Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Mene take situacije pogrejejo, predvsem obnasanje policije (kot primer z motorjem). Ker se lovi takoj po spremembi ureditve, ki je bila narejena cez noc. Niso dolzni obvescati ampak vsaka policija ki je v drzavi zato da poskrbi za varnost in tudi za ljudi bi lahko vsaj en reden izdajala opozorila.

V tujini je tako, vsaj zahodu....

Poleg tega, je ko sem mu rekel, da so tablo 70 odstranili pred kakim mesecem, rekel, da je tega ze vec kot 4 mesece... sem mu hotel reci, naj ne laze, pa sem bil raje tiho... samo rekel sem, da se vsak dan peljem tam mimo... ampak OK... itak nimam kaj za ugovarjat... on je le policist in ima vedno prav... Mi je pa bilo zanimivo, da je bil sam... ;) ... ponavadi so v paru...

Jaz pa moram re?i, da striktno spo?tujem omejitve skozi naselja. Priznam pa tudi, da me je radar detektor re?il ?e ene 3x odkar ga imam (cca ?tiri leta).

Jaz tudi... samo tole ne smatram kot naselje... Je naselje le zaradi postavljenih tabel... zato sem mnenja, da je tam postavljen radar bolj zaradi polnjenja proracuna in manj zaradi varnosti ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imajo zdj kak?ne nove radarje, da te je sploh lahko zmeril? Sicer pa ?e dobro da sm pogledal kje to?no je ta sprememba, ob?asno grem tud sam tam in bo to o?itno res zahrbtna inkasantska sekcija  <_<

 

 

Aja pa nekaj podobnega je po novem tudi na Zbiljah, kjer so po prenovi umaknili table za omejitev in je sedaj vse 'naselje'

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pred ?asom sem bral tole:

 

http://www.mazda-si.net/topic/952-chat-is-back/?p=385877

 

In poiskal ?e nekaj ve? ?lankov na to temo. Tri medijske hi?e v Sloveniji so poro?ale o tem po televiziji. In sem jim - ne bodi len - poslal linke na njihove posnetke, ki se jih je dalo dobiti na internetu, in zraven pripisal, da mi pa ?ivimo v legalnem naselju (ne v naselju ?rnih gradenj, ki jih je treba ?e legalizirati, tako kot te v novinarskem ?lanku), in me zanima, ?e bo vlada tudi za nas namenila tri milijone evrov za ureditev, ker smo tudi mi brez. In vse sem povabil, naj me obi??ejo, pa jih malo popeljem po vasi, da se lahko sami prepri?ajo, da je res tako.

 

Ugotavljam, da v Sloveniji ni ene novinarke, ki bi imela jajca in bi ?la kak?nemu ministru ali predsedniku vlade in ga to pred kamero vpra?ala in posnela odgovor ter predvajala po televiziji. Toliko o neodvisnosti medijev...

 

Mogo?e kdo pozna koga, ki bi si pa to upal? Ni treba, da ga tu izpostavite, po?ljite mi samo njegov stik na zasebno sporo?ilo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skodilaki so mi res ceski wagni, totalno nesimpaticni.

 

Ampak ... danes tekom voznje tanove Superb, sem bil nekaj casa odprtih ust in to avtomatik 4x4. Stroj! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skodilaki so mi res ceski wagni, totalno nesimpaticni.

 

Ampak ... danes tekom voznje tanove Superb, sem bil nekaj casa odprtih ust in to avtomatik 4x4. Stroj! :)

Mogo?e so ti totalno nesimpati?ni ker vozniki z odprtimi usti prav butast izgledajo :ne vem:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jamralni marketin?ki koledar kronolosko:

 

Valentinovo

Pust

Pirhi in ?unka

Zimske razprodaje

?ola

Poletne razprodaje

Haloween

Black friday

Miklavz

Bozicek

Dedek mraz

 

A sem kaj pozabil. Ne vem zakaj jamramo ce je pa vse stalni znizano z neverjetnimi prihranki????

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jamralni marketin?ki koledar kronolosko:

 

Valentinovo

Pust

Pirhi in ?unka

Zimske razprodaje

?ola

Poletne razprodaje

Haloween

Black friday

Miklavz

Bozicek

Dedek mraz

 

A sem kaj pozabil. Ne vem zakaj jamramo ce je pa vse stalni znizano z neverjetnimi prihranki????

 

Pomladna in jesenska razprodaja ter novoletni popusti?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomladna in jesenska razprodaja ter novoletni popusti?

vse je notri (zimska in poletna razprodaja) + dedki mrazi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko si ?e za?el...

 

Ko sem se enkrat odlo?al za avto, je bilo to tik pred Novim letom. In je takrat trgovec pripravil ponudbo, ki je vklju?evala tudi 2000? novoletnega popusta. 

 

Jaz sem si vzel ?as in vse skupaj dobro premislil, si malo ogledal ?e konkurenco in nazadnje res pri?el naro?iti ta avto. Prevzel sem ga 4. avgusta. In na ra?unu sem imel 2000? novoletnega popusta... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot ljubitelj snega, zdele negodujem, ker nisem z ljubico v plansarski koci na Velki Planini ali s hcerko na sankanju z Ljubelja, pac pa je treba ju3 s5 na delovno mesto in zdele ga je v pol urce padlo 5cm in kdo ve kaj bo zju3. :) Pa kok kej Bavarci hitro pluzijo? :P

 

No me je pa vsaj hrbet oz.kriz popustu, kar je super in ce je zato treba imet zasnezena avto in cesto, podpisem! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No comment

 

 

A to prvic vidis? Itak je ze zadnjih nekaj let znano, da v ponedeljek za "black friday-em"pride "cyber monday" ... :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to prvic vidis? Itak je ze zadnjih nekaj let znano, da v ponedeljek za "black friday-em"pride "cyber monday" ... :) ...

ja prvi?...ma saj...itak sam marketing

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri vsem skupaj se vpra?am, koliko mar?e dejansko res imajo trgovci?

 

Mislim, pod ceno ne bodo prodajali, to je zagotovo.

 

Vsaj vsak mesec enkrat je kak?na razprodaja oz. nekaj, zaradi ?esar se cene zni?ajo.

 

In trgovci kljub temu imajo dobi?ek!

 

Torej zadevo, ki jo kupijo za 1?, prodajajo po 3?.

Ko je razprodaja (ki je prakti?no vse leto, le vsak mesec pod drugo akcijo, da zbujajo pozornost), pa za 50% spustijo ceno in jo kupm za 1,5?, zraven si pa mislim, kako dobro sem pri?el skozi in kako dobrega trgovca imam.

 

Ko je tole takole napisano, se po?utim kot najve?ji bedak...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ti ne govorim kaksno marzo imajo nasi prodajalci avtodelov. Mikro jermen sem za svoj avto dobil za 15 ? znamke bosch ali contitech pri nas pa za isti mikrojermen hocejo 35?. Isto se je zgodilo ko sem kupoval sprednjo vzmet sem jo dobil za 30? (KYB ali monroe) pri nas so pa hotl 75?! Gre za popolnoma identicne dele: ista znamka, iste karaktaristike, iste kataloske stevilke itd. in prav tako imam 2 leti pisno garancijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trapasta imena, da bi bil vsaj Dan potro?nikov ali kaj takega :)

v ?rni petek je bil pa ?e svetovni dan brez nakupov - dobesedno v posmeh celemu sistemu potro?ni?ke blaznosti.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Buy_Nothing_Day

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ti ne govorim kaksno marzo imajo nasi prodajalci avtodelov. Mikro jermen sem za svoj avto dobil za 15 ? znamke bosch ali contitech pri nas pa za isti mikrojermen hocejo 35?. Isto se je zgodilo ko sem kupoval sprednjo vzmet sem jo dobil za 30? (KYB ali monroe) pri nas so pa hotl 75?! Gre za popolnoma identicne dele: ista znamka, iste karaktaristike, iste kataloske stevilke itd. in prav tako imam 2 leti pisno garancijo.

http://www.mazda-si.net/topic/10837-eu-vs-slo/?p=380291

 

Enake plo??ice 14? (tujina) proti 72? (slo)  :wacko:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele nervozn kot zabiti kojn spremljam ali bo Bitcoin prvi? prebil 10000$ in bo zaslu?ek na nivoju. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.