Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

V lepem vremenu in dobri svetlobi proizvaja povprecne fotografije, ob pomanjkanju svetlobe pa so res totalno zanic.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za zjokat se!

 

V?eraj zjutraj ob 5:30 grem od doma in hitim v slu?bo. Malo nepazljivosti in prepozno opazim precej velik kamen na cesti. In ga zadanem z bokom gume.

 

Pridem v slu?bo in ob 6:15 prevzamem de?urstvo. Ko danes zjutraj ob 6:15 kon?am de?urstvo, za?nem svojo redno dopoldansko izmeno. In tako sem do BTjke pri?el danes malo po 14:15.

 

BTjka nagnjena na desno stran.

 

Grem okoli. Sprednja guma prazna. Vidi se zareza na boku, ki jo je o?itno naredil tisti kamen. Vzamem slu?beni kompresor in napumpam. Sicer piha, a po malem.

 

Pa se odpeljem do vulkanizerja.

 

Tam pa napis: "Zaradi praznikov in dopusta zaprto od 23.12. do 2.1."

 

In tako sem po celodnevnem de?urstvu in redni slu?bi na dvori??u pred vulkanizersko delavnico v de?ju menjal gumo in montiral rezervo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nikakor se ne uspem navadit avtomatskega menjalnika in danes, se preden sem se privezal, pomotoma z levo nogo stopil na zavoro. Zdaj vem kaj pomeni, da te katapultira :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Rocky R.I.P. ... sicer nevem, kaj je bilo... sem samo na FB videl ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi2 ga mava ?e kar nekaj let in nimava nobenih te?av razen da me skozi klicarijo ?e bi zamenjal, da je ?e cajt,(kaj pa oni vedo kolk se mi2 gonva, da sva ga sfukala?)

 

Mi2 sva se pa o?itno toliko... khm,... no, torej, da sva celo posteljo... sramezljiv

 

A moram biti bolj natan?en?

post-5658-0-02198100-1516981998_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj zmanjka elektrike? Takrat, ko sem sama doma. In ni druge, kot da v?gem agregat.

 

http://regionalgoriska.si/novica/sneg-in-veter-podirata-drevesa-ponekod-na-primorskem-brez-elektrike

 

Potem se mi pa mo?akarji ?udijo, od kod ?enska ve, kako se "zagujsa" in v?ge motor brez da ti prste pore?e...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj zmanjka elektrike? Takrat, ko sem sama doma. In ni druge, kot da v?gem agregat.

 

http://regionalgoriska.si/novica/sneg-in-veter-podirata-drevesa-ponekod-na-primorskem-brez-elektrike

 

Potem se mi pa mo?akarji ?udijo, od kod ?enska ve, kako se "zagujsa" in v?ge motor brez da ti prste pore?e...

Pi?e Ponekod, ja a ste se mogli ravno v Ponekod naseliti?

 

Ponekod na Primorskem brez elektrike

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med kepanjem poslal Samsung gsm v onostranstvo, no vsaj ekran. Bom zdele na zmenku si izboljsu razpolozenje :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A danes cestarji stavkajo ali jih je le spet presenetil sneg?

 

So bili pa mnogi sova??ani danes veseli, da sem ?el v dolino z BTjko. Ker osebni avti kljub verigam niso mogli nikamor. In smo potem vse te avte, ki so ob?i?ali na cesti, zrinili v BTjkine kolesnice in smo pri?li v Grgar kot vlakec...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans ponovno pretakal kurilca, brez rokavic in kokrkol roke 20x umivam, se zmeri vonj po KO. Fuj ta smrad dizelasko kurilni, groza! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.