Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

http://www.policija.si/index.php/pogosta-vpraanja/1172-promet#sestnajst

 

eto to?ka 16....


Kot prvo sem se mogo?e narobe izrazil, potegnil sem po praznem vklju?evalnem do tempa desnega pasu, ki je bil hitrej?i....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za cigarete al motor?

 

Za cigarete al motor?

Ma cigreta ne morm vec prizgat...oz ne morm na usb klucku predvajat muziko na frekvenco...vrjetno sla varovalka...kdo ve kera je ta? 

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma cigreta ne morm vec prizgat...oz ne morm na usb klucku predvajat muziko na frekvenco...vrjetno sla varovalka...kdo ve kera je ta?

Ce ni v setu je se na fajarcajgu se mi zdi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam sre?e..najprej ?akam pol leta na avto in ko kon?no zavarujem, registriram, peljem zamenjat olje v motorju, menjalniku in diferencijalu, mi po cca 150km crkne benz pumpa in spet ?akam do pondelka :angry:

 

Takrt bo pa ?e spet d?..uuuj da mu j**** sunce bi reku hrasn?an

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma cigreta ne morm vec prizgat...oz ne morm na usb klucku predvajat muziko na frekvenco...vrjetno sla varovalka...kdo ve kera je ta? 

 uspodi pod volanom jo mas 15A je :) Drgac mas pa na pokrovcku oznacen ti pise Smoke se mi zdi :)

Kak bi odstrano rahle praske na zadnjem odbija?u. in sicer na spodnji plastiki ?rni ki je res ob?utljiva.

Enkrat se mi zdi, da sm v obiju vidu, da mas kot neke vrste flomastr lih za te ?rne plastike ( na voljo se mi zdi da sta bla v beli in ?rni barvi).

 

Drga? pa: http://www.operi-avto.si/korektorji/1615-car-rep-touch-up-acryl-car-paint-12ml.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 uspodi pod volanom jo mas 15A je :) Drgac mas pa na pokrovcku oznacen ti pise Smoke se mi zdi :)

Enkrat se mi zdi, da sm v obiju vidu, da mas kot neke vrste flomastr lih za te ?rne plastike ( na voljo se mi zdi da sta bla v beli in ?rni barvi).

 

Drga? pa: http://www.operi-avto.si/korektorji/1615-car-rep-touch-up-acryl-car-paint-12ml.html

a je 15A? odlicno,bomo jutr preverl ;)

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 uspodi pod volanom jo mas 15A je :) Drgac mas pa na pokrovcku oznacen ti pise Smoke se mi zdi :)

Enkrat se mi zdi, da sm v obiju vidu, da mas kot neke vrste flomastr lih za te ?rne plastike ( na voljo se mi zdi da sta bla v beli in ?rni barvi).

 

Drga? pa: http://www.operi-avto.si/korektorji/1615-car-rep-touch-up-acryl-car-paint-12ml.html

Ka pa vem ?e je tist dobr. To je kot barva. Jz mislim na tak?no plastiko kot je naprimer v notranjosti avta. ampak na spodnjem robu odibja?a pri novi mazdi 3 hb. tisti spodnji del. vsaka stvar se pozna. sicer ni velika oz globoka praska. ko je bla zima in ko je bil avto umazan od soli in blata je tast v fori napisal parkl simon z prstom in ker je blo vse zasu?eno je blo to u?itno dost da se mal spraska plastika. zdej se pa pozna beseda simon spodi in je res mal bedasto. razmi?ljal sem da bi z finim papirjem lih mal podrgno sam se bojim da bi blo ?e slab?e..

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

32 pik ni ni?, ajde dodajmo ?e veleslalom na 50 ampak ima Tina slalom v paci, ?e zdale? ni konec, prej je konec pri Prevcu, ker je Freund nakazal da tudi leti kot on

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni veliko, ampak v paci ma tut avstrijka slalom. Tako da. Na?a zadnje ?ase v slalomu ravno ne blesti. 

 

Mam ob?utek, da bo na?a v slalomu in veleslamou skupaj zbrala manj pik kot avstrijka v veleslalomu tko da..:) Do the math  :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah so ja, ena infekcija je, k se more sama pozdravt, pa? telo more dat ?ez, sam to baje lah traja. Do takrat se pa ne smem neki preve? naprezat, zarad notranjih organov, da se ne po?kodujejo. Tablete za to pa ne obstajajo, po en stran se mi kr zdi, da ?e bol?, ker mam ?e tko preve?krat antibiotike zarad vnetja mehurja. Sam tko je bedno, k te pa? vse telo boli, n? ne mor? delat, da se ne bi zadihu k nilski konj, uno kot da bi bla res ?ist brez kondicije..

 

Povrh tega mam zarad te infekcije ?e bolj ob?utljiv imunski sistem in sm zdej 2 dni nazaj ?e vro?ino fasala, tko da sm res ?ist oble?ala v postli, ?e do kopalnice sm komi pr?la.  :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je An?ka sicer ful OK, tako da ko Mazejeva neha smu?at, bom zagotovo zanjo navijal, AMPAK letos ?e vseeno bolj navijam za ?rnjanko. Veleslalom bo odlo?ilen (upam da ne kon?a An?ka na 1., na?a pa nekje izza 5.mesta oz. odstop, ker potem je zgodba slej kot prej fertig, saj na slalomu zmago realno pripisujem Schiffrin-ki, ostalo pa vpra?anje).  :danzoman:

 

@Lava, tebi pa ?elim OBILO ZDRAVJA! 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.