Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Vro?eeeeeee ... 

 

skitched-20150708-114935.jpg

 

Dobra oz. zanimiva monta?a :)

 

?e v Tuncah ma Tunji??ica ve? vode  :lol:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V soboto sem se kopal, pisalo je 27 stopinj in je bilo res. Si pa moral kar precej na povr?ju plavat :) ?im si stegnil noge je zapeklo :D

Danes je ?e malo veter preme?al ampak ?e vedno je bilo veselih 24?C

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi ?e razmi?ljam kam se namo?it za vikend.?e kak?ne ideje poleg morja,Bleda,Bohinja?

V ?etrtek s familijo v Bohinju. Ni bilo preve? spro??ujo?e, ker sem letal od jezera do parkomata, pa vmes, ko mi je ura ?e potekla, cvikal, da mi tam stalno prisoten redar ne upali kazni. BTW cena parkiranja vnaprej neznana dokler ne pla?a?, ker na parkomatu ni bilo cenika. So pa oderuhi.

V nedeljo smo hoteli ponovno v Bohinj, in ko smo se lepo postavili v prakti?no stoje?o kolono mimo Radovlice proti Bledu, sem se premislil in v prvem kri?i??u obrnil - smer Rabeljsko jezero.

 

Na Rabeljskem jezeru povsem druga?na slika. Nobene mno?ice turistov, nobenih groze?ih redarjev, nobene parkirnine (parkiral sem v gozdi?ku na moreni kjer je bilo poleg kamperjev tudi kar nekaj ?otorov -kampiranje na ?rno), pla?e kolikorho?e?, na izbiro sen?na ali son?na, mi smo izbrali del z mivko da je mularija lahko delala poti?ke. Voda krasna, sicer malenkost hladnej?a od bohinjske vendar mnogo bolj ?ista, narava lepej?a, v ledeno mrzlem poto?ku plaval pir... Ta vikend ponovimo.  

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V ?etrtek s familijo v Bohinju. Ni bilo preve? spro??ujo?e, ker sem letal od jezera do parkomata, pa vmes, ko mi je ura ?e potekla, cvikal, da mi tam stalno prisoten redar ne upali kazni. BTW cena parkiranja vnaprej neznana dokler ne pla?a?, ker na parkomatu ni bilo cenika. So pa oderuhi.

V nedeljo smo hoteli ponovno v Bohinj, in ko smo se lepo postavili v prakti?no stoje?o kolono mimo Radovlice proti Bledu, sem se premislil in v prvem kri?i??u obrnil - smer Rabeljsko jezero.

 

Na Rabeljskem jezeru povsem druga?na slika. Nobene mno?ice turistov, nobenih groze?ih redarjev, nobene parkirnine (parkiral sem v gozdi?ku na moreni kjer je bilo poleg kamperjev tudi kar nekaj ?otorov -kampiranje na ?rno), pla?e kolikorho?e?, na izbiro sen?na ali son?na, mi smo izbrali del z mivko da je mularija lahko delala poti?ke. Voda krasna, sicer malenkost hladnej?a od bohinjske vendar mnogo bolj ?ista, narava lepej?a, v ledeno mrzlem poto?ku plaval pir... Ta vikend ponovimo.

Ne ne na rabeljskem je ful zanic, ne tja hodit, pejte drugam....

 

Mrausk mal manj reklame ker bo drugac se tam guzva ratala :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gelipter pa greste se v blizini na Mang sedlo ali sv. Visarje z gondolo, ce se niste bili, ker je res leeeepo!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ne na rabeljskem je ful zanic, ne tja hodit, pejte drugam....

 

Mrausk mal manj reklame ker bo drugac se tam guzva ratala :)

V redu je... ?im ve? reklame za tam in ?imbolj pljuvanje ?ez Bohinj. Hehe se bodo vsaj gu?ve zmanj?ale :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnje dni mi ka?e sam satan pred mano na cesto me?e vse nesposodne voznike. Kar tekmujejo kdo se bo bolj vlekel kot megla. Eni spijo, eni telefonarijo, ene majo dela z make-upom, drugi so pa gensko nesposobni. ?e fa?e? Celjana, ki se vle?e kot megla, potem se dogaja res nekaj ?udnega. Celjan, ki bi se vlekel kot megla, je bil zame mit tako kot Jeti....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, pred kratkim sem pametoval, kako imamo pri nas doma vse lepo zmenjeno glede zlaganja prtljage v avto za dopust. Evo, potem mi pa ta??a naro?i, da moram tole peljat na Hvar

post-663-0-96043100-1436639283_thumb.jpg

post-663-0-05897900-1436639350_thumb.jpg

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo zdaj la?e?

 

Jaz ne.

 

Tole je zjutraj ob 8ih.

post-7767-0-84405900-1436649503_thumb.jpg

 

Tole je ob 14ih.

post-7767-0-34395800-1436649506_thumb.jpg

 

In tole ob 20ih.

post-7767-0-63560100-1436649508_thumb.jpg

 

Se pozna, da se je ohladilo. Tisti de?ek, pa ?eprav ga je bilo malo, je kar dobro ohladil ozra?je.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na vzhodno parcelo se je parkiral Mega XXL avtodom in kar naenkrat je na parceli vroce ker nimamo dotoka svezega zraka.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, kolk ji pa ra?una? za take vrste prevoz? ?e bo kej nergala ji re? naj si ogleda kak?no epizodo "shipping wars", da bo vedla kolk to stane :hudicek:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Shipping_Wars

Ha,ha... Saj ve?, kako je s tem. Zadovoljna ta??a: neprecenljivo.

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.