 

To si pa napisal kot, da so ti gor vsi jebali mater. Meni osebno je ?isto uporabna zadeva. Res pa ima? hitro 500 "prijateljev" in spammerjev ampak ?e ga uporablja? po pameti gre pa za uporabno orodje za medsebojno komunikcijo. Poleg tega gor vidi? kako vreme imajo okoli ("u pri nas mamo pa sneg" :P ) in podobne bedarije. :hohoho:

To je kot bi rekel, da ti je CityPark ki?ast in te ne bojo ve? videli. Pa ?eprav imajo nekaj fajn trgovin naprimer.

 

 

Grega so?ustvujem s teboj. Zdaj naj se spomnijo samo ?e realizirati, da nam bojo trgali prevoz in malico pa smo zmagali. Pizdu mater saj ne, da za to, da pridemo na ?iht pla?ujemo cestnino, registracijo, tro?arine, neeeee ?e trgali bi od tega ko nam delodajalec da za bencin proklete pizde!!! :vskalo: Evo pa sem se razjezu. sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest mam na FB eno pravilo, da ne dodajam sodelvcev, tiste, ki sem jih pred tem "pravilom" ?e imel, so pa bli zbrisani. Zdej hodi par komadov z dolgimi nosovi, sam mi je bolj tko, kot pa da se spotikajo ob moje privat stvari. FB je v?asih bil bolj uporaben, zdej pa mi je edin ok, da preberem ali vidim kake dobre ?tose, ki jih drugi linkajo oz. kot pove ta vic:

 

Most statuses on Facebook are like gypsy's construction tool set. It is stolen from another site. ;)

 

Se mi je po popolnoma zagrav?alo to, ko sem na 24kur prebral, kake te?ave je imel en Brit, ki je pisal neke zajebancije ?ez Ameriko na FB al Twiter in potem je ?el tja na izlet. So ga ribali ko Osamo. ?ekirajo tile dripci vse kar pi?emo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi je po popolnoma zagrav?alo to, ko sem na 24kur prebral, kake te?ave je imel en Brit, ki je pisal neke zajebancije ?ez Ameriko na FB al Twiter in potem je ?el tja na izlet. So ga ribali ko Osamo. ?ekirajo tile dripci vse kar pi?emo.

 

24kur, saj ne ve? ali bi verjel ali ne. Je pa res, da mora? paziti kaj pi?e?, ob vseh prijateljih, ki jih ima? gor je hitro lahko kaj narobe. Ravno zato sem sam naredil ?istko in zbrisal folk, ki sem jih sre?al enkrat nekje na kakem showu, prvi? in zadnji? in te kar dodajajo ker se jim zdi ?pasno meti ful prijateljev. Hvala lepa, moj FB profil je ve? ali manj moja zasebna stvar. ?eprav se je zgodilo, da sem kakega tudi po nesre?i izbrisal. :blush: Je pa uporabna funkcija da ima? ve? skupin ki jim omeji? vpoglede ?eprav je to z vsako inovacijo vedno bolj zakomplicirano. :vskalo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eko jamram pisem iz celske bolnice hcerka ziutri mela operacijo. Nabavu sm tusmobil predplacniski internet za 1Euro-1Dan neomejeno no problem je pa v tem da mi v tus centru kjer sm to kupu pravjo da je internet brez omejitu. No in jaz uciri mal na neti brskam pa dela cedali pocasnej nato ga celo nafilat nism mogu in klicem tusmobil in mi pravjo ja da po dolocenih podatkih se uveljavi nacelo pravicne uporabe :huh: kaj sploh je to :huh: sm se totalno razpizdu ker sm jih vprasu predn sm kupu ce je kaka omejitu in seveda je bil odgovor ne! :angry2::angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.