Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

bricknu sem cajpeda ob poizkusu nadgradnje................ :vskalo:

Lepo je ?lo po navodilih, le zadnji postopek je bil usoden. ?alosten....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na temo izbrisa podatkov na internetu, vceraj sem dobil 6 klicev (anonimnih) na temo v vasem kraju organiziramo seminar, preventivne preglede sevanja........v tri pi....in to na mobitel!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na temo izbrisa podatkov na internetu, vceraj sem dobil 6 klicev (anonimnih) na temo v vasem kraju organiziramo seminar, preventivne preglede sevanja........v tri pi....in to na mobitel!

 

mah glede takih zadev tut mene najdejo.... :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, to sem pred ?asom tud dobu klic (mobitel imam objavljen v imeniku) pa sem modelu sam zabrusu, da je logi?no da seva, ?e imam pa v kleti shranjenih 10 kil obogatenega urana - pol je bla pa ti?ina in je samo rekel aha in se zahvalil za sodelovanje.

 

Torej ?e vedno ?akam, da se mi zdaj najavi kak?en in?pektor za jedrsko varnost. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odv. Cerjaka se trudim dobit na telefon in nikakor ne uspem, meil sem dobil zavrnjen (verjetno ima polhn nabiralnik), ?udna zadeva. <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prever ?e mal po uradnih ustanovah, da ni ?e ?el kak?en pianino ?pilat :aaaaa:

 

Pri odvetnikih je ve?ja verjetno da "pre?alta" med sodnike in pol je na kak?nem okrajnem ali okro?nem, nekdanja advokatura pa jasno sameva do nadaljnjega. :)

 

Aja, odv. Viso?nik pa ne ?eli prevzet mojega primera ker se ukvarja zgolj z delovnimi in prometnimi nezgodami. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odv. Cerjaka se trudim dobit na telefon in nikakor ne uspem, meil sem dobil zavrnjen (verjetno ima polhn nabiralnik), ?udna zadeva. <_<:hudicek:

 

 

?udno,..probej ?e parkrat, mene tud ponavad nazaj kli?e. Druga? je pa sigurno ?e med odvetniki, na dopust pa tud ?e ni ?el.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej zdej sem v nekih dogovorih z odv. Markelj, tako da mogo?e se pa uspeva ?e z njo kej zorganizirat. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala, ampak re?mo da mi je zaenkrat Markljeva bolj simpati?na in prijetna na pogled (sem oba ?e videl v ?ivo). :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...in smo krenili tudi mi na pot primorja.

Kra?ki zidar :wacko: smo za?eli stavkat. Samo upam,da bo ?im prej konec saj se od lani se ne dela skoraj ni?.

Noben ni? ne pove,vse je nekaj v oblakih,ra?uni zablokirani.

Tisto minimalno pla?o,ki so jo nakazovali do zdaj pa je prihajala nekje iz Italije.?e zadnje ve?je gradbi??e (situla) v Lj. so v?eraj zape?atili.Po dvori??u se sprehajajo rube?niki.

Ma brez veze na?tevat,itak je tajkunski model za vse isti in kra?ki z. je samo ?e en kamen?ek ve? v tem modelu.

Sem pa jezen,ker imam ob?utek,da se bo vse skupaj vleklo.Zakaj ?e?Ker v tej zarukani Sloveniji mamo...

Aaaa zdaj mi dela slabo grem bruhat :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja takole to zgleda neoliberalisti?ni model, kjer vsak trpa v svoj ?ep pa ?e takoj nato podjetje propade.

 

Problem je pa v tem, da trenutn ablast (sploh ?u?ter?i?) tak na?in neregulativnega poslovanja podpira in ?e celo zni?uje nadzor nad takimi dejanji. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...in smo krenili tudi mi na pot primorja.

Kra?ki zidar :wacko: smo za?eli stavkat. Samo upam,da bo ?im prej konec saj se od lani se ne dela skoraj ni?.

Noben ni? ne pove,vse je nekaj v oblakih,ra?uni zablokirani.

Tisto minimalno pla?o,ki so jo nakazovali do zdaj pa je prihajala nekje iz Italije.?e zadnje ve?je gradbi??e (situla) v Lj. so v?eraj zape?atili.Po dvori??u se sprehajajo rube?niki.

Ma brez veze na?tevat,itak je tajkunski model za vse isti in kra?ki z. je samo ?e en kamen?ek ve? v tem modelu.

Sem pa jezen,ker imam ob?utek,da se bo vse skupaj vleklo.Zakaj ?e?Ker v tej zarukani Sloveniji mamo...

Aaaa zdaj mi dela slabo grem bruhat :angry2:

 

Jaooo ?koda, tole res boli, sem ?e 2x v lifeu tole ?ez dajal, v drugo na sre?o ostal v slu?bi. Sem pa spremljal tole situlo, in ti povem, tudi mnogo kupcev je razo?aranih in brez denarja, sodelavec je ?e zaaral 30.000eur in se od njih lahko poslovi 4 ever. Delavci niso ni? krivi, krivo je vodstvo in teli njihovi projekti ter iz?rpavanjem firme, ki naj bi se pokrivali eden z drugim, cene pa visoko bolane....?e bi dal magar po jurja petsto kvadrat bi bilo ?e vse prodano, in bi biu mir, seveda je pa problem ?ir?i in ?e od za?etka....v gradbeni?tvu je vse odvisno od prodaje, z visokimi cenami (tukaj so dejansko bile bolane, se je vseeno nekaj prodajalo), enako velja za druge projetke drugih gradbincev....vi ste ?e dolgo zdr?ali...je pa drugo dejstvo to, da graditi bo treba, in je ni dr?ave na svetu brez gradbinca tako da vsekakor se bo nekaj odprlo s?asoma, tudi te projetke bo potrebno dokon?ati...je pa ?it k nikol ne ve? kdaj se bodo zadeve obrnile v plus.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno se mi dogajajo izredno neprijetne stvari. Velika vrjetnost, da gre srebrna lepoti?ka od hi?e :angry2:

 

Menda ja ne. :blush::o

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno se mi dogajajo izredno neprijetne stvari. Velika vrjetnost, da gre srebrna lepoti?ka od hi?e :angry2:

 

Wtf

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno se mi dogajajo izredno neprijetne stvari. Velika vrjetnost, da gre srebrna lepoti?ka od hi?e :angry2:

 

Pa ne ta nova?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A si kupu La Sportiva, al pa Scarpa, La Scarpa pa sigurno ne 😁 Je pa oboje pro liga in nisi mogu nič zajebat.     Vibram je kar v vrhu, če ne vodilni kar se tiče te scene, imaš pa različne Vibram podplate, glede na lastnosti oz. potrebe uporabnika. Sam imam dvoje La Sportiva plezalke in ene imajo Vibram Grip, to je zelo mehak podplat, ki se hitro obrabi, se precej upogiba in je bolj primeren za kake gladke skale, plate, medtem, ko imam druge plezalke z Vibram Edge podplatom, ki je precej trši in posledično tud cela plezalka je tko narjena, da ma trdi in oster rob in je precej neudobna, to maš pa potem za stopat na mikro špičke, robove in reže v skali. Pojasnilo Alpine glede degradacije ali hidrolize materiala je ubistvu na nek način zelo na mestu, to se dogaja tudi drugje. Ne poznam pa Alpininega načina/kvalitete proizvodnje. To je vse na nek način performance obutev in da vam bo držala 15 let nikol ni bil njen glavni namen. Ni problem v podplatu, pač pa materialu ''midsole-a'', tistga dela med podplatom in samim čevljem in pa tudi vrste lepila. Kot ljubitelj in zbiratelj, sem to vidu tut pri supergah, ko ima nekdo v kolekciji kak starejši nenošen par, na polički ali v vitrini, po možnosti še mal sonček gor posije dnevno... Na pogled zgleda čist ok superga, ampak midsole rata kot biskvit in razpade, če začneš karkol prčkati po njem, ali nosit. Zgleda pa nekako tkole. Jordan 4 Crumbling | Just enjoy your sneakers! 📸 by IG:... WWW.FACEBOOK.COM Just enjoy your sneakers! 📸 by IG: paging_dr.sole Isto je z vašimi pohodnimi čevlji, če jih ne nosite in ležijo nekje v kaki rahlo vlažni garaži, kleti 10 let... Tuki podplat ni kriv nič, konc koncev podplat ne razpade, ampak odpade.
    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od "normalnih" bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu? Danec, Šved, ... ?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
    • Aja, pa tudi inflacijo imamo trenutno med najvišjimi v evro območju. Slučaj? Ne - golobnjakova druščina  na delu oziroma nedelu. 😉
    • Ne razumem...  V čem je poanta, da mora met avto 200 konjev in več? Zakaj jih rabiš? Za normalno vožnjo iz Hrastnika čez Litijo v Ljubljano? Za 130 po AC? Oziroma za vožnjo v koloni in v zastojih? Za prehitevanje? Koga boš prehitel? Kolesarja? Kosilnico? Tipičen primer nestrpnosti. Za vožnjo po omejitvah imajo vsi avti dovolj konjev. Kaj bi pol lahko rekli vozniki tovornjakov? Od 410 do 780 konjev za isto skupno težo... Zakaj že? Zaradi prestiža... Ja... Imam toliko konjev, pa čeprav je samo napis gor.  To je MOJE mnenje. 
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.